Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Katolicy, zanim pójdziecie do kościoła, powiedzcie mi

Polecane posty

prawo przyciągania pomyliło mi sie z prawem powszechnego ciążenia :D Oczywiście nie jest naukowo udowodnione "wielu ludzi je potwierdza" No super argument, nie ma co :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o prawda, na to akurat jest wiele dowodów, jak najbardziej logicznych, a to że "oficjalni" naukowcy nie chcą tego przyjąć za prawdę to już inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aveee
Przede wszystkim takie teksty świadczą o bardzo niskiej wrażliwości społecznej. Nikt inteligentny nie będzie obrażał wierzeń innych osób ani sfery sacrum. Widać, że ten zespolik nie ma nic innego do zaoferowania oprócz takich tanich tekścików przy których słuchaniu posikują takie dziewczynki jak Ty którym wydaje się że tą taaakie wspaniałe i dorosłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"oficjalna" nauka* miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem katolikiem, ale równie dobrze autor mógłby śpiewać "ja być kali, ja zjeść kupa" Zero intelgencji, a przekazu wogole brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Świadectwo nawrócenia muzułmanki http://gloria.tv/media/nkT1rBAnXNJ i teraz powiedz mi dlaczego sie nawracają jak za to jest śmierć" Bo są głupi i podatni na religijne manipulacje - jak nie islam to chrześcijaństwo. "g****o prawda, na to akurat jest wiele dowodów, jak najbardziej logicznych" to podaj te "logiczne dowody" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie podam, bo ktoś tak ograniczony jak ty i tak będzie stał murem za oficjalną nauką, choć można znaleźć sporo info w necie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nikt inteligentny nie będzie obrażał wierzeń innych osób ani sfery sacrum" Nie ma sfery sacrum. wszystko jest profanum, także wiara i uparte sie jej trzymanie jest profanum, bo jest wytworem niedoskonałego ludzkiego mózgu. :) " Widać, że ten zespolik nie ma nic innego do zaoferowania oprócz takich tanich tekścików przy których słuchaniu posikują takie dziewczynki jak Ty którym wydaje się że tą taaakie wspaniałe i dorosłe." Tak, to takie "fachowe" oceniac muzyczna strone zespołu po tekstach :D i przy zespołach podziemia blackmetalowego nie "posikują sie dziewczynky" bo to nie Justin Bieber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie, nie podam, bo ktoś tak ograniczony jak ty i tak będzie stał murem za oficjalną nauką, choć można znaleźć sporo info w necie na ten temat" Czyli nie masz dowodów i boisz sie że przegrasz dyskusje. Dlaczego jeszcze nikt z was nie podał logicznego argumentu? Ani jednego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aveee
Z tego co widze to ty tu sie posikujesz bo o tym piertolisz na forum. Jest sfera sacrum i profanum, to że taka siksa jak ty twierdzi inaczej mnie nie wzrusza. Szkołę skończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nie rozśmieszaj mnie dziecko, nie podam, bo ktoś kto wierzy wyłącznie w materializm ma ograniczony czerep i czeka na "twarde" dowody, co w tym wypadku przeczyłoby logice i nie rozumie że mają one inny wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aveee
Nie jestem katolikiem, ale równie dobrze autor mógłby śpiewać "ja być kali, ja zjeść kupa" Zero intelgencji, a przekazu wogole brak. xxx Zgadzam się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sfery sacrum? aha, czyli można obrażać każdego człowieka i wszelkie jego wartości? no ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest sfera sacrum i profanum, to że taka siksa jak ty twierdzi inaczej mnie nie wzrusza" No i kolejny logiczny argument na poparcie swojej tezy, no szalejecie :D Podział na sacrum i profanum to anachronizm. "Szkołę skończyła?" Jestem na 2 roku studiów. A co, mam miec w moim wieku tytuł doktora habilitowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha no iście "głęboki" tekst :O widać, że black metal to gów/no nie tylko pod względem muzycznym, ale i tekstowym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aveee
"nie ma sfery sacrum? aha, czyli można obrażać każdego człowieka i wszelkie jego wartości? no ciekawe" x Nie wiesz, że autorka może tu każdego obrażać, ale jeśli tylko ktoś coś złego powie na nią czy na rzępolenie jej zespolików to już debil i obraza majestatu. W sumie to śmiech na sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łopatologi:-) idz juz na drzewo na banana. Na 100% z rodu malup jestes:-) pa zwierzaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"haha nie rozśmieszaj mnie dziecko," Znowu ad personam. " nie podam, bo ktoś kto wierzy wyłącznie w materializm ma ograniczony czerep i czeka na "twarde" dowody, co w tym wypadku przeczyłoby logice i nie rozumie że mają one inny wymiar" Aha, czyli chciejstwo osób o zbyt bujnej wyobraźni ma w swiecie twojego umysłu wiekszą wartość niz logiczne i twarde dowody i jeszcze czujesz sie lepsza z tego powodu :) Nie mam pytań :D Tkwij dalej w świecie urojeń swoich i osób tobie podobnych, tymczasem świat idzie do przodu dzięki tej pogardzanej przez ciebie "twardej nauce" a nie ludziom twojego pokroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 dziś "Jest sfera sacrum i profanum, to że taka siksa jak ty twierdzi inaczej mnie nie wzrusza" No i kolejny logiczny argument na poparcie swojej tezy, no szalejecie smiech.gif Podział na sacrum i profanum to anachronizm. "Szkołę skończyła?" Jestem na 2 roku studiów. A co, mam miec w moim wieku tytuł doktora habilitowanego? xxx No tak teraz każdy głupek może mieć maturę i iść na studia. Chyba język polski na 31% dziecko zdało? A co do habilitacji to nie martw się, nie grozi ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hahahha no iście "głęboki" tekst pechowiec.gif widać, że black metal to gów/no nie tylko pod względem muzycznym, ale i tekstowym" Ale to "fachowe", oceniać cały black metal pod względem jednego tekstu mało znanego zespołu. Ile płyt black metalowych przesłuchałeś i na jakich intrumentach potrafisz grać, że wygłaszasz takie tezy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 12lat
Kasiaszatanstka wstyd mi, ze mam imię takie jak ty. Jesteś głupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No tak teraz każdy głupek może mieć maturę i iść na studia. Chyba język polski na 31% dziecko zdało? A co do habilitacji to nie martw się, nie grozi ci." Daruj sobie takie gimbusiarskie wyzwiska ad personam.skoro na merytoryczne argumenty cie nie stac, to wyjaśnij dlaczego mnie obrażasz? Jestem głupia bo nie wierze w bajki, potrafie samodzielnie mysleć? bo mam inne poglądy niż ty i potrafie je uzasadnić? bo ja podaje argumenty merytoryczne a wy mnie albo obrażacie albo piszecie jakieś bzdury z logiką nie mające nic wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna twoja mama, Kasiu :-( Mam nadzieje, ze przynajmniej dzieci nie planujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś wielu niezależnych, myślących indywidualnie naukowców (a coraz więcej takowych) ma sporo nie-twardych dowodów i czemu niby chciejstwo naukowców ograniczonych materializmem ma być na wierzchu? i ty właśnie popełniasz błąd logiczny chcąc "twardych" dowodów w tej materii, ale i tak tego nie pojmiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Biedna twoja mama, Kasiu smutas.gif Mam nadzieje, ze przynajmniej dzieci nie planujesz." Ad personam, ad personam, ad personam... Sztuki dyskusji uczyłyście sie albo w gimnazjum albo od żuli pod sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dodatku studiuje jakieś humanistyczne gów/no po którym nawet nie zamierza szukać pracy w owym zawodzie (do czego sama się przyznała) no ale nic dziwnego, taka tępaczka na nic lepszego by się nie dostała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaśka idź słuchać tego metalowego rzępolenia i zgrzytu zamiast piertolić tu bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakoś wielu niezależnych, myślących indywidualnie naukowców (a coraz więcej takowych) ma sporo nie-twardych dowodów i czemu niby chciejstwo naukowców ograniczonych materializmem ma być na wierzchu?" Po pierwsze - dowodów na co, o czym konkretnie mówisz? po drugie dopuściłbyś/dopuściłabys do skazania przed sadem kogos na śmierć, tylko na podstawie dowodów, jak to mówisz "nie ograniczonych materializmem", tzn takich ze np. stara baba wywrózyła w kuli że jest winny, a poza tym niewidzialne duchy widziały i powiedziały kto jest zabójca pacjentowi szpitala psychiatrycznego, a matka boska objawiła sie proboszczowi z Lublina potwierdzając wine skazanego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×