Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Nie moge sie skupic na pracy, a mam dzis jeszcze wazne spotkanie. Denerwuje sie sama nie wiem czym, dobija mnie ta paskudna pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu ja bym sie pocieszałaysla ze na usg ciaze pozamaciczna lekarz by juz chyba zauwazył? No i dawalaby chyba jakies objawy? Ci lekarze tez zauwazyłam malo kiedy mowia wprost co i jak . Trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
nie byłam zrobic po sie z tym plamieniem zagmatwalam, jutro pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Czytam każde forum w internecie chyba z dwa lata do dziś , bo tyle starałam się z mężem o dzidziusia :) Nadszedł czas, by się uzewnętrznić i w końcu coś napisać Dziś jestem baaardzo dumna z Nas, bo w końcu Nam się udało :) jestem prawdopodobnie w 3 tyg ciąży :) Testy pozytywne, beta hcg 164. Przeokropnie się cieszę :) i wiem, że każda zajdzie w wymarzoną ciążę, tylko musi nadejść ten czas. Każda dziewczyna co się stara bez efektów radzę. Wyjechać gdzieś nawet na 3 dni i zmienić klimat, zrobić sobie badanie drożności jelit. Nawet jak na badaniu okażę się, że wszystko jest OK to i tak sie to wszystko tam oczyści i niech facet pójdzie zbadać nasienie i ewentualnie zacznie brać jakieś witaminy. My tak mieliśmy i zaszłam w tym samym cyklu :) więcej będę wiedziała w poniedziałek bo idę do lekarza (strasznie się boje, by wszystko było OK) na razie czuję się dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Hej malinowa mama gdzie robisz w warszawie to usg od ręki? Ja dziś spróbuję się dostać państwowo do lekarza choć podejrzewam ze może być ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie87
Elilu to idź koniecznie na betę jak będzie rosła to będzie wiadome że jest wszystko w porządku a tak to się tylko stresujesz niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Ja mam termin na 2 sierpnia, wedlug lekarza to 7 tydzien. w srode bylam na USG I dziecie ma juz 1,25 cm i pieknie bijace serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie :) Aglo88 gabinet jest na ul Kobielskiej okolice Ronda Wiatraczna i gabinet nazywa sie cm-rutkowski a lekarz od usg Roman Zaremba. Ja tam nie mam lekarza tylko ide jak cos mnie martwi ;) bo ciaze prowadze w enel medzie a tam na wizytach nie robia usg mialam w 6 tc a kolejne w 13 to dla mnie za dlugo by w nerwach czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Malinowa a jak prowadzi ciąże to tez takie tanie wizyty ? ;) Byłam dziś na wizycie państwowej u gina,co za porażka nawet mnie nie zbadał tylko dal skierowania na badania,a ile się naczekalam to moje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich godzinach na kobielskiej mozna robic badania usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Dziewczyny ja już po wizycie. Według gina jest to 4-5 tydzień, więc krócej niż ja liczyłam. Na razie widać tylko 6mm pęcherzyk + ciałko żółte. Lekarz powiedział, że na tym etapie wszystko jest w porządku. Kolejną wizytę mam 16 stycznia. Nie ukrywam, że kamień spadł trochę z serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość14t
Pisze tutaj ponieważ zauważyłam post o Zarembie :) niestety ciąż nie prowadzi, nie robi też usg prenatalnego ale jako ultrasonograf jest świetny :) zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i obejrzy z każdej strony :) jest też duży ekran dla pacjentki. Z okazji że mam ciążę zagrażającą poronieniem chodzę do niego przy każdym krwawieniu ( tak mi kazał ). Gościu bierze 90 zł, daje kupę zdjęć i płytkę z całym badaniem. Co do godzin to trzeba sprawdzić w necie bo tam raz jest od 18 do 20 raz od 10 do 20 nie pamiętam dokładnie. Ale naprawdę jak coś z ciążą martwi lub po prostu chcesz podejrzeć malucha to Zarembe polecam z czystym sumieniem :) a co do płci to w 1 ciąży podał mi w 14 tyg sprawdziło się , teraz w 12 ale jeszcze wszystko może się zdarzyć mam nadzieje że się nie pomylił :P Haha piękną reklamę zrobiłam powinien jedno badanie w gratisie za to zrobić :P Pozdrawiam sierpniowe mamy i zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczi89
Gośćterka fajnie ze wszystko ok. Ja właśnie jadę na wizytę. Obawiam się czy wszystko bedzie dobrze. Ale okaże się dopiero po badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka_11
NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU malinowa mama.....30.... mazowieckie......3......02.08.2015 Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1...04.08.2015 Eszka234....24...małopolskie......2...08.08.2015 Aglo88...26...........mazowieckie...2.......10.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........11. 08.2015 Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 terka........24...........dolnośląskie......1.......16. 08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Kataarynkaa...33...kujawsko-pomorskie...2...21.08.2014 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......sierp ień.2015 joka_11............28.........dolnośląskie....2......10.08.2015 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka_11
Byłam w czwartek na pierwszej wizycie. Serduszko już bije, maleństwo ma już 6 mm :) Martwie sie tylko bo niestety mam rh - i juz w pierwszej ciąży miałam konflikt serologiczny, ale mam nadzieję ze wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam wczoraj w pracy o ciąży. Wszyscy mi gratulowali, ale szefostwo nie było za bardzo zachwycone. Wiedzą już, że w styczniu idę na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej bylam dzis na powtornej becie wyniki w poniedzialek , narazie nie plamie , ale mam totalnego dola przez to wszystko. coś cicho tu na tym forum, pewnie wszystkie juz sie do swiat przygotowują \:) pozdrawiam was i zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
Wszyscy sprzataja, jezdza po zakupy, prezenty :) ja to samo, wlasnie jade do Arkadii na szalone zakupy. Pozdrawiam was cieplutko i trzymam kciuki za pozytywna bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka_11
My mamy remont w domu, wiec mieszkamy u moich rodziców także szał przed świąteczny mnie nie ogarnia. Ja powiem o ciąży w pracy dopiero w styczniu, ale mam nadzieje ze bede pracowac jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa mama
Ja wczoraj byłam na usg i babelek ma prawie 2 cm serduszko bije 160 uderzen :) no ale to było wczoraj a dzis zaczełam plamic i zglosiłam sie do szpitala. Myslałam ze zrobia badanie i mnie wypuszcza a lekarz mnie zatrzymał mimo ze na badaniu ok wszystko serduszko bije zadnych krwiakow ani nic. Nie wiem czy jest sens bym tu lezala bo juz nie plamie i moge w domu lezec tym bardziej ze i tak łykam duphaston a tu nic wiecej mi nie dadza. Mam nadzieje ze jutro mnie wypisza. Jak nie wypisze sie chyba sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Hej dziewczyny. A mnie dziś dopadly pierwsze mdłości. Wybrałam sie na swiateczne zakupy i zrobiło mi sie niedobrze, jestem dziś jakas zmęczona zaspana. Uważajcie na siebie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Ja mam od trzech dni takie wieczorne mdłości, wczoraj już myślałam, że polecę straszyć muszlę:) Dzisiaj przedsmak porządków i jestem wypompowana, podbrzusze mnie co jakiś czas pobolewa. Jeśli chodzi o prezenty to pierwszy raz mam je tak wcześnie z głowy, zakupy przez internet rządzą:) Macie jakieś zachcianki? Bo za mną dzisiaj chodzi żurek w chlebku... w sklepie niestety nie kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Ja mam ogromną ochotę na słone potrawy. Nie mogę patrzeć na słodkie więc prawie słodyczy nie jem. Z tymi solonymi też muszę uważać bo przecież to niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Chodzi za mną taki pikantny niezdrowy kurczak z KFC ....echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Hej ja dzisiaj wieczorem mam wizytę,tez dam remont wiec sprzątam itp zmęczona jestem na maksa :( Na szczęście zakupy prezentów juz mam za sobą tez w większości przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Malinowa mama wątpię czy Cię od razu wypiszą.Wydaje mi się że będziesz leżała przynajmniej trzy dni wtedy szpital ma lepiej płacone za pacjenta. Ja tak miałam rok temu jak leżałam z ciążą biochemiczną. Joka 11 nie martw się na pewno po porodzie miałaś podaną immunoglobulinę i organizm następną ciążę traktuje jak pierwszą. Mam też Rh - a mąż Rh + i za każdym razem jest immunoglobulina, po poronieniu też - trzeba o tym pamiętać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
ja juz po wizycie, okazało się, że ciąża jest trochę wcześniejsza niż mi się wydawało bo to sam początek 6tyg i nie było jeszcze można usłyszeć serduszka, no ale to 1 cykl po odstawieniu tabletek więc nic nie mogło być pewne, maleństwo ma 4,4mm i na badaniu ruszało się niesamowicie! więć wszystko chyba w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
przepisuję tabelkę z inną datą :) NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU malinowa mama.....30.... mazowieckie......3......02.08.2015 Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1...04.08.2015 Eszka234....24...małopolskie......2...08.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........11. 08.2015 Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 Aglo88...26...........mazowieckie...2.......14.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 terka........24...........dolnośląskie......1.......16. 08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Kataarynkaa...33...kujawsko-pomorskie...2...21.08.2014 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......sierp ień.2015 joka_11............28.........dolnośląskie....2......10 .08.2015 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×