Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewna jestem

Dla Nowiutkiego

Polecane posty

Gość norma n
Czlowieku wyluzuj bo to kwalifikuje sie do tworek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna jestem , spojrzalam na pierwszy post i nadal twierdze że on cie dyskredytuje. Bez zobowiazań, bez interesownie, za free i jeszcze sie chylisz nisko-wyliż mu buty na błysk przy okazji. Nowy Cie lubi i Ci nie pojedzie, ale ja wiem że nie chciałby nawet żebyś mu buty pastowała jęzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mylisz się pomarańczo. Gdybym nie był taką ofiarą losu ;) , to już dawno układalibyśmy tematy po swojej myśli. ;) Układy poza anteną bywają niebezpieczne, nawet dla twojego pomarańczowego fartuszka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy przestan pajacowac bo w****iles Wilka wszyscy sie martwia tutaj o ciebie dziewczyna byla mila dla ciebie a ty sie zachowales jak cham i d**ek To nie mi odj***lo od ERO tylko tobie jak ty sie zachowujesz jabys k***a mial 16 lat chlopie Jak cie poczytalem na poczatku naszej znajomosci to myslalem wlasnie ze nie masz wiecej niz 20 i naprawde jestes prawiczkiem bo tak sie zachowywales do kobiet Mowisz ze chcialbys slowianke ile ja juz znasz? Widziales jak kiedys na oczy? Wiesz czy jest wolna czy jak wiekszosc kobiet na ERO ma faceta od ktorego nigdy nie odejdzie i nie przeniesie niczego z toba do realu? Takie klikanie na maila z kobietami tylko na ero to mozna robic jak ma sie 13 lat a nie jak 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano gdybys nie był to dziś pewnie mielibyśmy już razem z 3 dzieciaczków i całkiem niezła historie do opowiadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi odkrycie pomarańczo. :O Gołym okiem widać że Pewna. robi na mnie ogromne wrażenie. Tylko Ona robi mnóstwo a ja ze swojej strony, udaję że nic się nie dzieje, bo nie mam pomysłu, jak to oddać. Przecież nie wybuduje Jej pałacu, chociaż bym chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy co ty p********z ze nie wiesz jak to zalatwic Co ty masz 12 lat zeby nie wiedziec jak postepowac z kobietami Zachowales sie wobec kobiety jak d**ek znajdz ja na ero bo widac ze kobieta sie toba intersuje jest mila dla ciebie Znajdz ja na ero i z*********j do niej z kwiatkami czekoladkami i dobrym winem i przepraszaj na kolanach pewnie ci wybaczy Podaj jej maila od sibie a jak napisze zapytaj czy jest wolna Jak jest to masz sie umowic jeszcze na ten weekend na kawe i moze cos zaiskrzy miedzy wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, tu nie obowiązują, Twoje prawa. Mogę sobie pajacować do woli. :D :D :D A jedyna osobą, która mi to może zabronić jest autorka, czyli Pewna :) w oryginale, pewna jestem, gdybyś nie wiedział Panie W. :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tylko pamiętaj kogo zaprosić na świadka na ślub, albo przynajmniej honorowego gościa na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja p*****le wilku ty ak na prawde? powiedz. muszą ci płacić prawda? to nie mozliwe zebys tak sam z siebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cynik wieczorową porą Cynik ty nie badz taki do przodu bo tu sie kroi powazna rozmowa o przyszlosci Nowego z kobieta w realu anie na ERO Wiec albo pomoz jak facet facetowi albo daruj sobie polewke Bo moze ty jestes inny ale zobacz jak sie zachowuje nowy do kobiet Przeciez tak ta sierota do konca zycia bedzie sam i bedzie klkal na ERO bosie obrazill na zycie bo mu jaks cuipa zlamala serce Kurwa nie on pierwszy i ostatni ma zlamane serce ja to jestem chyba specjalista od ladowania sie w klopoty z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Polewkę to ma Nowy z Twojego tematu i "lekcji". Mam wrażenie że gramy tu w ciuciubabkę, i osoba z zawiązanymi oczami nie wie że w niej uczestniczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cynik wieczorową porą Cynik ty nie badz taki do przodu bo tu sie kroi powazna rozmowa o przyszlosci Nowego z kobieta w realu anie na ERO Wiec albo pomoz jak facet facetowi albo daruj sobie polewke Bo moze ty jestes inny ale zobacz jak sie zachowuje Nowy do kobiet Ja napprawde jak go poznalem myslalem po jego zachowaniudo kobiet ze ma nie wiecej niz 20 lat i jest prawiczkiem taka sierota z niego do kobiet Przeciez tak ta sierota do konca zycia bedzie sam i bedzie klikal na ERO bo sie obrazill na zycie bo mu jaks cipa zlamala serce Kurwa nie on pierwszy i ostatni ma zlamane serce ja to jestem chyba specjalista od ladowania sie w klopoty z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy tez tak macie, że jak są posty wilka to przewijacie w dól bez czytania? Nowy podaruj mi piosenke na dobranoc.Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Magda 78 Jak jestes akurat potrzebna to idziesz spac A kto powiedzial ze na ERO tylko zabawa po to jest ta anonimowosc zebysmy czasami mogli powaznie pogadac o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik weź mu nic nie mów :D:D Wszystko zepsujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Ty tutaj nie zawracaj d**y Nwemu piosenkami bo odpiosenek na ERO to on synow miec nie bedzie akiedy ma ich miec jak nie teraz to 40 letni facet Wiec prosze bardzo nie zachowuj sie jak dziwewic tylko jasno sie tutaj deklaruj czy jestes wolna ile masz lat i czy chcesz znowym spotkac sie na kawe w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś raczej sobie nie poflirtuję. Jak nie sam spierdolę, to inni mi pomogą. Dziękuję Ci Pewna za ten temat, ale ja już jestem dostatecznie zepsuty przez Kafe. Nie dla mnie takie rozkosze :( Z własnej, nieprzymuszonej woli Pewna założyła swój temat. Zawiodłem Ją prze okrutnie :( Ale to Jej temat, w którym ja, czuję się zupełnie bezpieczny :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku do czego Ci będę potrzebna ??? No imamy team :classic_cool: W i M :D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda lubisz Nowego jako kumpla wiec powiedz mu jasno jak go odbieraja koniety na ERO ze jest niepowazny i dziecinny z tym ze niepotrafi powiedziec jasno mnie je wiecej tak: Tak jestem Nowy jestem samotny ale wiecej juz bym tak nie chcial chcialbym znalezc milosc i jak ktorejs sie podoba jak pisze e jest wolna to prosze bardzo w mojej stopce jest mail pisz dziewczyno spotkamy sie na kawe w realu a jak zaiskrzy bedziemy mysleli co zrobic z tym dalej A Nowy wlasnnie takiej prostej rzeczy nie potrafi i dlatego kobiety traktuja go nie powaznie Tutaj na ERO widzialem chlopakow po 20 lat ale z jajem wchodza zakladaj temat szukam kobiety z tego wlasnie miasta mam tyle i tyle lat tu jest moj mail chcecie to piszczie A Nowy ma 40 i takiej prostej rzeczy nie potrafi to jak kobiety maja go traktowac powaznie I on to musi uslyszec Magda od kobiety ze tak powinien postapic a nie zgrywac pajaca co nie umie podac maila w stopce Powiedz mu ze moze w ten sposob moze spotkac naprawde fajna kobiete do reala a nie na ERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o piosenke prosilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda przeciez Nowy jest chyba idiota jak myslize jakakolwiek wolna kobieta ktora bardzo chetnie spotkalby sie znim w realu na kawe zeby go lepiej poznac bo jje sie spodabala jego blyskotliwosc i inteligencja odsloni siepublicznie tak jak chce Nowy i bedzie go adorowala na ERO bo moze wielki ksiaze laskawie sie znia umowi Przciez tak nie zrobi zadna szaanujajaca sie wilna kobieta W ten sposob zni klakc an ERO to mogatylko zajete mezatki ktore chca tylkochwili adoracj i nigdy wzyciu nieodejda od meza bo im jets wygodnie choc nnie czuja sie adorowane i koochane wiec wchodza na ERO i tutaj to dostaja od takich naiwnych jaak Nowy ktoremu sie wydaje ze jak bedzie super adorowal toonakiedykolwiek bedzie chciala przeniesc to do reala Nie bedzie chciala nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Magda 78 Magda pisz o tym o co cie prosilem jak lubisz Nowego i naprawde chesz mu pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, już nie działasz ma swoim terenie, więc w*****************.a.j.. Napadasz na ten skromny topik, piszę tak bo nikt Cię tu nie lubią i, ja ledwie toleruję :O Więc dlaczego tu się aż tak udzielasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich dziewczyn na temacie Prosze was napiszcie szczerze Nowemu jak go lubice a moze ktorejs sie spodoba i mialaby ochote umowic sie znim w realu nakawe to co napisalem w wpisie wilk1946 dziś wilk1946 dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy zamknij sie niecchesz znami gadac to siedz cicho i sluchaj co kobbiety maja cicdopowiedzenia jak jestes przez nie odbierany i to nie bedzie mile dla cibie ale ci sie przypada A na tym temacie jestem tak samo u siebiie jak ty um,nie i nieraz przychodziles Wiec teraz skorzystam z twoje metody ze kazdemu wopolno wiec usiac na d***e i sie nierzucaj tylko posluchaj bo moze sie wkoncu dowiesz prawdy o sobie przed ktora tak uciekasz w pajacowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dddo Magda 78 Tak wlasnie mozna na ciebie liczyc taka z ciebie kumpela Piotrka :) Wszyscy widza jak sobie daje swietnie rade ze nawet maila niepotrafi zaintersowanym nim kobietom podac jakby mial 12 lat a nie 40 Dobra kumpela by mu to szczerze powiedzial w oczy zeby mu pomoc Bo kumpela nie jest tylko od mmowienia milych rzeczy ale jak widzi ze kumpel robi glupoty al;bo nie radzi sobie zczyms to mu to moi woczy nawet jak on bedzie na nia wsciekly Pewnie lepiej by bylo w 4 oczy ale widzisz ze Piotrek tego unika jak ognia wiec zostala tylko publiczna droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nie ma chetnych do wygarniecia Nowemu to ja zaczne Kilka pytan 1. Kiedy ostatnio byles na normalnej randce w realu z kobieta ERO sie nie liczy 2. Kiedy uprawiales seks z realna kobieta 3, Czy chialbys spotkac kobiete do reala z ktora chcialbys przezyc milosci spedzic reszte zycia 4 Jesli odpowiedz na 3 pytaniie brzmi tak to co realneg zroblies w ciagu ostatnieg roku zeby dac sobiesszanse na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×