Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakiś normalny mężczyzna?

Polecane posty

Gromowładna pod słowem pokręconych rozumiałem że takich zboczonych troszeczkę ;) ale to prawda, poza tym jestem raczej normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Proktor dziś Gdyby nie to ostatnie zdanie Doktorku, byłabym się w Tobie zakochała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewny Doktorku...? Poczekam, jestem cierpliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarzu troszkę zboczeni są fajni ;) zwłaszcza dla kobiet też troszkę zboczonych. Doktorze mi też to ostatnie zdanie się nie podoba co chcesz od kota?? ja mam dwa i psa i mężczyznę też mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku, mógłbyś edytować to ostatnie zdanie? Bardzo Cię proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna, no to pocieszasz mnie, że nie mam się czego wstydzić no właśnie, grunt to się zejść z taką kobietą która jest podobna zapatrywaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że to promowanie normalności jest nienormalne:) W zasadzie to droga do zagłady. nie mówie o statystykach, rozkładzie normalnym i innych p************h debilizmach tylko o różnorodności. przyjmując stylistykę paradoksu, która zdaje sie być podstawa tego wykalkulowanego pojęcia promowanego zdaje się przez tych którym różnorodność zawadza w ich planach a może nawet przeszkadza w interesach, można powiedzieć, że różnorodność czyli nienormalnosć to klucz do przetrwania i życia jako takiego.czyli, że jest normalna. nienormalność - odczuwana subiektywnie przez obserwatora różnorodność to zwykła głupota (z racji na rzeczoną subiektywnośc) ew wizja skrajnie styranizowanego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już twierdzenie, że normalność jest wyjatkowa zakrawa na próbe spowodowania zwarcia w centralnym układzie nerwowym bo to sie kurwa nie trzyma kupy w żadnym kontekście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blebleble. Normalność to pojęcie umowne Game. Chodzi w nim raczej o nie bycie kompletnym psycholem czy jakimś zjebem. A różnorodność jest jak najbardziej normalna i pożądana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover dziś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"umowne" ALe kto z kim sie umówił, zawarł umowę tudzież omówił to na tyle dokładnie (nie - kompetentnie, bo to też pojęcie umowne) aby wyciągac z tego wnioski dla wszystkich i wszystkiego w dodatku nie filozoficzne tylko ostateczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci do czego służy to szastanie tym pojęciem na lewo i prawo. Mianowicie chodzi o to żeby straciło swoje pierwotne znaczenie zachowując jednocześnie skojarzenia jakie wywołuje i swoje konotacje ze zdrowym rozsądkiem ( pozorne jak sie okazuje) krótko mówiąc chodzi o zrobienie z tego słowa pojęcia prawnego, specjalistycznego, będącego używanym przez normalizatorów normaniaków i normokratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym języku zachodzą takie procesy. ten jest albo działaniem celowym albo efektem innych celowych manipulacji. ide bo sie zawiesze zara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie wyciąga ostatecznych wniosków. Co do umowności - jest ona pobieżna, normalność jest tu rozpatrywana ogólnie, bez wchodzenia w szczegóły. Ty ją komplikujesz stawiając znak = między normalnością a brakiem różnorodności. jeśli wejdziemy w szczegóły i zaczniemy dzielić każdy włos na czworo okaże się, ze jest tak jak napisał Doktor - nie ma ludzi normalnych, bo każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Gromi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg ciebie normy europejskie są pobieżne? a maja charakter prawnych restrykcji. czyli krótko mówiąc norma już nie wynika ze statystyki tylko z narzucania jej siłą. Idąc dalej tym tropem. skoro normalność jest ok a trzeba ją narzucać siłą to przemoc też jest dobra. Widać to na przykładach casus beli ostatnich wojen. Wszystkie ofiary przekroczyły jakieś tam normy wyssane z palca i dlatego musiałay zostać unicestwione. Oczywiście to tylko papka dla jełopów. Podświadomy przekaz jest taki, że nie byli noirmalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friinowa
o matulu.. matulu.. co tu sie wyprawia normalnie nienormalnego ;) nic a nic z tego nie rozumiem. chyba jestem nienormalna i dlatego .... skonczylam z kotem 😭 .. uuuuuuuu... 😭 mimo wszystko... dziekuje dottore 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gwarantuję ci, że z takim podejściem, gdybys miała to szczęście iżyła w czasach faszyzmu w niemczech, byłabys wzorową faszystką i być może własnoręcznie, o ile masz żyłkę działaczki i aktywistki społecznej, usmiercałabyś ludzi. Co więcej robiłabyś to z poczuciem dumy i przekonaniem, że postępujesz słuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu, sposób oceniania innych i łatwość z jaką wyciągasz wnioski na czyjś temat przypomina mi tu jednego pana. Nikt tu słowem nie wspomniał o normach europejskich. Reszty Twoich stwierdzeń nie skomentuję, są dość śmieszne (no i jednak skomentowałam :D). Tak czy siak nie wiem czemu, ale nawet podoba mi się taka dyskusja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma więcej normalnych facetów? Zapraszamy odważnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friinowa
nie licz na to.. po tym co tu przeczytali odstapila ich odwaga ;) .. teraz randkuje z moim kotem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×