Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Hej dziewczyny to jest moja 4 ciąża, mam 3 synusiów mamusi, ostatnią @ mialam 11 listopada, termin mam na 18 sierpnia jestem z mazowieckiego. Ta ciąża to kompletne zaskoczenie dla mnie i męża, pierwsze objawy to bóle w podbrzuszu i piersi juz w 4 tyg. Test zrobiłam 12.12 w swoje imieniny:-) Pierwsza wizytę miałam 15.12 było tylko widać na usg pęcherzyk ciążowy, teraz wizytę mam na 12.01 . teraz mam mdłości i o dziwo nie poranne tylko popołudniowe, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
Hej mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
Posty sie nie dodają w całosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koledzy i koleżanki z IT forumowego pewnie wrzucają na bieżąco jakieś poprawki i ot co błędy nam się sypią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ja jutro mam wizyte, mam nadzieje ze cos bedzie w koncu widac, juz mnie brzuch z nerwow boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu nie denerwuj się bo to fasolince nie pomoże :) jutro wyjdziesz od lekarza ze łzami szczęścia w oczach ;) ja się tydzień temu denerwowałam a potem radość i łezka w oku :) więc bądź dzielna :) i napewno wszystko jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Synek miał wysoka gorączke nic nie pomagało.Do tego doszły wymioty i biegunka wiec pojechaliśmy do szpitala i okazało się że to zapalenie dróg moczowych ale na szczęście już jesteśmy w domu i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
A tak wogole to mam pytanie :) czy miałyscie na pierwszej wizycie zalożoną karte ciąży? Bo ja dopiero teraz pojdę 8 stycznia na druga wizyte i jeszcze karty nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kartę ciąży mialam zalozona na 3 wizycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
U mnie będzie 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Mi założył na pierwszej wizycie kartę ciąży, byłam w 6 tygodniu. Natomiast dzień wcześniej byłam u lekarza nfz i nie założyła mi karty,ba nawet mnie nie zbadala wizyta trwala jakieś 2min. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no ja też byłam publicznie 2 tyg później, nie założyła karty, nie zmierzyła ciśnienia, ale ja miałam lepiej, wizyta trwała 15 min, dla porównania prywatnie siedziałam 50 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Dziewczyny a robicie badania na nfz czy prywatnie? Bo wyniki idą do karty na nfz i zastanawiam się czy da się je jakoś przechwycić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalegobrzdaca
ja byłam u lekarza chwile, zbadał mnie, potwierdził ciąże, dał skierowania na badania i wszystko :( czytałam, że taka wizyta trwa dłużej, ważenie, mierzenie itd a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Aska2015 gratulacje. U mnie też trójeczka dwóch synów i córka i też mazowieckie,czwartą ciążę poroniłam a teraz nie mogę zajść. Chyba sobie odpuszczę,dawałam sobie czas na zajście do końca roku. W listopadzie skończyłam 40-stkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka_11
Moja pierwsza wizyta też nie trwała za długo, lekarka zbadała mnie i na usg potwierdziła ciąże 7 tydzień. Kolejną wiztye mam 8 stycznia i wtdey ma załozc karte ciąży. Po mdłościach od niedzieli wymiotuje całe dni. Masakra aby dotrwać do końca I trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik388
Ja mdłości nie mam czasem mnie muli i na tym koniec . Dziś idę do lekarza zobaczymy co powie . Ide na NFZ bo przy 2 dZieci ciężko o kasę na prywatne wizyty . Jedyne z czym mam problem to brak snu ... Od kilku tygodni mam z tym problemy brałam tabletki nasenne ale teraz je odstawiłam i mam problem ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej, ja dzisiaj w strasznym nastroju, noc nie przespana, małemu zaczyna sie rozwijac jakieś choróbsko , zasnelismy dopiero o 3.30 a o 7 juz musialam wstac do pracy, ledwo siedze a jeszcze dzis wizyta u gina , mam nadzieje ze poprawi mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak poszłam na NFZ ( a dokładnie korzystam z prywatnej "przychodni" opłacanej przez mojego pracodawce) i dowiedziałam się że mam przyjść w połowie stycznia bo teraz on nic nie będzie widział dopiero w styczniu (teraz jestem w 9 tygodniu). Trwała ta wizyta 2 minuty. Pojechałam prywatnie i wizyta trwała prawie godzinę badał mnie, rozmawiał ze mną szok :) i zgadnijcie kto został moim lekarzem?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu ja też się nie wyspałam ale codziennie rano wstaje z myślą o moim groszku ;) i odrazu papa mi się szczerzy ;) nawet mi rano niedzielni kierowcy nie straszni ;) Dziewczynki cycki do przodu tyłki do góry i uśmiech od ucha do ucha to działa cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara877
Kochane czy mogę do Was dołączyć? to równiez moja pierwsza ciąza, do tego mam jakies bakterie w moczu, dzis po raz pierwszy ide na wizytę do gina. Dziwnie brzuch mnie pobolewa,ale sama nie wiem czy to nie pecherz. Boje sie okropnie,mam 27lat i tak bardzo pragne z męzem dzidziusia. Jestem w koncowce 5 tygodnia ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Hej ja dzisiaj spróbuję dostać się na usg na nfz bo dostałam skierowanie wcześniej,ale nie nastawiam się żeby się udało bo nie ma numerów i mam się zapytać lekarza czy łaskawie mnie przyjmie :/ A moja córcia dzisiaj kończy 7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to teraz chodzę prywatnie, przy trzech poprzednich ciążach na NFZ wizyta 15 minut usg płatne, także tym razem zdecydowałam się na prywatną Panią ginekolog i miłe zaskoczenie, wizyta ok 45 minut . badania mam zrobić na początku stycznia jednak prywatnie zobaczymy ile mnie to wyniesie, karty ciąży na razie nie mam , widocznie to zależy od lekarza kiedy ją wypisuje. a wy macie Panów czy Panie Ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
U mnie jest facet,i nie ukrywam ze wole facetów ginekologów,pierwsza ciążę tez prowadzilam u faceta,i to na nfz był super,ale niestety wprowadziłam się i musiałam poszukać kogoś w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy pierwszym Pani nie zbyt delikatna, przy 2 i 3 Pan, dobry specjalista jednak niezbyt przyjemny, teraz Pani i jest jak na razie ok z polecenia szwagierki , nie zostawia pacjentek można do niej dzwonić o każdej porze jak coś się dzieje z ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza. Według ostatniej @ i USG to 6tydz. i 4 dzień. Niestety nie było jeszcze serduszka i to mnie zmartwiło. Lekarz mówi, że nie ma się czym przejmować bo za dwa, trzy dni serduszko już może bić jak dzwon. Dostałam skierowanie na badania. Kolejna wizyta 14.01. Mam nadzieję, że wyjdę w lepszym nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik388
Ja też byłam dziś u mnie 6t reż jeszcze nie widać serduszka i też się martwię nie wiem czy bety nie pójdę zrobić . Wizytę mam 13.01 . Też mam skierowanie na badania i zobaczymy Ci dalej termin mam na 28.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×