Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradziłam mojego faceta jak był na morzu

Polecane posty

Gość gość
Faceci z takimi rozmiarami to nie powinni wogole kobietom glowy zawracac. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I miej tu k......faceta w tych czasach!!!!! I tak bedzie sie pudzczal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego faceci mysla ze ONI moga hasac na prawo I lewo, a kobieta na byc wierna I sie na to zgadzac. Poczujcie jak to jest.....hahahaha! Co za wspaniale czasy mamy kobietki. Wybieramy frajera I robimy z nim co chcemy :) Poza tym to nie jest jej maz. Jakos nie spieszno mu do zobowiazan wiec uwazam ze dziewczyna tez ma prawo czuc sie usprawiedliwiona. Jakby naprawde kochal, to juz dawno byliby malzenstwem. Proste. W sumie to tylko gah, do tego cienki w te klocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość warszawa
Mnie żona zdradza notorycznie i mam dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Faceci z takimi rozmiarami to nie powinni wogole kobietom glowy zawracac" x Racja! Podobnie jak laski bez cycków nie powinny zawracać gło0wy facetom, niech idą do zakonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dość ładna ale płaska i nie zawracam nikomu ani sobie głowy. W sumie racja, jako deska się z tym zgadzam że osoby z niedorozwojem cech płciowych (penisa, cycków) nie powinny się pchać w erotykę. Tak mi dopomóż bóg, a do zakonu iść nie muszę, kobiety szły do zakonu ze względów ekonomicznych ponieważ dawno temu to mężczyzna utrzymywał kobietę (pewnie nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę że babki nie pracowały), więc te bez misiaczka były skazane na głód i zagładę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz k***w zawsze k***w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Bleeeeee PROWOKACJA obrzydliwa ofuuj ale se ludzie popiszą przynajmniej hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę zdradzić ale boje się Hiv'a i innych chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z Wa-wy, 10.33. Jak jeszcze nie straciłeś nadziei na cokolwiek dobrego i zanim stracisz czas młodości, to się z nią rozwiedź. NIE każda zdradza. Pewnie, że na nasz młody wiek, trudne do zrozumienia są sytuacje zdrad przez wieloletnią nieobecność z powodu emigracji, choroby starcze itp., ale nie jak się ma męża na wyciągnięcie ręki i sex ma się za sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś suka autorko ja bym takiej dziwce nigdy nie wybaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha....sie faceciki oburzaja. Jak Sami zdradzacie, to cacy, ale jak was, to juz beeee? Poczujcie frajerzy, jak to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go jak nie odpowiada ci w łóżku twój partner..bo będą wciąż żale i rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na forum to cie zlinczują.Bo najlepiej się obraża kogoś anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówicie by go zostawić...ale boję się czy znajdę kogoś takiego+fajny seks. Z tego co czytam nie ma ideałów, jak seks fajny to coś w charakterze nie gra, jak charakter okej to niezaradny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno go nie zostawisz bo gdzie drugiego takiego jelenia znajdziesz. Powiedziec mu mozesz a nawet powinnas.Zobaczysz jaka bedzie mial mine i nie bedzie taki pewny ze go nie wymienisz na przystojniejszego. Bedzie sie bardziej staral. I tak cie nie rzuci skoro do tej pory nie rzucil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu wg Ciebie do tej pory miał mnie rzucić? O zdradzie nie wie, o tym jak wygląda nasz związek nie pisałam. Poruszyłam jedynie sprawę seksu, ale dla niego na bank nie wygląda to tak źle jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty niedojda jakas jestes? Tam jest ze cie nie rzuci skoro cie do tej pory nie rzucil a nie ze do tej pory mial cie rzucac. czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruchowal
Jak ma 9 cm to sie nie dziwie ze go zdradzilas. Ja jak mialem 10 lat mialem 13 cm , a dzis mam 24 cm , moj syn ktory ma 14 lat ma 19 cm , posuwal juz pół parafii , same fajne d**eczki , zaplodnil 2 laski , i do tego wali gruche ;) a ten to peseta by pewnie mial problemy walic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, ludzie ludzie.... Jestem ciekawy jak każdy z Was zachował by się w sytuacji sfrustrowania małżeńskiego, albo gdy był by wystawiony na próbę wierności. Sam mam dziewczynę i wiem że pokusy są dookoła, a to ładniejsza, zgrabniejsza i nie mówię że jestem święty. Zdradzić jest bardzo łatwo później z tym żyć ciężej. Czasem lepiej iść do toalety i upuścić testosteron niż zrobić ten krok w stronę niewierności..... Ale czasem to nasze szare życie musi mieć smaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to autorka wlasnie upuscila testosteron.... innemu kolesiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam skoki w bok, bo mój mąż to zimna ryba komputerowa. Ciągle komputer i mamusine pierogi. Gdy tak się miotałam co zrobić koleżanka zaprowadziła mnie do wrocławskiej pary znakomitych wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Jestem na dobrej drodze do wyjścia z tej matni... W biznesie dzięki tym wróżbitom też jest już lepiej... Warto! Emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nO KURWA Ja się teraz leczę z rzeżączki, bo ta szmata przyniosła i nie pierdzielcie mi tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łam się - on będąc marynarzem raczej już dawno przywalił ci rogi jak stąd do Seulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadzilas sobie uczucia partnera gleboko w dupsko razem z k*****m tego drugiego. Zostaw go i nie ran wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam odwiedzić : eroprime.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten topik to tania prowokacja. Autorka mogła się wysilić i napisac chociaź 13 cm, to byloby już bardziej wiarygodne, ale i tak słabe :) Facet z penisem 8-9 cm w porywach nigdy nie zająłby sie taką pracą, gdzie siłą rzeczy są głównie męzczyźni, męski świat i porównują się między sobą itp. Morze nie jest dla mięczaków tylko prawdziwych facetów. PS. Marynarze są zazwyczaj świetnymi kochankami, może z powodu tych długich "postów" od seksu, w kazdym razie polecam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka9999
małe dziecko ma takiego mi jak by facet nie dogadzał bo miał by za małego to po co mi taki facet. nie powiem bo zdradziłam swojego partnera no po prostu tak wyszło nie żałuje było miło ale było minęło kupę kobiet jak i mężczyzn zdradza, życie. Jak masz z tym problem że ma małego to mu to powiedz można użyc innych form aby dogodzić kobiecie nie tylko penisem ogarnij się kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, jednego marynarskiego fiuta miałaś i teorie snujesz :D :D Marynarze sobie penisy porównują XD Może o jakichś filipkach czy innym ciemnym "oficerstwie" mówisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Taaa, jednego marynarskiego fiuta miałaś i teorie snujesz smiech.gifsmiech.gif Marynarze sobie penisy porównują XD Może o jakichś filipkach czy innym ciemnym "oficerstwie" mówisz? smiech.gif" X Nie wiem, gdzie wyczytałaś o porównywaniu penisów, to tylko twoja chora wyobraźnia :) Mówię o porównywaniu siły, męskości, umiejętności itp. Poza tym bardzo wulgarna jesteś. Tak, sypiałam tylko z jednym marynarzem, ogólnie w życiu miałam tylko 2 facetów w łóżku, więc możesz mi jeszcze zarzucić, że mam małe porównanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×