Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatkaadka

Zmora XXIw fejsbooki i kłotnie przez to...

Polecane posty

Gość beatkaadka

Dramat..tęsknie za czasami kiedy ludzie trwali przy sobie..nie było fejsbooków, asków, nk...nie było powodów do zazdrości...Pamiętam jak śmiałam się z historii jakie czytałam, aż samej mi się to przytrafiło...Przyłapałam chłopaka na flirtowaniu z koleżanką...sam dał mi hasło na fejsbuka i mimo że nie wchodziłam tam w ogóle wczoraj coś mnie podkusiło... weszłam i zobaczyłam że zaczepia kobiety których nie zna.... i to nie jedną... tylko w ciągu miesiąca 4. z kilkoma flirtuje...mnóstwo rozmów z koleżankami...nie wiem co we mnie wstąpiło...ale on zawsze twierdzi że nie ma powodu żebym mu nie ufała..a tu odkrywam że szuka wrażeń.... zapytałam co to ma znaczyć...a on wkurzył się stwierdził że nie miałam prawa tam zaglądać i przestał się do mnie odzywać...nie zabraniałam mu nigdy rozmawiać z koleżankami..ale zaczepiać obce kobiety których nie zna...powiem wam że poczułam się dziwnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może liczy na bukkake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnie się z tym czuję...do tego nie odzywa się do mnie od wczoraj...pomyśleć że śmiałam się z takich sytuacji gdy czytałam posty innych osób...aż dopadło i mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a on sie nie odzywa??? to weź go przeproś! Boszszsz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×