Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda len

Mamy rodzące w styczniu 2015

Polecane posty

Gość gośćPRZYSZLA MAMA
Magda len Biedna jeszcze czekasz na kruszynke. A najgorsze chyba jest tk, ze slyszysz te wszystkie krzyki, ja bym oszalala. A u was w szpitalu znieczulenia nie podaja? Trzymaj sie! Zycze ci obys rano raz dwa trzy urodzila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dość odczuwalne skurcze parte. Przechodzenia główki zupełnie nie czułam, może właśnie przez ten ogólny dyskomfort. A jak Małgosia wyszła, to byłam absolutnie zaskoczona, że to już. :) Dosłownie jak ręką odjął i ta cudowna błogość... Podsumowując, mimo dolegliwości, wspominam swój poród jako najpiękniejsze wydarzenie w życiu. Ale wyświechtany frazes, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym krzyczeniem to nie wiem. Słyszałam dwie opinie: krzyczeć, bo wtedy się dotleniasz, ale też nie krzyczeć, bo się traci siły. Ja sobie pojękiwałam, tak wiecie, "auaaa", ale przy którymś skurczu syknęłam i mi się wyrwało takie soczyste "o żesz ku*wa". :) Położna zrobiła tylko wielkie oczy, bo do tamtej pory robiłam za kulturalną, rozkraczoną damę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaDwochCoreczek
Morciek a co tak choz sobie ulzylas!!! Magda len mysl tylko ze jak sie zacznie to tylko w.jedna strone pojdzie i ze zaraz bedzie coreczka !! Pisz tu nam o wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie, ze akcja sie rozkreciła:) Magda niedlugo napisze, ze juz jest rozpakowana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Dziewczyny leze sobie w lozeczku i boli ale skurcze jako takie minely. Jutro urodze, chyba ze zaraz wstane i pokrece biodrami bo wtedy wracaja skurcze tylko nie wiem czy mam sie przespac tak jak mowi lekarka nabrac sil ( caly dzien z kroplowka po korytarzu potem te skurcze) i jutro ruszyc z kroplowka na pelnej parze i raz dwa urodzic czy teraz pochodzic i rodzic dluzej i nie wiadomo co i jak.. Ooohh masakra. Mysle, ze kazali mi sie polozyc i uspokoic skurcze, bo nie chca porodu w nocy a jutro jak mi podlacza oxy znowu to nie dam rady wytrzymac tego bolu, bo mialam dzis porownanie jak boli z kroplowka a jak bez. Hahaha Morciek to bylo latwiej i szybciej powiedziec niz " o jejciu, ale mnie teraz boli ten wstretny skurcz" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Edi mi dziś położna powiedziała, że każda kobieta inaczej reaguje i że i krzyk i cisza jest dobra, ważne żeby podczas skurczów oddychać. Jeżeli chcę krzyczeć to mam to robić a jeżeli dam rade oddychać to mam oddychać, najważniejsze żeby nie zamykać ust, bo wtedy wstrzymujemy powietrze. powiem Wam, że nie powinni mi pozwolić słuchać tych porodów, strasznie to przeżywam a oni mnie posadzili już kilka razy ma ktg gdzie za ścianą jest sala porodowa i przy otwartych drzwiach. Ja się boję tej główki, bo ta położna dzisiaj mówiła do tej dziewczyny "wiem, że teraz odczuwasz najgorszy ból, bo dziecko wypycha główkę, twardą dużą głowę a Ty dasz radę ją wypchnąć" W moim szpitalu nie ma zzo jedyne co mogę dostać to paracetamol... Uufff i jak ja mam się przespać z tyloma myślami ?? Dziękuję za duże wsparcie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaDwochCoreczek
Magda len trzymam kciuki za Ciebie bedzie wszystko dobrze!!!! Dasz rade!!!! Jestes silna i wyyrzymasz!!!!! Mysl o coreczce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulaaa82
Hej dziewczyny, wczoraj wypisali nas ze szpitala i spędziliśmy wspólnie noc w domku :) nasza Julka mimo tego,ze jutro minie jej tydzień, nie otworzyła jeszcze oczek. Pediatra powiedziała, że miała bardzo puchnięte oczka od dnia porodu, więc jeszcze chwilkę może jej zająć ich otwarcie. Mój mąż każdego dnia czeka. aż ona na niego spojrzy. Czy którejś dzidziuś też tak miał? Dzisiaj zaczynamy załatwiać formalności, urzędy i przychodnie. Czy któraś z Was dokarmia swoje maleństwo? Magda len Trzymam za Ciebie mocno kciuki i wierze,że wszystko się za chwilkę rozwiąże -będziesz xe swoim dzieciątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia czekam na dobre wieści :* wiecie co dziewczyny, czytam o waszych porodach naturalnych i jestem przerazona. Ja całe życie byłam przygotowana na cesarke i myślałam, że to nic nie boli... jednak boli jak jasna cholera. Ale myśląc o tym jak bardzo bolał pierwszy raz to jak myślę o takiej głowie która miałaby przejść tamtędy, gdzie jeszcze chwile przed porodem jak sprawdzali rozwarcie 2palcami to myslalam ze zemdleje z bólu... słabo mi. Podziwiam Was i pomimo że po cc było okropnie to wolę nie rodzic wcale niż przechodzic któreś z tych porodow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnula
Cześc dziewczyny. Jestem styczniówką, moja córeczka urodziła sie 8 stycznia, dzien przed terminem, to moje drugie dziecko:) Fajnie się Was czyta, chociaz z dwójką dzieci czasu duzo mniej niż po poprzednim porodzie. Tez pisałysmy na forum całą ciąze i piszemy do dziś, choć na zamkniętej grupie na facebooku i powiem Wam ze żeby nie te inne mamy to chybabym zwariowała w pierwszym pólroczu. Synek był z dzieci prawie w ogole niespiących w dzien, w nocy pił co 2h, do tego kolki itp..:) Także ja rozumiem doskonale co ktoras z mam tutaj piszacych o swojej córeczce miala na mysli - czlowiek sam chce sie wpakowac w kaftan bezpieczenstwa i wysłac w kosmos:) Magdalena - nie wiem gdzie rodzisz ale to jakaś paranoja, co tam wyprawiają z Toba. Wywołują Ci poród, a jak skurcze sie pojawiają to zaprzestają bo jest noc i w nocy nie chca porodu? Tez jestem służba zdrowia i czasami wlos sie jezy na głowie jak czytam takie rzeczy:/ W głowie sie nie mieści, trzymam kciuki zeby poszło teraz juz sprawnie. Do porzedniczki - ja dokarmiam córkę mm, synek ma 20 miesiecy i nie dawałam rady siedzieć non stop z córką przy cycu, a ona by tak mogła cały dzien sobie ciumkać:)daje jej butelkę albo od razu albo po piersi jak dalej jest głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Monia, mnie cc nie bolało. Owszem pierwsze dwie doby nie są przyjemne... Ale jeśli ktoś się boi to od razu mówię, że nie ma czego! Ja gdybym miała rodzić kolejny raz to bym wybrała cc :) może u Magdy juz po :) dziewczyny a jak dajecie kropelki na ból brzuszka to doraźnie czy systematycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daje rano i wieczorem po 20 kropelek. Powinnaś przez jakiś czas dawać systematycznie inaczej nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martula powiem ci ze pierwsze słyszę zeby dziecko po tyg nie otwieralo jeszcze oczek. Mam dwoje dzieci oboje dosyć sporzy się urodzili i mieli oczy spuchniete jak po walce a oczka otwierali już w pirwszej dobie nie na dlugo ale jednak. A co na to pediatra w przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnula witaj widzę ze mamy podobnie z tym ze u mnie roznica o mc większa między maluchami i zastanawiam się nad wprowadzeniem mm bo synek by non stop był przy cycu a starsza córka jest zazdrosna jak on tak wisi a i obiad ciężko zrobić. Za to gdy corka spala ladnie i długo to on mało i krótko i czasem mnie juz szlag trafia. Bo ile mozna nosić. Jeszcze gdyby pogoda była to spoko bo spi ładnie na spacerze. A teraz dużej jak 1,5h to nie bardzo na mrozie chce się łazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martula a przemywasz te oczka jej czyms?? rzeczywiscie dziwna sprawa tez pierwszy raz slysze o czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Właśnie zaczelam dawać systematycznie trzy razy na dobe 10 kropel espumisanu i nie mamy w ogole bolu brzuszka. Tylko nie wiem jak długo tak można podawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gusia ile już ma Twoje Maleństwo? Bo mój zaczyna mniej jeść po miesiącu. Nie dawałam mm, ale widzę, że moje mleko zrobiło się bardziej gęste. I jak się budzi chce cyca, ale go biorę na ręce bujam i zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
13:40 przyszla na swiat Zuzia, 3250 i 56cm. 10pkt. Jest piekna. Potem napisze :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
❤️ gratuluję 👄 w końcu się doczekałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPRZYSZŁA MAMA
MAGDA LEN GRATULACJE !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniA_28
Madziu kochana gratulacje :* Teraz wypoczywajcie w swoich objęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie: nick______data porodu_____imie dziecka___wymiary___sn/cc Monia_____29.12.2014_______Amelka_______3740/56___cc Gusia_____30.12.2014_______Arturek_______3800/57___sn dariaaa24__30.12.2014_______Asia__________3450/53___cc Aniusia31__31.12.2014_______Zuzia________3550/57____cc Joaasia____02.01.2015_______Natalia_______3540/55___sn aska1234___06.01.2015_______Alicja_______3030/51____sn Kasisi______12.01.2015_______Iwo_________3610/55____sn Morciek____14.01.2015_______Małgorzata__ 2950/52 ___sn karolina29___14.01.2015______Marysia____3980/58____cc edi1212______23.01.2015______Eliza______3400/54____sn gosc angela___24.01.2015______Olek______3710/54____sn MoniA__28____24.01.2015______Maja______3600/56____sn gosc Ala______ 27.01.2015______Paulina____4215/59____cc martulaaa82___ 03.02.2015_____ Julia ______3670/55____cc Magda len___ 09.02.2015____ Zuzia 3250-56 sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie: nick______data porodu_____imie dziecka___wymiary___sn/cc Monia_____29.12.2014_______Amelka_______3740/56___cc Gusia_____30.12.2014_______Arturek_______3800/57___sn dariaaa24__30.12.2014_______Asia__________3450/53___cc Aniusia31__31.12.2014_______Zuzia________3550/57____cc Joaasia____02.01.2015_______Natalia_______3540/55___sn aska1234___06.01.2015_______Alicja_______3030/51____sn Kasisi______12.01.2015_______Iwo_________3610/55____sn Morciek____14.01.2015_______Małgorzata__ 2950/52 ___sn karolina29___14.01.2015______Marysia____3980/58____cc edi1212______23.01.2015______Eliza______3400/54____sn gosc angela___24.01.2015______Olek______3710/54____sn MoniA__28____24.01.2015______Maja______3600/56____sn gosc Ala______ 27.01.2015______Paulina____4215/59____cc martulaaa82___ 03.02.2015_____ Julia ______3670/55____cc Magda len ___ 09.02.2015_____ Zuzia ______3250/56____sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morciek
Panna Zuzanna! Fantastycznie. :) Napisz nam potem, jak było! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość angela
Magdalen Wreszcie !!! Doczekalas sie :) witamy Zuzke na swiecie ! Odpocztwaj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaDwochCoreczek
Magda len gratulacje Kochana!!!! Martula idzcie do pediatry sprawdzic alb okulisty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×