Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy powinnam zdecydowac sie na zwiazek?

Polecane posty

Gość gość
a po co ma zachodzic w ciaze z typem, z ktorym byla na jednej randce? I do tego narkomanem? Takiego nic nie ruszy i nie zmieni, bo to zimne dranie bez uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Autorko! Pogadaj z przyjacioka, moze z ta kolezanka, ale dlaczego pytasz o takie rzeczy obcych ludzi z forum? My nie znamy sytuacji az tak dobrze, czego wiec oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Autorko! Pogadaj z przyjacioka, moze z ta kolezanka, ale dlaczego pytasz o takie rzeczy obcych ludzi z forum? My nie znamy sytuacji az tak dobrze, czego wiec oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie znamy sytuacji az tak dobrze, czego wiec oczekujesz? koleżanka ja ostrzegła, ale autorka postu tak chciałaby , bardzo chciałaby byc wybawicielką biednego, smutnego cpuna z przykrym dzieciństwem, że tu na portalu szukała potwierdzenia,że ma z nim sie spotykać. Ona nie chce rad, ona chce potwierdzenia,że dobrze robi.... A, że my tu piszemy, doświadczone - uciekaj od typka, to biedula sie czuje zapewne obrażona na nas, bo juz nie pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Otoz nie, nie chce szukac potwierdzenia, tylko chce zobaczyc obiektywne opinie na ten temat. Czytam i naprawde daja mi duzo do myslenia. Co do zarzucania mi checi pomocy - tak, uwazam, ze ludzie zasluguja na wyciagniecie do nich reki, a ci ktorzy sie pogubili tym bardziej. A jesli ktos mial traumatyczne przezycia - to chyba juz w ogole nie ma dyskusji. Ja sie nawet zastanawiam, jak pomoc jemu czysto kolezensko, bo jestem dobrym czlowiekie pozdrawiam - Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, to w wieku 26 lat chłopak ma być z zakonu czy co? Jest młody, ma kasę, wygląd, to bawi się, korzysta z życia, fajnie spędza czas. Widać, że wielu mu tu zazdrości i gula wielu skoczyła. Jeśli się czasem napije albo zapali, to nie znaczy, że jest alkoholikiem czy narkomanem, wy jesteście? Może być bardzo fajnym chłopakiem, który jak się zakocha, zrobi dla swojej dziewczyny wszystko i imprezowanie nie będzie go już tak interesować, choć rozrywkowy zostanie. Autorka powinna podchodzić do znajomości ostrożnie, wybadać intencje. I wtedy podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coz to za traumatyczne przezycia mial ten nasz Ksiaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 19.15 Mnie tez sie wydaje, ze ludzie go opluwaja (nie znajac go i bazujac na opniach nieznajomej kolezanki) z czystej zazdrosci. Bo kto by tak nie chcial - byc mlodym, przystojnym ,dobrze zarabiajacym facetem, ktory podoba sie kobietom. Nie jest w zwiazku - wiec nie robi niczego zlego, moze sypiac z kim chce i wam nic do tego. To, ze sobie lubi siegnac po uzywki? - a kto tego nie robi, ludzie?! Nie jest przeciez powiedziane, z jaka intensywnoscia sa one przez niego zazywane. Przestancie tak jechac tego czlowieka!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze autorke kreca tacy 'bad boys' z problemami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 16.40 na to wyglada ;) takiej nie wytlumaczysz i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym mu dala szanse - przeciez swoje podejrzenia opierasz na realcji trzeciej osoby! Sama go poznaj i wyrob sobie opinie. Moze okazac sie swietnym facetem, ktory po prostu jeszcze nigdy tak naprawde sie nie zakochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy mu dala szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, moze powiedz jak sie rozwinal temat, bo jestem ciekawa jak tak czytam te wspisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×