Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość elilu
mi nie wypadaja wlosy jakos bardziej, tak jak zawsze za to po porodzie tez pewnie wiele ich nie bedzie, ostatnio za to paznokcie bardzo mi sie wzmocnily, nie pekaja juz i sie nie rozdwajaja i nawet jestem w stanie troche zapuścic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyny a czy wasze dzieci tez reaguja na zmiane pogody ?? bo moj jest straszny chyba jest typowym meteopatą, dzis np strasznie wieje i mlody jest nie do wytrzymania , wlasnie go uspilam na sile i mam chwile spokoju , o dziwo najgrzeczniejszy jest jak na polu brydka pogoda ponuro i leje wtedy potrafi sie bawic i nawet go nie slychac , a ze teraz pogoda strasznie zmienna to nie idzie z nim wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Hancik jakiekolwiek byście wybrali imię to ludzie będą krytykować i nigdy nikomu się nie dogodzi ale najważniejsze ze Wam się podoba.Imię jest fajne ale w moim otoczeniu dość popularne i nawet "zarezerwowane" przez moją kuzynke która rodzi w lipcu :) My się chyba nie zdecydujemy na żadne imię ;) Jutro mam wizyte u lekarza wiec może się dowiem jaka płeć.Dla dziewczynki mamy kilka typów a dla chłopca będzie ciężko coś wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Eszka, a jakie macie dla dziewczynki, bo tez nad tym mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka a gdzie tą wazektomie chcielibyście wykonać? Jaka cena? Może znasz kogoś kto zdecydował się na takie rozwiązanie? Jak opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu moje dzieci też reagują na pogodę. Teraz juz mniej ale jak byli młodsi to zdecydowanie bardziej. I podobnie jak u Ciebie jak była gorsza pogoda to oni lepiej spali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) mogę się dołączyć?? Zaczęłam 21.tydzien ciąży. termin mam na początek sierpnia. Wczoraj miałam wizytę, maleństwo rozwija się prawidłowo tylko nie chciało pokazać czy coś ma między nóżkami :P ale nie to jest ważne.. Ważne żeby było zdrowe. Nie mam tak że chciałabym córkę, czy chciałabym syna.. :) Jest to moja pierwsza ciąża mimo prawie 28 lat (jutro kończę), ale tak się życie potoczyło że dopiero teraz się zdecydowaliśmy. Z ojcem dziecka jestem prawie 10 lat, a w sierpniu zeszłego roku wzięliśmy ślub:) więc może uda się urodzić w rocznicę :P Moim zdaniem pierwsza ciąża to zaskakujące przeżycie :) całkiem nowa sytuacja, zmiany w ciele i w ogóle jest pięknie. Oczywiście nie twierdzę, że kolejne ciąże nie są piękne ale pierwsza to jednak pierwsza :) Moja przebiega wręcz idealnie. Tylko na początku miałam jedną nerwową sytuacje. W 6.tyg którejś nocy miałam bóle i w dzień dostrzegłam krew na bieliźnie. byłam przerażona i na szybko szukałam lekarza, bo mój miał akurat urlop. Ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze:) i dobrze jest do dzisiaj :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc salsa :) Hancik wazektomia droga jest bo 2 tys kosztuje, potem co jakis czas kontroluje sie ilosc plemnikow w nasieniu. my z racji miejsca zamieszkania robilibysmy chyba w rzeszowie albo krakowie. nie wyobrazam sobie lykac tabletek anty przez iles tam lat, a i koszt spirali to tez ok 600zl (chyba). jakos *****iwosci moich dzieci nie ocenialam do tej pory ze wzgledu na pogode, bardziej u siebie widze ze jak jest ladnie to mam duzo energii a jak pochmurno i leje to tylko lozko mi sie marzy :) paznokcie i wlosy tez mam ladne w ciazy. po ciazy wlosy leca mi strasznie. choc i po ciazy staram sie zazywac witaminy - wiadomo karmienie, oslabienie organizmu. a wy teraz lykacie jakies witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej ja po wizycie, wszystko ok no i na 90 % bedzie dziewczynka:) ruchy słabo czuje bo mam łożysko na przedniej ścianie i to troche dziala jak poduszka, ale wszystko moze sie jeszcze zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salsa witaj :) pisz jak najwięcej. Zagadka to tez chyba weźmiemy ta wazektomie pod uwagę. Pogadam jeszcze z gin o podwiązaniu, jak się nie zgodzi to m niech bierze sprawy w swoje ręce ;) Elilu gratuluję córeczki! Mogłabys napisać ile waży malutka? Jestem ciekawa ile teraz mój może ważyć a wizyta dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hancik 250 gram, cos wyskoczyla do przodu bo termin sie przesunal na 18 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dostalam skierowanie na kolejne badania krew mocz odczyn combsa toxoplazmoza no i nieszczesny test obciazena glukoza , fuj juz mi niedobrze na sama mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu kawał kobiety z Waszej córki. To już ćwierć kilograma. Fajnie ze sobie popatrzyłas na nią. Ja juz nie mogę się doczekać poniedziałku. Oby tylko mały pokazał buziaka, zrobimy mu fotki w 3d. Fajna pamiątka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ano kawał :) ale jakby nie patrzec to juz polowa ciązy i musi jeszcze przybrac conajmniej 10 razy tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wczorajszym badaniu dowiedzialam sie że moje maleństwo waży ok. 340g :) a co do witaminek to biorę pregne plus i od wczoraj dodatkowo żelazo bo miałam za niski poziom.. a luteinę, którą biorę od momentu krwawienia, mam odstawić z końcem tygodnia i jeżeli nic mnie potem nie zaniepokoi to nie mam do niej wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellinna
Hej dziewczyny, super ze wiecie kto mieszka u was w brzuchu, ja mam nadzieję dowiem się w poniedziałek. Od razu pogadam z lekarzem bo teraz naszły mnie refleksje czy nie szkodze dziecku, bo synek miał zapalenie oskrzeli i inhalujemy się się do końca tygodnia jeszcze pulmicort i berodual. Mały siedzi mi na kolanach wiec chcąc nie chcąc trochę się nawdycham tego, coś zawsze doleci, zresztą chyba się wkrecam bo to tyle co nic. Ostatnio ruchów nie czułam prawie, ale teraz czuje jak maleństwo bryka, chyba muszę odpoczywać więcej, a ja nic ciągle latam i coś robię pomimo ze synek grzeczny i pobawi się sam trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do pogody to u nas ładnie a moje dziecko znów zaczęło spać w dzień co bardzo mi nie na rękę bo późno chodzi spać i za wcześnie wstaje z tego powodu. A ja cierpię :) wolałam zmiany 12 na 12, i wyspać się mogłam i coś zrobić :) a u mnie spadek żelaza, juz zakupiłam femibion Natal 2 plus, i coś nowego podwyższone % granulocyty, tak nie miałam w poprzedniej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellinna
Gość wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Hancik - imie bardzo fajne , takie meskie Ja nie mam zielonego pojecia jak nazwac moje dziecko , przy pierwszym mialam od lat upatrzone imie a teraz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Elilu - lekarz przesunal Ci termin czy po prostu stwierdzil ze Dzieciatko wieksze ? Pytam z ciekawosci , slyszalam ze im pozniej robione usg tym wyznaczanie terminu mniej trafne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
nie przesual mi terminu stwierdzil ze dziecko podskoczylo sobie i stad zrobila sie rozbieznosc, ale ja i tak mam termin porodu z usg bo spoznila mi sie owulacja o 2 tygodnie, wg okresu powinnam miec termin na 11 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Salsa a jak się czujesz po luteinie?żadnych dolegliwości, bo ja musiałam się przerzucić na duphaston. Dziewczyny u mnie po ostatniej wizycie usg też wykazało inny termin z 23 na 21. Wszystko ze względu na to że nasza Gajeńka ma 14 cm mierząc od głowy po pupę, podejrzewamy ze z nóżkami około 20 cm. Teraz właśnie jestem po śniadanku drugim bo będzie i trzecie hihihi a mała bryka w brzuszku jak ta lala...miłego dnia dwupaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula 34
Ja się biorę za mycie okien na górze na dole mąż mi pomyje biedny jest taki zapracowany że wczoraj jak wrócił o 22 z Warszawy i tak rozmawialiśmy i pyta się czy córki mi dały bardzo w kość więc mówię że starsza była grzeczna sprzatała krolikowi odrobił lekcje młodsza bez komentarza to wie że dała mi w kość i tak mówi ciekawe jakie będzie trzecie dobrze że jeszcze tyle czasu więc mu mówię że połowa połowa ciąży minęła tymbardziej że mam termin na 16 sierpnia a w pierwszej i drugiej ciąży urodziłam dwa tygodnie przed terminem bo zawsze pod koniec mam straszną ochotę na seks jak to mój mąż mówi że ja chcę na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martamatrika po luteinie czuje się dobrze, nie mam żadnych dolegliwości i mam nadzieje że po odstawieniu też nic się nie bedzie działo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie do Was.. Od paru dni czuję tak dziwne napinanie w dole brzucha. brzuch robi się na kilka chwil bardzo twardy.. cóż to może oznaczać? czytałam że to niby macica przygotowuje się do przyszłego porodu czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyny na jakiej wysokosci macie brzuchy , samym dolem jeszcze czy juz tak na pepku?? bo mi lekarz wczoraj powiedzial ze mam brzuch na dole a powinien byc juz tak zaokraglon na wysokosc***epka, ale ja mam mala wade macicy i ze rosnie ni tylko prawa jej strona ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
salsa 208 mi tez sie tak napina, i doktrek mowil ze to jest tzw stawianie sie macicy i ze trzeba duzo odpoczywac to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
i jeszcze mowil ze jak czesto sie tak napina to brac nospe i magnez i póki nie sprawia to bólu to ok ale jak boli to szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
no tak kilka razy dziennie sie zdarzy . ale tak jest u mnie nie wiem jak u ciebie najlepiej pogadaj o tym z ginem na wizycie bo czasem takie spinanie moze doprowadzic to przedwczesnego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×