Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda len

Mamy rodzące w styczniu 2015

Polecane posty

Gość gość edi1212
Dziewczyny byłam wczoraj u lekarza, nie dostałysmy skierowania na badania, a lekarka podejrzewa skaze białkową i mam na razie wyeliminować ze swojej diety nabiał, obserwować kupki i za dwa tygodnie jak nic się nie zmieni to znów przyjśc na wizyte :/ takie zgaduj zgadula, a badań rzadnych. Jestem rozczarowna takim podejściem. Dietę dziecku mogę już rozszerzać, ale na razie bez mlecznych dań. Dziś próbowałam dać Małej kaszkę manną z moim mleczkiem, łyzeczką... oj ciężko było, połknęła bardzo nie wiele ;) Zobaczymy jak będzie jutro! Pozdrawiam Morciek napisz kilka słów jak tam u Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też wróciłam właśnie od lekarza. Zaleciła dawać kaszę manną co 2 dzień przez 2 m-ce. Rozszerzenie diety od 6 m-ca, ale nam zostało jeszcze niecałe 3 tygodnie i myślę, że zacznę już teraz, zrobię zakupy jutro albo pojutrze i w piątek pewnie mu dam marchewkę ;-) Mam nie dawać mu żadnych innych kaszek. Taka miła ona jest jak nie wiem, dostałam opieprz, powiedziała, że ona by się nie cieszyła gdyby jej dziecko tak wyglądało... No cóż... Mierzymy 70cm, ważymy 9480g. Po szczepionce płakał ze 4 sekundy, jakoś wyjątkowo. Dostałam zaświadczenie, że możemy chodzić na basen bo jak będę chciała na te zajęcia, to będzie potrzebne. Witaminę D kazała podawać, jak jest mało słońca. Co do pokarmów polecała raczej rodzime firmy jak np. bobovita. Dziewczyny, jakiej firmy kupujecie słoiczki? i czy jesteście zadowolone i które z nich można trzymać po otwarciu w lodówce 48h? Bo 24h to trochę krótko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Kasisi ja daje cały czas wit. D. Słońce mało daje. Teraz szczególnie potrzebują. Dziwna ta lekarz i nie powinna tak mówić o maluszku. Moja mówi, że dobrze przybiera. Jest wieksze od innych dzieci, ale wydaje mi się, że zgubi jak będzie raczkował :) już próbuje tak fajnie nóżkami :) My po 6 miesiącu idziemy tylko na kontrolę. Już dawno sama mierzyłam to miał 71, u nich wychodzi mniej. Ciekawe teraz ile będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Daria ja chce taki plan :) przyda się coś zrzucić. Dziewczyny to macie fb? Mało nas tam. Bynajmniej tam nie będą wszyscy tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje bobovita i hipp. I jest ok tylko nie brokuły bo były w smaku jakby rozgotowane i maly nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki gościu za info, jeszcze ktoś coś napisze w temacie słoiczków? :-) Aga, ja też podaję codziennie wit d i na razie nie przestanę, mały szybko rośnie i jest mu potrzebna. A jak u Ciebie teraz to wygląda? Ile waży Twój kawaler ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie najbardziej opłaca się kupować? Ja jestem zwolenniczką zakupów przez internet, gdzie przynoszą mi do domu, nie dość że mam najtaniej to jeszcze bez wychodzenia z domu. A po sklepach nienawidzę łazić. Jednak to są słoiczki, mogę kupić/kupować w markecie, patrzę jednak np. na stronie bobovita bezpłatna przesyłka od 200zł jakby sobie tak zrobić zapas (oczywiście najpierw po sprawdzeniu co i jak leży małemu), albo z kimś wziąć na pół, to mogłaby to być dobra opcja na przyszłość. I co powiecie o tej serii babydream? Jesteście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasisi mojej Amelce babydream najbardziej smakuje bo nie jest taki rzadki jak inne jest minimalnie gestszy a inne zageszczam kleikiem ryzowym. Bobovita i gerbara tez czasem kupuję. Ja kupuje w rossmannie mam karte rossne i mam rabat na tej karcie poza tym czesto sa promocje jak kupisz 2 czy 3 to 3 albo 4 sloik gratis wiec sie oplaca :) dziewczyny przypominam ze na meilu jest link do naszej strony na fb :) ja Amelce daje kaszki bobovity bo maja bardzo malo cukru za to nestle cukier jest chyba na 3 miejscu.., w bobovicie na 3 od konca po witaminach :) takze polecam, jest bobovity kaszka manna na mleku tez polecam przy wprowadzaniu glutenu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Nie wiem ile waży. Dowiem się za ok 2tyg. Pewnie już z 10 ma. Kasisi masz fb? To ja tam pisałam o słoiczkach, ale z telefonu to bez podpisu. Jakie dajecie mleko mm? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja nie mam fb ale mam jakieś konto które kiedyś założyłam tak żeby sobie podglądać znajomych, hehe ;-) Odgrzebie hasło i damy radę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi, dla mnie to dziwne, że nagle w 5 m-cu skaza białkowa, no ale lekarzem nie jestem. Miej rękę na pulsie. Aga, co do mleka ja używam nan pro, ale trudno powiedzieć czy polecam, każde dziecko jest inne i zapewne jednemu będzie pasować innemu nie. Jedno ma wrażliwszy brzuszek inne bardziej. Ja już jem prawie wszystko a mały jakoś nie narzeka za bardzo. Teraz bidulek ma gorączkę po szczepieniu, ale już mu podałam pedicetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, dzięki bardzo za podzielenie się Twoim doświadczeniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że miałam zamiar już tu nie pisać. Pochrzaniło się wszystko, szkoda gadać, no ale brakuje mi Was. Małgorzata zdrowa, choć niezmiennie drobniutka, waży jakieś 6 kg. Je już regularnie obiad po pierwszej drzemce i kaszkę z owocami po drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morciek moja kochana na fb mamy grupe wejdz na maila tam jest link do naszej grupy odezwij sie brakuje nam Twoich wpisów a tam będziesz mogła napisać co Ci na sercu leży i tylko my to odczytamy, może Ci ulzy jak sie wygadasz obcym, a jednak bliskim babom :) bo nie powiecie mi ze nie zblizylysmy sie :) ja duzo zawdzieczam temu forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość edi1212
Monia ja tez tak uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Aga, to jutro zgadamy się na fb :) ja kupuję różne słoiczki, raz bobovita, raz hippa :) kupuję w Rossmannie. Mam 10% zniżki. I opłaca sie :) Moja Mala dostaje podwójną dawkę witaminy D :) następny tydzien mamy dosc intensywny...w poniedziałek jedziemy do poradni rehabilitacyjnej a w czwartek do poradni neonatologicznej i w piątek szczepionka... Ale jakoś damy radę :) Morciek, możesz na nas liczyć! Dobrej i spokojnej nocy życzę. Buzka mamusie :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam o dołączenie do grupy, incognito hehe Daria a jeszcze sobie przypomniałam co do głodówki to ja stosowałam ją bardziej dla zdrowia, a efektu jojo po niej nie miałam. Ja jestem leniem jeśli chodzi o ćwiczenia, starcza mi zapału na tydzień, dwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasy1980
Ja nakupiłam słoiczki i saszetki bobowita. Słoiczki trzymam 48 h. Saszetki max 24 h. Mam wrażenie że są rzadkie. Mała na wszystko robi ble i pluje dookoła, ale się nie poddaję. Ma zjeść i tyle. Wygoda. Nie wyobrażam sobie gotowania jeszcze dla niej. Jak doszło podawanie owoców i warzyw to nie wyrabiam się na zakrętach. W sensie, że albo nie podam obiadku a pójdę na spacer. Widzę, że za dużo słoiczków nakupiłam jednorazowo (paka miała 6 kg) Albo podam owoc i obiadek a nie ma spaceru. Co do mnie 2 dni wytrzymałam skromnie jedząc. Dziś wieczór kryzys kiełbasa, śledzie chałka, czekolada . Mój partner odważył się w końcu nakarmić małą, i napoić., a ja mogłam wyjść na basen popływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morciek, Fantasy i pozostałe dziewczyny, wpadajcie na facebooka tam się przeniosłyśmy. Dane sa na mailu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasy1980
poproszę o maila. agawinn@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Dziewczyny jestescie tuuuu ?!?? Brakuje mi Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, Styczniówki 2015, forum na fb. Daj znac. :) Morciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Morciek, dziękuję!!! Wysłałam zaproszenie do grupy, jak zostanę przyjęta to napisze do którejś z Was, że to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia kiedy wrocisz do nas na FB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie nie wracam piszcie na mojego maila!! MONIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×