Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak można uważać że metalu nikt juz nie słucha?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś - no i co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty naprawdę myślisz, ż nie mamy co robić tylko w kółko czytać twoje wywody? no stop otwierasz głupie wątki i piszesz przy tym- "jak już pisałam, ile razy mam powtarzać, w poprzedni temacie...." jasne wszyscy czytają i zapamiętują co Kasia napisała w poprzednim temacie Z innymi metalami dyskutuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMMgosc
Zapamietajcie moje slowa! Obecnie w Niemczech coraz wiecej pojawia sie mlodziezy Metalowcow. Jak za moich lat! :)))) Ten sam styl !!!! Czarne spodnie, glany, bluza czarna z kapturem, na jeansowej kurtce naszywka Iron Meidan !!! Myslalam, ze z wrazenia zaczepie wczoraj tego mlodzienca ;) Zapamietajcie moje slowa! Za niedlugo w Polsce bedzie come back Metal!!!! Z moich obserwacji tak wynika. Wszystko co tu w Niemczech sie pojawia , ukazuje sie po roku, dwuch... w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za niedlugo w Polsce bedzie come back Metal!!!! " Jaki come back? przeciez metal w Polsce ma sie dobrze cały czas. własnie pokazujesz podejście które mnie dziwi - traktowanie metalu jak wymarłej muzyki, która umiera. Coś co jest popularne cały czas, nie może "powrócić".Styl lat 80 - dzinsowe kurtki z naszywkami jest modny wsród metalowców od około 5 lat, widac to dobrze na koncertach. W kazdym razie, ciesze sie twoim szcześciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie bede opisywać bo po co. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby zaspokoić ciekawość innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żeby zaspokoić ciekawość innych' wbij na jakaś zrzeszającą metalowców grupe na facebooku i poogladaj sobie zdjecia z profilów jej członków jesli tak cie to ciekawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy metal wygląda tak jak ci na zdjęciach, ktoś pytał właśnie o to czy po ludziach widać czego słuchają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale takie grupy jednak przyciągają ludzi mocniej związanych z subkulturą niż tych którzy mają na playliście kilka metalowych utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mam dużo piercingu, kilka w uszach i 1 w wardze. Zawsze ciemne dopasowane spodnie + czasami do tego łańcuch, ale to nie zawsze. Ciemne włosy do połowy pleców, niebieskie oczy. :-P Glany lub trampki czarne, czasami pasek i dodatki. Mam 165 cm wzrostu, 45 kg waże. Chyba wystarczy wam taki opis mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na _umysle
Kaśka szatanistko co nie wierzysz w satana. :) Proponuję kolejny temat na jutro: dlaczego emo uważa że metal to muzyka z dooopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No każdy wygląda podobnie, jak człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja naprawdę jestem jedyną metalówą która nie nosi glanów i trampek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latem zakładacie sandały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak za moich czasów" - A obecne czasy są nie twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykłe skórzane kozaki, botki, a latem sandałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×