Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradziłam mojego faceta jak był na morzu

Polecane posty

Gość Ale jaja marynarz z marynarzem
Co to za gejowski temat o porównywaniu sobie penisów ?:P?:P?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wytłumacz mnie, prostej kobiecie jak się ma siła, męskość do wielkośc***enisa? :D I dlaczego facet z małym nie będzie marynarzem? Bo mierzenie wspólne penisów (:D) było jedyną logiczną opcją, każda inna nie jest. Testosteron pełni główną rolę w rozwijaniu się organizmu podczas dojrzewania (noo, podczas życia płodowego też) - jak wtedy będzie go ciut mniej to nawet gdy później wszystko się wyrówna penis nagle nie podskoczy o 5cm, mięśni magicznie nie przybędzie itd. Ewentualne różnice będą minimalne. Ale no chętnie posłucham mądrości, dawno mnie tu nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze kobieto. Żyje się tylko raz i wszystkiego trzeba spróbować! Gdyby mój mąż miał takich rozmiarów (wiadomo co) to zrobiłabym to samo. W końcu trochę przyjemności się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxx
Dziewczyny zapytajcie się czy jej facet jest ciepły, czuły a nie tylko że daje kasę, krytykę tego co zrobiła tak naprawdę zostawmy jej samej jeżeli jest na tyle odważna żeby powiedzieć o tym to plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi dawac kase. te co nie sa z facetem dla kasy nie zdradzaja bo sa z milosci a nie dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy okazji, nie wiem skąd w Was się wzięło, że KAŻDY marynarz zarabia takie kokosy, że nic tylko ich traktować jak sponsorów. Popytajcie tych co np. w PŻMie sa. A w obcych kompaniach to w większości przypadków każdą pensję trzeba dzielić na 2 (na miesiąc morza przypada miesiąc lądu, gdzie wielu nie dostaje wynagrodzenia), do tego dochodzi czesto ubezpieczenie samodzielne, składki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mojego bloga...ja jeszcze nie zdradziłam mojego faceta i mam nadzieję, ze tego nie zrobię. Ale bardzo niepokojące rzeczy dzieją się w mojej głowie..... Otworzyłam wiec jakiś czas temu bloga, zeby tam wylewac swoje przemyslenia. Kiedyś pamiętnik mi pomagał, może pomoże i blog.... zabicmotyle.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe niezły ten blog o motylach. kibicuję i nie mogę się doczekać jak sie rozwinie sytuejszon :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i okazalo sie ze jestes jak wiekszosc - szmata od co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlka
Moim zdaniem to nie jest miłość jak się partnera zdradza. Na siłę się autorko próbujesz tłumaczyć. Piszesz, że myślisz, że mu się należało bo z kimś tam gadał i zapomniał o tym wspomnieć... Dobre sobie. Nikt nie zasługuje na to by mu przyprawiano rogi bo to świństwo i tyle. Co innego jakby para umówiła się na otwarty związek, wtedy nikt z nikogo nie robi idioty. Nie napiszę Ci co powinnaś, ale co mogłabyś zrobić, a mianowicie porozmawiać z nim otwarcie i znaleźć rozwiązanie "problemu" albo się rozstać, albo ewentualnie rozważyć ten związek otwarty (jeśli się zgodzi to prawdopodobnie też Cię nie kocha, ale będziesz miała przyjemność z innymi, a on będzie Ci dalej kasę przesyłał bo mam wrażenie, że na tym Ci zależy). Muszę przytoczyć jeszcze odpowiedź jednej z kobiet: "Bo ty jedna? Czym się przejmujesz dziewczyno? Ja mojego misia zdradzam jak tylko zamkną się za nim drzwi. On wyjeżdża do swojej pracki do Niemiec, a ja zaczynam żyć. Widzimy się kilka razy w roku, on przysyła mi kaske, ja nie pracuje bo nie muszę, a dzieci mają szczęśliwą i wypoczętą mamę. Jak masz z tym problem widocznie nie dorosłaś do poważnego związku." Czyli to jest poważny związek? Byleby tylko ciągnąć kasę od faceta? Ciekawe czy mąż o tym wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze winni są faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale takie mamy czasy, rozłąka zawsze popycha nas do zdrady, ja też byłam wierna mężowi przez 12 lat, w łóżku było nam ze sobą bardzo średnio, ale trudno pogodziłam się z tym, ale jak zwolnił się z dobrej pracy w kraju i pojechał za granicę to już było za dużo, brakowało mi seksu, nawet tego z mężem i jego 10cm fiutkiem, poznałam fajnego gościa z dużym i twardym k*****m, nawet nie pomyślałam że może być tak dobrze z innym facetem, rżnął mnie jak i ile tylko chciał, przez pół toku byłam w siódmym niebie, niestety ale wrócił do żony, ja od tamtej pory poznałam wielu różnych facetów którzy mnie w pełni zaspokajają, a mąż cóż, przyjedzie raz na pół roku, po bzyka sobie swoim stylu i wraca do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a mąż cóż, przyjedzie raz na pół roku, po bzyka sobie swoim stylu i wraca do pracy. X Na jakiego mezczyzne zaslugiwalas, takiego dostalas pasztecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co wychodzicie za facetów,których po pierwsze nie kochacie,a po drugie nie jest Wam dobrze z nimi w łóżku? sex w związku jest b.ważny,i łapanie faceta-bo taki się trafił,bo może lepszego już nie będzie,albo bo się którejś wydaje ,że to miłość jest wielkim błędem,i przy okazji ranicie tą drugą osobę... jak się swojego faceta kocha,to o innym nawet się nie myśli,nie mówiąc o kontakcie fizycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tracę wiarę w ludzkość jak czytam, jak ludzie się perfidnie zdradzają, ale co ja tam wiem, jestem tylko prostym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to prowokacja zj*****j idiotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są bardzo poważne sprawy dla kobiet, facet myśli że jak zarabia kasę to wszystko jest ok, a nie pomyśli nawet o naszych potrzebach, a gdzie uczucia, uważa że jak raz w miesiącu w ciągu minuty kocha się z żoną to już obowiązek spełnił, największy błąd Panowie, rozmawiajcie z żonami na co dzień a nie tylko w przerwie między meczem a piwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma drącą ryja o wszystko babę, to się nawet dotknąć jej nie chce. Jeśli myślicie, że jak raz w miesiącu wypniecie dupę i wszystko jest ok, to grubo się mylicie, panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja bym chciała żeby chociaż raz w miesiącu mnie porządnie zerżnął mój mąż, a nie dwa ruchy i się zlewa, a kolegom pieprzy głupoty że ***** mnie 3x na noc, byłabym dla niego najwspanialszą żonką o jakiej nawet nie marzył gdyby tak potrafił mnie zaspokoić jak jego koledzy to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWCIA 45
Bardzo słusznie to powiedziane, PANOWIE spójrzcie na siebie i na nasze potrzeby też łaskawie zerknijcie, czy pamiętacie kiedy ostatnio przynieśliście dla żonki kwiaty, jakąś nawet tanią czekoladkę, a kiedy był buziak na dzień dobry lub dobranoc, no co aż tak dużo wymagamy od Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sytuacjach trudnych zawsze proszę o ich rozjasnienie dobrej tarocistki. Za taką uwazam Sofii, ktora wróży emailowo i jest konkretna i rzeczowa. Jesli potrzebujecie takiej porady piszcie do niej na email tarocistkasofii@wp.pl . Wróży odpłatnie ale jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarocistka Sofii
Chcesz wiedzieć, czy Twoja kobieta jest Ci wierna? Zapraszam na wróżbę do mnie! Napisz na adres tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj się! Każda z nas zdradza swojego faceta. Po co wyjeżdzał na morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×