Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewna jestem

Dla Nowiutkiego

Polecane posty

Gość gość
Ta...Już widzę jak Nowy podpisze się pod takim avatarem:D Tosz to potwarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo 😴 Ale zawsze mogę przedłużyć nockę;) Toś się babo wkopała...jesteś na językach całego kafeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pewna Jestem Pewna a jaki jest cel tego tematu chcesz Nowemu jak ja znalezc kobiete do reala tylko swoimi metodami czy chcesz miec go tylko dla siebie??? Jak tylko dla siebie to Wilk jest za:) Dojrzala kobieta co lub spijac nektar mezczyzny do ostatniej kropli z usmiechem na twarzy by mu sie przydala:) Ale jak tak to wszystko w realu i to szybko zadnego bezsensownego klikania na ERO czy maila Nowy nie dlugo konczy 40 lat a realna cipke smakowal w ustach chyba kilka lat temu:) Wiec jasno sie zdefiniuj bo to moj podopieczny:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie W. To było nie fajne, kiedy napisałeś, kiedy Nowiutki to robił raz ostatni. To jest Jego sprawa a Tobie chuj do tego. Mnie to nie obchodzi. Założyłam ot tak sobie, , żebyś się mnie pytał po co😴 Jakie intencje? bezinteresowne, sam napisałeś, że Tamten temat jest Twój, więc po cóż mamy się panoszyć na Twoim ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, Nowy wcale ale to wcale nie potrzebuje Twoich rekomendacji..:O Ten facet pisze tu już tyle czasu, że mógłby Cię pogrążyć w słowotoku swoim😴 Nowy, po raz kolejny Cię proszę weź sie w garść i pokaz na co Cię stać:) dawno nie czytałam dobrej tyrki:classic_cool: wiem, że potrafisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Też byś nie lubiła, jakbyś dzień w dzień za czasów młodości robiła 20 km rowerem do pracy:) i to zima, lato, deszcz grad i rypanie żabami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tu ogień widzicie???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna, to trochę się kontroluj. Nie zapominaj że jesteśmy na forume. Napiszę nie skromnie, mam już dość tematów na mój temat. W dobrej, czy złej wierze. Odp********e się ode mnie, jestem zwykłym userem, dlaczego wciąż jestem na tapecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy a gdybyś miał ssobie wybrać jedna użyszkodniczke z kafeteri, to która być wybrał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : pewna jestem Ale Pewna Nowy dobrze wie dlaczego mu takie szpile wbijam nie zeby robic mu przykrosc tylko zeby wkoncu przestal marnowac czas bo niedlugo 40 na bezprodutywne flirty na ERO tylko zaczal szukac kobiety do realnego smakowania ociekajacej pozadaniem cipki Bo chyba k***a zapomnial tego boskiego smaku i zaraz zycie sobie sp**********i wiklajac sie ciagle w bezproduktywne flirty i romansy na ERO ktore zawsze pozostana na ERO Pewna on tu naprawde zdziczal Jakas mocno ofensywna kobieta powinna w realu usiasc mu cipka na twrarz zeby sobie przypomnial jej smak i co jest w zyciu naprawde wazne Jak jestes na to gorowa to ja jesstem za i bedziesz miala we mnie wsparcie Prawdziwy kumpel to nie ten co mi mowi tylko mile rzeczy ale jak trzeba to op******i jak sobie marnujemy zycie i nawet tego nie widzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna jestem, zluzuj galoty :D Jest temat to ludzie pisza, nie dziw się. A że tak zapytam po kiego c***aa go zakładałaś? To że masz kisiel w gaciach na widok niku Nowego już od dawna wiemy, ale żeby odrazu temat na jego czesc? błahahaaa lamerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nowy w mieście Nowy ty sie nie denerwuj wszyscy cie lubia tylko sie martwia o ciebie ze masz 40 na karku a zachowujesz sie tak jakbys chcial byc do konca zycia byc samotny Naprawde cie lubimy choc to nielatwe Popatrz chlopie ty tak zdziczales na ERO ze nawet jak kobiety zainteresowane spotkaniem w realu na kawe to ty jak jakas peirdolona dziewica niesmiala nie potrafisz wstawic maila zeby kobiety bez ryzyka polewki z nich mogly do ciebie napisac i sie umowic jak Bog przykazal na kawe w realu i moze z ktoras cos zaiskrzy Popatrz co sie z toba stalo to naprawde nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy Super ze wkońcu odpowiedziałeś wprost! Słowianka do Ciebie pasuje jak szpinak do czosnku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pewna jestem Zostan nic zlego nie zrobilas fajna z ciebie dziewczyna Nowy ma zwykla depresje dla mezczyzn przed 40 urodzinami to taki nasz PMS tylko ze raz w zyciu ale ma ciezki przebieg Teraz k***a nie ma ze boli Nowy bedzie mial z Wilkiem powazna rozmowe o swojej przyszlosci z kobietami ale realnymi!!! Zapraszalem do realnej Bacowki to bysmy pogadali w 4 oczy Zapraszalem na maila to tez nie chcial To teraz k***a ma siedziec na d***e i bedzie rozmawial z Wilkiem publicznie a wy macie tez sie stad nie ruszac moze cos madrego do tego pustego lba Nowego wspolnie wlozymy Bo Wilk nie pozwoli nawet wbrew jemu samemu s*******ic sobie zycia Nowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, wszyscy mi wmawiają że się denerwuję, gdy ja jestem spokojny jak baranek. To innych ponosi wzburzenie. Nie wspominając o Tobie, bo Ty od Kafe dostajesz wręcz świra.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×