Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy powinnam zdecydowac sie na zwiazek?

Polecane posty

Gość gość
Zacisnij zeby i uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś daj mu szansę, ale zaciśnij zęby i nie idź z nim do łóżka przez conajmniej pół roku - przez pol roku, to jej amant zdazy zaliczyc pol miasta, jak mu nie da, tak go bedzie nosic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś daj mu szansę, ale zaciśnij zęby i nie idź z nim do łóżka przez conajmniej pół roku - przez ol roku to ten jej amant zaliczy pol miasta, bo bedzie mial cisnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaj go troche lepiej ale trzymaj sie na dystans - jezeli umiesz. Bo tak czytam ze on Cie kreci wiec pewnie przy pierwszej okazji zrobi Ci sie mokro i wskoczysz mu sama do lozka :O Z opisu facet wyglada na typowego 26latka (oprocz cpania bo to jest problem na ktory trzeba sie leczyc). W takim wieku faceci jeszcze nie mysla o powaznym zwiazkach. Naprawde duzo w zyciu zalezy nie tylko do tego zeby spotkac wlasciwa osobe ale takze zeby spotkac ta osobe we wlasciwym, danym etapie zycia. Mam kolege w pracy, ktory jest wlasnie takim typem. Zarabia dobrze, jedno mieszkaniu juz splacone, do tego zabawny, szarmancki, dobrze wyglada, wsportowany, ma ciekawe hobby, do tego udziela sie jako trener dla dzieci w wolantariacie. Ale dopoki nie skonczyl 35 lat to skakal z kwiatka na kwiatek. Troszke spowaznial juz tak w wieku 30 lat ale tak naprawde to zaczal myslec o malzenstwie i zalozeniu rodziny dopiero wlasnie tak w wieku 33 lat. Zareczyl sie, slub za rok, razem kupuja dom i chca dzieci :) Wszytsko jak z platka. Ale tylko dlatego ze on w koncu znalazl sie w wieku gdy sie takie rzeczy bierze na powaznie. Podejrzewam ze gdyby z ta sama dzieewczyna byl jakies 7 czy nawet 5 lat temu bo by sie to nie skonczylo malzenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczyl SGH, ma dobra prace, chodzi zapewne w garniturze, przystojny, placi za kolacje - trzeba brac! To nic, ze cpa i chyba jest seksoholikiem, wazne, ze ma kase i wyglada. hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam Ci radę nie baw się w " matkę teresę " bo żle na tym wyjdziesz . Zabawi się tobą a póżniej kopnie Cię w dupę i pójdzie poszukać następnej naiwnej . Tobie po nim zostanie " złamane serce " . tk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, ona wcale nie napsiala, ze jest cpunem, tylko , ze czasem lubi cos przyjac. to hcyba jeszcze nei uzaleznienienie? Moze ma stresujaca prace i lubi sie po niej zrelaksowac? Ludzie, nie oceniajmy kogos, kogo nei znamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna na Wygnaniu, hahaha :-D Dobry kometarz! Autorko, czym on Ci tak naprawde imponuje? Ze chodzi w garniturze do pracy? :-D I ze postawil Ci kolacje? Wiesz, zawsze taniej niz sponsoring :P a do tego dziewczyna chetna az sama przebiera nogami zeby go "uratowac" :-D Masz jakis kompleks Matki Teresy? Posluchaj, ludzie cpaja bo lubia. Nie dlatego, ze maja jakies problemy, tylko cpaja bo lubia swoj stan gdy sa nacpani. Czy ty pochodzisz z jakiejs nieszczesliwej rodziny, mialas zle dziecinstwo? Bo czesto tacy ludzie sobie wlasnie takich partnerow wybieraja. Nie moga zyc normalnie, w dobrych zwiazkach. Potrzeba im tego rauszu, niepewnosci, zlego traktowania, niezdrowych emocji. To jest tez jak narkotyk. Ludzie z nieszczesliwym dziecinstwem czesto powielaja te schematy. Tylko nielicznym uda sie wyrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie imponuje mi garniturem ani tym, ze placi za kolacje, Imponuje mi tym, ze jest uprzejmy, potrafi sie zachowac i dobrze traktuje kobiety, poza tym, jest inteligentny i jest z nim o czym porozmawiac. Poza tym, dziecinstwo mialam szczesliwe, radosne, nie mam zadnych problemow - ale dzieki za troske ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
' potrafi sie zachowac i dobrze traktuje kobiety, ' - autorko, tak dobrze traktuje kobiety, ze bierze je na jeden raz? To wcale nie jest dobre traktowanie kobiet. Moze z nim juz cos przycpalas, ze takie glupoty wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka, nie chcialam ci zajechac za kolnierz z tym dziecinstwem tyle ze, czesto ludzie powielaja pewne schematy nawet sobei z tego nie zdajac sprawy. Skoro to nie wchodzi w gre to nei rozumiem jak mloda kobieta moze brac pod uwage zwiazek z facetem, ktory na samym wstepnie prezentuje szereg alarmujacych cech. Mimo to, skoro koniecznie chcesz wziac na swoj***arki ciezar bycie z niestabilnym, czarujacym partnerem, ktory ma problemy z narkotykami to przeciez nikt cie nie przekona zebys zrobila inaczej. W tym momencie liczy sie juz tylko damage control. W takim razie pamietaj, zeby koniecznie uzywac prezerwatyw (kup i wloz do torebki gdyby rozwinela sie sponatniczna akcja :-D) bo facet, ktory z wieloma kobietami byl w lozku moze miec rozne rzeczy. Juz niejedna si eprzejechala na facecie, ktory wygladal mlodo, zdrowo i pieknie a skonczylo sie na bolacej opryszce narzadow plciowych...Uwazaj na seks oralny bo tez sie mozesz jakiegos syfa nabawic z konsekwencjami na cale zycie. Ogolnie rzecz biorac, nie uzalezniaj sie od niego w zaden sposob, pamietaj o wlasnych znajomych, wlasnej kasie, wlasnym rozwoju zawodowym. Z czasem poznasz go lepiej...wiesz, nieraz takei szarmackie typy potrafia byc nieslychanie w******jace na dluzsza mete :-D Starsza kolezanka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 18.13 dzieki za jedyna sensowna wypowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mnei zastanawia, co niektore laski widza w takich typach. Ok, gdybys go nie znala to moglby sie spodobac - przystojny, pewnie dobrze pachnie, uroczy blablabla. Ale wiesz, jaki jest, kolezanka Ci powiedziala. Serio chcesz sie bawic w zwiazek, ktory nei ma przyszlosci? Mialam taka znajoma, ktora sie spotykala z kolesiem jak z Twojego opisu (moze to ten sam?) - potem placz, placz, i jeszcze raz placz, tak ja potraktowal (on twierdzil, ze przeciez jej niczego nie obiecywal heh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sobie rak nie brudzila, fuuuuu, pewnie ma jakas kiłe albo inne swinstwo. i do tego cpa. najgorszy typ czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile juz takich zaliczyl, co go chcialy uratowac :P Oj glupia jestes i naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dziewczyny leca wlasnie na takich kolesi? TO nie pierwszy przyklad, mam kilka kolezanek, ktore swiadomie wybieraja takich destrukcyjnych typow. Co nimi kireuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie myślą tym co uchodzi u nich za namiastkę rozumu, ale pipą. Jak zwierze. Zobaczy napalonego samca to od razu go do siebie dopuszcza, albo kombinuje co zrobić żeby samiec je wychędożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze myslalam, ze to mezczyzni mysla swoim narzadem plciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co on mysli o autorce hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak było dawniej. Teraz czasy się zmieniają, ludzie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz seks jest najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za zycie, jak koles jest przystojny i ma dobra prace - to nie nadaje sie do zwiazku, jak jest neizaradny i szpetny, to ma aniele serce. co za swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja bym uslyszala takei rzeczy o podobajacym mi sie chlopaku, to bym nawet nie szla na pierwsza radnke, po co ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie powinnas decydować sie na zaden związek z narkomanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka powiedziała... Zapytaj go o to, co Ci powiedziała. Co Ci zależy? Koleżanka, jak coś, dostanie po doopie nie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widac ze autorka to typ osoby, ktora prosi o rade, a potem przyjmuje do siebie tylko te komentarze, ktore jej pasuja, a reszte nazywa bezsensownymi. W taki razie moje rada dla ciebie autorko: Tak, zwiaz sie z tym gosciem, idz z nim do lozka, tylko potem jak zalozysz temat o tym jak strasznie potraktowal cie facet, a na poczatku wydawal sie idealem, to nie zapomnij wspomniec w nim, ze jestes zalozycielka tego watku. Przynajmniej wszystkie tu bedziemy mogly przybic sobie w myslach piatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie kochanka- sponsora jak tak sie chce tobie bzykac :D :P zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz jak z takim typem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś poszukaj sobie kochanka- sponsora jak tak sie chce tobie bzykac smiech.gifjezyk.gif zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz jak z takim typem xxxx a gdzie ja napisalam, ze chce mi sie bzykac? Po prostu podoba mi sie koles.... Ja nie wiem, czy wy potraficie czytac ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajdź z nim w ciąże, wtedy on się zmieni. Zrozumie że Ty jesteś tą właściwą kobietą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×