Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość elilu
gościu mnie co chwile taki bol łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
gościu, mnie tez,btwaja po prostu takie dni, ze mnie jakby rozpycha na dole, tez się denerwowalam czy tak ma być czy cos sie dzieje, ale jak cos cie mocno niepokoi to lepiej do lekarza idz, ale wczoraj bylas w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu ja mam co chwilę, szczególnie jak zjem coś kwaśnego np. zupę pomidorową, ja sobie parzę wtedy miętę i pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Mam zgage , Niestety juz sie zaczyna , jak dla mnie najgorsze co moze byc to wlasnie ta nieszczesna zgaga ... Kurcze to teraz juz nie wiem w ktorym tyg ja jestem :D musze kalendarz wziac i policzyc bo myslalam ze 17 ale mam termin na 15/08 a elilu pisze ze skonczyla juz 17 tydzien a ma termin po mnie :D Ja teraz juz nie mam bolow w podbrzuszu ale zdarzalo sie , teraz za to mam klucia , czasem promieniuja na nogi niezbyt przyjemne . Ja zrezygbowalam z lozeczka bo moj syn nigdy nie chcial w swoim spac dopiero po roku dostal od razu zwykle lozko i bylo ok , kolyske jakas duza bede musiala znalezc , ale planuje dostawic do naszego lozka i powinno byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
agson to wychodzi ze skonczylas 18 tydz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula 34
Ja mam termin na 16.08 i zaczęłam 18 tydzień ja akurat męża nie angazowałam bo on codziennie Jeździ do pracy 100 km wolałam żeby się wyspał a i jedna i druga córka przyszedł czas dostały swoje łóżka i śpią same a mnie było wygodniej jak spałam z dzieckiem byłam wyspana na początku próbowałam odkładać do łóżeczka ale szybko odpusciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Anusia, juz w domku? Jesli chodzi o mnie, to zgagi jeszcze nie mam. Dziewczyny, ja korzystam z kalkulatora ciązy jesli chodzi o to ktory to tydzien, jest ich sporo w necie, np: http://babyonline.pl/ciaza-tydzien-po-tygodniu.html Nie chciałoby mi sie liczyc na piechote. A, no i ten zestaw lozeczka z linka jest naprawde fajny i chyba ok cenowo, bo cieszy sie duzym wzieciem. Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DROGIE PRZYSZŁE MAMY :) jest do zdobycia 5 % rabatu do sklepu brzuchatki :) wystarczy zrobić zakup na stronie www.bobociuszki.pl polubić ich fanpage na stronie fb https://www.facebook.com/bobociuszki i sie zgłosić w wiadomosci! 1 osoba, która to zrobi otrzyma rabat do wykorzystania do 15 kwietnia! Pozdrawiam i Zapraszam do udziału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku ciąży miałam zgagę, zrezygnowałam ze wszystkich słodkich napojów,soków i zastąpiłam wodą.Na łagodzenie objawów zgagi piłam mleko- mi pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
Hej Dziewczyny! U nas wszystko po staremu. Jak na razie żadnych dolegliwości ciążowych nie mam. Łóżeczko mam najzwyklejsze białe z szufladą. Kupiłam je chyba za 200 zł razem z materacem kokos pianka gryka. Synek od początku w nim spał. Zamówiłam mu już nowe łóżko, zobaczymy jak zareaguje na spanie w nim bez szczebelków. Ciekawe czy będzie z niego uciekał. Baldachim kupiłam razem z zestawem pościeli, ale się nie przydał. Zbierał tylko kurz. Przewijaka nie kupowałam, bo przewijałm synka na naszym łóżku, albo na kanapie. Wózek mamy 3w1 firmy kunert. Jest w bardzo dobrym stanie, więc nie kupujemy nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...tak mnie troszkę ostatnio zabrakło,ale jestem cała i zdrowa maluch też.Widzę zaczęły się tematy wózków więc bardzo proszę przysyłajcie opinie,trzeba się powoli rozglądać...na razie podoba mi się bebetto fabio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe84
Hej :) Mi podoba sie Mutsy igo, ale wkurzajace jest to ze wozek drogi a osobno trzeba dokupic torbe,moskitiete,folie,parasolke,fotelik, adaptery i wyjdzie 4 tys. Na zywo widzialam, ale nie testowalam. Za tydzien mam usg 4d w Poznaniu wiec moze obskoczymy kilka sklepow z wozkami i potestujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoe wózek naprawdę wydaje się bardzo fajny,ale faktycznie cena zniechęca bardzo i szkoda,że dodadki nie są wliczone w cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyn a chcecie az tyle wydawac na wózek? przeciez on posłuży gora pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r_j tak wlasnie dzis wyszlam hehe szczesliwa jestem strasznie chodz dzis 13 piatek to dla mnie szczesliwy :) nad woziem to zastanawiam sie nad http://allegro.pl/wozek-3w1-fotelik-parasolka-78-kolorow-hit-i5128220543.html tym http://allegro.pl/mega-zestaw-wozek-dzieciecy-riko-nano-3w1-5xgratis-i5103172595.html w sumie to nie widze jakies wielkiej roznicy wiec raczej wybiore ten pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu w samej gondoli dziecko jezdzi pol roku a pozniej do ok 3 lat wiec nie jest zle ;) ...wciaz sie zastanawiam ale nic innego mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
My wózka używaliśmy krótko bo jak synek miał 7 miesięcy to kupiliśmy lekki wózek parasolkę :) tak ze wózka kupować nie będziemy bo mamy praktycznie nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę, że my mamy najtańszy wózek. Mi poleciła tą firmę koleżanka, więc się zdecydowaliśmy i jest super. W gondoli synek jeździł do 7 miesiąca. Teraz śmiga w spacerówce i jeszcze do lata pojeździ, a potem odstąpi młodszemu rodzeństwu ;) Z resztą on już teraz woli na pieszo chodzić niż jeździć wózkiem. Jeśli nie zamierzacie wydawać dużo na wózek to polecam nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancik
Jagoda Twój wózek wygląda identycznie jak nasz tako jumper X. Tez jestem zadowolona i co najważniejsze trzecie dziecko będę w nim woziła a wózek wcale nie jest zniszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I też kupiliśmy parasolkę bo sprawdziła się na wyjazdach. Zajmowała mało miejsca w samochodzie i była lekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
Hancik faktycznie, że podobny. Nawet cenowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Ja planuje kupic jeszcze nisidelko mei tai , bo poprzednio mialam chuste taka zwykla najzwyklejsza ( kawalek materialu) i dosc ciezko bylo ja zawiazac jak sie czlowiek spieszyl , zastanawialam sie nad zakupem nowego wozka , ale ten co mam jest calkiem ok , wiec moze po prostu kupie lub uszyje jakis spiworek i bedzie jak nowy :D Ja wlasnie lozeczka nawet nie planuje ze wzgledu na nocne karmienia , jak syna karmilam to zasypialam na siedzaco , raz obudzilam sie z dzieckiem wiszacym mi na rekach wiec doszlam do wniosku ze bezpieczniej jest spac z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu jaka śliczna ta kołyska. Bardzo mi.się podoba i cena też przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula 34
elilu kołyska śliczna ja na razie myślę nad wózkiem bebetto nico jeszcze jest trochę czasu więc pomyślę najpierw pojadę obejrzeć kilka modeli a potem poszukam jak najtaniej bardzo podoba mi się peg perego book ale to już duża rozbieżność cenowa między jednym a drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
też mi sie podoba:) tym bardziej ze znajoma sprzedaje taka prawie nieużywana za 100 zł i chyba sie skusze tylko sie boje czy nie za wczesnie na takie zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo podobają się te bebetto z doświadczenia wiem, że muszę mieć pompowane koła, kołyske dostanę od siostry a łóżeczko mamy. Trzeba tylko wymienić materac. Na razie jednak to tylko plany w czerwcu się przeprowadzamy na nowe mieszkanko więc tamte zakupy zostawię na tuż przed "porodem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do was mamuśki :)duzo przytyłyście do chwili obecnej i czy czujecie juz ruchy swoich pociech?ja mam termin na 25 sierpnia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu bardzo fajna ta kołyska. Pewnie, że nie jest za wcześnie na takie zakupy :) Lepiej pomału sobie kompleować wszystko, bo tak finansowo się tego nie odczuje ;) Ja w ciąży z synkiem kupiłam łóżeczko w marcu, a termin porodu miałam na lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×