Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradziłam mojego faceta jak był na morzu

Polecane posty

Gość gość
Kogo to obchodzi autorko? Babraj się w swoim błocie, na forum go nie rozrzucaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od tego jest forum zeby rorzucac bloto. tu sie nic innego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośbladziodymca
Facet poprostu ozenił sie z k....nic dodac nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa z niego nie marynarz.Ale prawda,że wszystkie żony marynarzy to dobre s..ki ścierwa,kasę zostaw i jazda.Jest gdzies nad morzem bar gdzie spotykaja się i wyrywaja kolesi i płaca im za rżnięcie dupska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skoro Twój mąż to taki frajer podaj adres to przeoramy Ci z kolesiami dupsko laleczko chociaż poznasz smak prawdziwej pyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robisz czape chińską maleńka ? dawaj nauczysz się paru rzeczy jak staremu jak wróci z morza laske zrobisz to dupskiem bedzie przescieradło wciagał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mu laske zrobiłaś,że chłopaki teraz po jogurcie skacza co :) masz tupet nie liż się ze starym teraz bo to tak jakby kochasiowi laseczke obrabiał.........dobra jestes pewnie gwint w dupsku Ci też zerwał teraz to nawet staremu bączka w nocy nie puścisz bo masz przedmuchy w d***e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co sie za chłopa brałaś jak miał strzelbe małą jak brałas do tego pieprzonego dzioba to czułaś czy do jelit dochodzi jak tak to i dziure zaspokoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiedz staremu jak on na morzu kase zarabiał a Ty z połykiem kochasiowi laseczke obrabiałas a potem w czekoladowe oczko dostałas z woleja :) co potem smaczny czekoladowy ył przez chwilke?? pomyłka laleczko to tylko g****o z Twojej d**y jestes poprostu g****ozjadem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobilas, nic mu nie mow. Po co masz sie meczyc z malym fjutkiem. Trzymaj go jak ci z nim dobrze. Doj frajera z kasy ile sie da.....on tez napewno cie juz zdradzil lub to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smierc frajerom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada jest niewytłumaczalna. Nawet jeśli Twój partner nie jest "obdarzony" - to nie jego wina. Jeżeli nie czułaś się w pełni zadowolona, to powinnaś była z nim o tym porozmawiać. Jak się kogoś kocha, to nigdy się go nie zdradzi. Tyle w temacie. Teraz, pod warunkiem, że on ma czyste sumienie, mam nadzieję, że zbierzesz się na odwagę i mu o tym powiesz, a on Cię zostawi i poszuka wierniejszej kobiety. Nie ma nic gorszego niż życie w kłamstwie. Bardzo mi przykro, ale taka jest moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhahahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
k...a miej tu teraz dziewczynę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że zdradziłaś z premedytacją, zachowałaś się jak tępa krowa i to w dodatku mściwa. Skąd się takie puste wywłoki biorą? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.08.16 Tak gadacie bo pewnie macie cos za skórą i boicie się ze natraficie na taką odważną osobę a nie mysze co się chowa w kącie i popada w depresje. Jesli ktos nas powaznie zranil i do tego nie ma zadnych wyrzutów to dlaczego nie? Jestem za zemsta ale taka inteligentną. Fakt ze nieliczni to potrafią, i tylko oni powinni się mścić a nie półmózgi. W Moim przypadku osoba mnie potwornie zraniła (za nic, dla wlasnej satysfakcji-widocznie ma problemy ze soba) i takie zachowanie uwazam za NISKIE, a nie moją wyrafinowaną zemstę którą pamięta do dziś. Pieprzenie o tym,ze wroci ze zdwojoną siłą, to zwykłe pie**olenie, niewinni ludzie cierpią, źli cierpią, każdy cierpi i zemsta nie ma na to żadnego wpływu. Poza tym ja juz limit w tym zyciu na cierpienie wyczerpałam i do woli mogę robić co tylko chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.08.16 gość 12 :30 dokładnie. Dlaczego my mamy cierpieć chowac się po kątach, kiedy druga strona ma to totalnie gdzieś. I też podobnie nie wiem czy nie byłam obiektem czyjejś zemsty, dlatego ten ktoś tak postąpił wobec mnie, a to jest dopiero słabe zachowanie, kiedy tak naprawde nic temu komus nie zrobiłam. Ja przez długi czas cierpiałam, po nim to spływało. Teraz mam nadzieje, że on też cierpi, i zachodzi sobie głowe, tym co usłyszał. I podonbnie juz chyba bardziej lose się na mnie zemścic nie moze , bo limit swojego cierpienia też juz wyczerpałam. Poza tym teraz dopiero czuje, ze moge iśc do przodu, i byc obojętnym w stounku do tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje. jesli ten facet po tym dalej z toba jest to powinnas go walic w rogi codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i on ciebie powinien zdradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i odpusc nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
realisto 33 - masz coś z głową ? albo już nic nie masz w głowie ! czy życie na takich zasadach daje ci szczęście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, wygadanie się może pomóc Ci trochę zrzucić ciężar. Minusem jest to, że wybrałaś złe miejsce - są tu osoby które napiszą Ci to, co niekoniecznie chciałabyś usłyszeć... Z mojej strony powiem Ci tak: zdrada jest rozumiana różnie. Inni zdradzą i nie radzą sobie z tym, ale są i tacy po których to spływa (ci drudzy zapewne piszą Ci że masz prawo albo że nic się nie stało). Zastanów się przede wszystkim, co chciałaś głównie przez to osiagnąć- zrób sobie własny rachunek sumienia. I daj sobie spokój. Nie mów mu o tym. Jeżeli go kochasz i czujesz, że on Cię kocha, to po prostu przetraw to co się stało i wyrzuć w zapomnienie. Koleżanki wyżej podpowiadają dobrze - poszukaj sposobó, wybierzcie się do sekshopu. Źle podpowiadają natomiast, by o tym porozmawiać. Jeżeli mu powiesz, że ma małego, to choć on zrozumie, że miałaś dobre intencje mówiąc mu to, to i tak może się chłopak załamać i nie mieć erekcji - co jeszcze bardziej spowoduje że poczuje się niedowartościowanym mężczyzną. Zrób inaczej- powiedz mu, że chcesz popróbować nowych rzeczy, że potrzebujesz innych doznań, że zapewne jemu też sie to spodoba. Poszukaj też pozycji, gdzie penetracja jest głęboka. Rozmawiajcie, ale temat "małego" lepiej omijać z daleka. Niech mu to powie (w ostateczności!) lekarz a nie jego ukochana partnerka. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest dowod na to ze uwodzi sie do samego konca czy ma faceta czy meza trzeba czarowac ile wlezie bo nawet porzadna dziewczyna moze okazac sie ktoregos wieczoru bardz latwa :) weekend sie zbliza wiecej takich lasek poprosze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, czy złe forum...może nie? Może to takie zastępcza spowiedź? W sensie napisałam tutaj, ostro mi się oberwało i jakoś już nie mam ochoty mu tego mówić. Cierpiałby - szczególnie jakby się dowiedział, a powodu moglby sę łatwo domyślić. I nie jesteśmy jeszcze małzeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeonardoDaFujara
Su.ko się puściłaś , szansa na czyściec właśnie ci przepadła , lądujesz w piekle i będziesz tam ****.na ! JEST JUŻ ZA PÓŹNO NA WYRZUTY SUMIENIA ! B***H !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko qrwy tak robią, za cudzołustwo będzie piekło i nie ma żadnego usprawiedliwienia, tylko diabeł się cieszy z takich ludzi, oj przypali dupska wszystkim niewiernym zdrajcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tej za granicą nie przeszkadza ,że facet ma małego??????Złej baletnicy to nawet gacie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy znowu wypływa? Bo może bym na kawusie wpadł. Pogawędzili byśmy sobie o życiu i wogóle...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×