Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakiś normalny mężczyzna?

Polecane posty

Gość slodkamelba
A to prawda, niestety.. Kiedyś się tu działo.Teraz...tylko awantury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkamelba
Choćby z 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
friijedynagwiazda dziś dottore, czy ja cie przesladuje? spioch.gif .. prosze powiedz "nie" XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX UWAGA! Będzie OŚWIADCZENIE: Boska Frida mnie NIE PRZEŚLADUJE! Raz na zawsze ucinam wszelkie spekulacje na ten temat! Zrozumiano? Odmaszerować! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Z
a ja, jak najbardziej normalny , cos Cię trapi to dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata temu było tu fajnie. Wszystko się s**********o kiedy pomarańcze z ankieterem na czele zaczęły najeżdżać na Sorelę i Zielonkę. Zielonka strzeliła focha i pożegnała się z forum ale na zakończenie oddała swojego nicka Jukenowi, a ten do spółki ze Żmijem i innymi trollami, z poparciem zapatrzonych w siebie idiotek Vii i Wiedźmy Bler, zamienił ero w ring bokserski i w parę dni wykończył starą załogę. Od tego czasu jest tutaj smętna kicha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkamelba
Ale czy trzeba być zalogowanym,zeby normalnie porozmawiac?przeciez nie ma takiego obowiązku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka wilk ustanowil prawo pamietaj awatar nick okreslajacy plec i preferencje seksualne - nooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny mężczyzna wstaje o 22 bo trzeba się kobietą zająć do rana a nienormalni o 22 idą spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkamelba
A tak..czytalam. Jednak wilk jest męskim szowinista, a ja bardzo nie Lubie ,jak mi sie cos każe. Nikogo nie obrazam,i nie odczuwam potrzeby pisania z niebieskiego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym się zalogował to natychmiast chór ujadających s*******inek zacząłby powtarzać oszczerstwa pod moim adresem które ten kłamliwy chuuujek Juken puścił w obieg po odejściu Zielonki :P Nie zamierzam dawać im tej satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friijedynagwiazda
OSWIADCZENIE ;) moi mili panowie normalni badz i lub nienormalni ;) oswiadczam wszem i wobec, ze sie z wami zegnam.. nie wiem na jak dlugo. tymczasem zycze wam dobrej nocy.. wesolej zabawy.. przygod rozporkowych i nie tylko ;) niestety nie liczcie na moje towarzystwo, albowiem serwery sie zbuntowaly i nie chca przesylac glupot ktore wypisuje. game, nie martw sie.. jesli nie ja, to z pewnoscia jakas pani zajmie sie twoim rozporkiem dottore, jestes wielki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sie sieje nienawiśc między mężczyznami. że niby ja nic a dottore wielki historia to zweryfikuje żegnam zanim bedziemy sie strzelać z sekundantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover wczoraj Moich całusów juz nie chcesz? Chociaż doktorek też mnie bardzo intryguje. Bo tak myślę...Jeżeli Frida się nim interesuje, to coś w nim jest wyjątkowego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie normalnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety lubią pokręconych. Potem przez nich płaczą. czyli wychodzi na to, że lubią płakać :) Ja nie lubię. Na moje oko Ty jesteś całkiem normalny Gospodarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromi wniosek z tego, że chcesz normalnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromi, tego chce każda kobieta. Pociągają nas pokręceni, jednak po czasie dochodzimy do wniosku, że to tylko iluzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak. Jak świat stary zawsze nas pociągali "dranie". Ale z nimi szczęście jest bardzo ulotne, dlatego na stałego partnera wybieramy zazwyczaj kogoś powiedzmy normalnego. Z resztą Ci pokręceni z wiekiem też często normalnieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałem, że są 3 rodzaje kobiet: 1) Takie, które chcą stabilizacji, ale wybierają drani, bo z nimi jest ciekawiej. 2) Te, które wybierają miękkie pipy, bo mogą je sobie urobić na własną modłę, wcisnąć pod pantofel, w głębi duszy marząc o sk******ysynie, bo z nim jest ciekawiej. 3) Te, które chcą partnera na dobre i na złe, faceta, który wie, kiedy być twardym, a kiedy iść na kompromis. Kogoś odpowiedzialnego, dającego oparcie, a jednocześnie spontanicznego, radosnego, potrafiącego zaskoczyć. Mężczyzny inteligentnego, ale nie zarozumialca. Z poczuciem humoru, ale nie idiotę. Czarującego, ale nie flirciarza. Z pasjami, ale znajdującymi mnóstwo czasu dla niej. I tak dalej, i tak dalej… Te ostatnie zwykle kończą z kotem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×