Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

popisze z kimś normalnym

Polecane posty

Gość gość
Niby jesień ale do mnie taka pogoda to zima już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi..hi..hi.... U mnie chyba odwrotnie albo ja już taka kopnięta jestem. Lubię wszystkie pory roku. Parę dni temu zwalił się śnieg to...poszłam ulepić bałwana :-) Sanki...łyżwy....budowanie igloo jeszcze mi nie przeszły. Tylko na narary nie ma gdzie pójść bo pagórki za niskie . Nie lubię tylko kiedy jest śniegowa chlapa i to wietrzysko. No ale wiesz...mam super kompana który uwielbia każdą pogodę. Ty spróbuj zobaczyć pięknio o każdej porze roku. Uważam że warto :-) P.S. Kafe zamuliła to być może już dawno poszłaś spać a ja tu pitolę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narty miało być. 7-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile wg.masz lat i skąd jesteś bo nie powiedziałaś? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nartach to ja w życiu nie jeździłam...to nie dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lat? Hmm...metryka nie jest zawsze w zgodzie z tym na ile lat ktoś się czuje. Jestem pewna że mój wiek powaliłby Cię na kolana :-) Wiek istnieje tylko w głowie. No widzisz? Dlaczego myślisz że narty nie dla Ciebie? Wszystko jest dla ludzi. Warto trochę spóbować czegoś nowego lub innnego. Możesz posiadać jakiś niezwykły talent nie wiedząc o tym. Ja mieszkam na drugiej półkuli. U Ciebie już noc a u mnie...dopiero wieczór :-) A Ty? Jakie okolice świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Jacek się dziś nie pokazał..ani man...fest...:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śląsk :) kurde ..to Kaj ty mieszkasz.?? No powiedz.Nawet jak masz po 40 to co z tego?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo....faceci "nas opóścili" :-) Nic nowego :-) X gość dziś Śląsk usmiech.gif kurde ..to Kaj ty mieszkasz.?? No powiedz.Nawet jak masz po 40 to co z tego?? X Do kogo to? 7-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No do kogo?? Do ciebie 7-em:) nie podałaś wieku i gdzie mieszkasz ze na drugiej półkuli wiec pytam:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Achaaa :-) No dobra..."jo zek z Tatr" (urodzona i wychowana tam do nastu lat). Potem...("potem" to nogi śmierdzą :-) ) Mam więcej niż napisałaś (szok?) Hi..hi..hi... Kraj...Kanada. O.K ? Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanada?? Żartujesz oczywiście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuu moim marzeniem jest wyjechać do stanów :) ciekawe jak tam jest...w takiej Kanadzie oo na przykład:) Kręcili tam mój ulubiony serial z lat nastu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym się zajmujesz ogólnie?? Ja narazie nie pracuje tylko się uczę bo w przyszłym roku chcę się dostać na Farmację. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) Miło mi. Och...wiele by pisać! Zajmuję się czymś takim (kliknij na link) https://www.google.ca/search?q=faux+finishes+images&sa=X&espv=2&biw=1280&bih=614&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=bRl1VIfKMIeJsQTY6ICQCQ&ved=0CBwQsAQ Wchodzi mi spam! Farmacja to (tutaj dobry zawód). Nie wiem jak PL, ale sądząc że większość się starzej (populacja powojenna) nie będziesz narzekać na brak pracy? 7-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam więcej ale Kafe pokazuje że to spam , Grrrrrrr....... Wolę tutaj niż USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedaleko mnie kręcili sceny do filmu Silet Hill. Później wyprodukowane grę do PL3 o tej samej nazwie. Nie wiem jak brzmi na PL 7-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie .. Tutaj farmaceuta to jeden z lepszych zawodów:) jak lekarz:) i w końcu nie wiem czym się zajmujesz:).Dlaczego tam wyjechałaś?? Lepiej tam? Polska to bieda i nędza a ameryki nikt nie podbije..:D chciałabym tam mieszkać ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silent Hill (kuźwa... zaś robię błędy!) :-) 7-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałam Ci link czym się zajmuję. Nie pokazał się? To taka forma malowania różnych powierzchni o nazwie faux finishes. Nie wiem jak na PL. Za moich czasów to nie istniało :-) X (Majka..jeśli chcesz, podaj jakiś swój e-mail to popiszę z Tobą bardziej prywatnie. Tutaj nie chcę się zbyt "obnarzać" to raz, a po drugie Kafe pokatzje mi spam chociaż nic złego nie piszę!?. Jeśli nie czujesz się z tym ok, to zrozumię.) X Ech..Ameryki nikt nie podbije to fakt :-) Dziki zachód jak był, tak jest w niektórych miescach :-) Powtórzę się...za dużo by pisać i spam utrudnia :-) TUtaj to byłby dobry zawód! Nie ma wiele wspólnego z lekarzem a wiele wspólnego z pracą w aptece lub sprzedaż w gabinetach lekarskich/dentystycznych. Chyba trochę inaczej niż u Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój email to kasia7741@interia.pl. Bo tak naprawde to jestem Kasia:) na dziś kończę.jak coś to pisz na mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, napiszę zaraz. Jeżeli pójdziesz spać to zostawię wiadomość z moim e-mail i pogadamy później. Odpiszesz kiedy będziesz mieć czas :-) Dobranoc i do następnego razu. 7-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups! Twój e-mail pokazuje mi że czegoś w nim brakuje i nie mogę wysłać. Sprawdź czy dobrze napisałaś albo pominęłaś jakąś literkę lub znaczek? 7-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez kropki na końcu ma być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema. Wczoraj nie miałem trochę czasu, dlatego nie zawitałem, a wskoczenie na minutę to nie lubię. Tak jak teraz to robię, ale wolę napisać niż żebyście mnie rugały cały czas:P Majk@ Startuj o GC jak tak bardzo Ci zależy na USA, choć jak dla mnie (mimo, że też bym tam chciał polecieć) kraj z wielkimi problemami i nie z taką gospodarką na jaką wygląda, ale to nie tutaj i nie teraz:). Do Kanady zdecydowanie łatwiej, ale nie do końca znam tamten rynek, więc tutaj nie doradzę, aczkolwiek wiem, że nie trzeba spełniać jakoś specjalnie dużych wymagań. W sumie w Twoim wieku wszystko stoi na otwartej drodze. Wystarczy w zasadzie podjąć decyzję, przygotować parę groszy i świat u stóp. 7-em No, myślałem właśnie jak tam Twoja sytuacja. Ogólnie burze lubie, ale od wiatru uciekam. 2lata temu zabrało nam dach z domu hyhy. Było kolorowo. Nie zapomnę widoku, jak wszedłem na strych, patrzę w górę a tam niebo. Teraz widzę to z dystansem, ale jak sobie przypomnę...ajjjj. Postaram się zajrzeć wieczorkiem, może znajdę dzisiaj chwilę, bo przygotowań czas przyszedł:) Miłego dnia Buziaki kobietki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah ameryka to mi sie tylko marzy:) bo to obce, nowe .Ale życie mam tutaj:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka e-mail poszedł w eter :-) Odezwę się tu trochę później wieczorem. Jacekgość- "Dotknąłeś" nieba :-) Ja bym się chyba poryczała. Nie tyle ze zdmuchniętego dachu, co ze sprzątania jakie by mnie czekało :-) A tak serio, to miałeś kolego wrażenia! Nic się nikomu z domowników nie stało? W moich okolicach nie jest tak "źle". Budowy stoją bez uszczerbku , jedynie drzewa połamane a wszytko co nie jest przymocowane.....fruwa po sąsiadach :-) Pozdrawiam i do następnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×