Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakiś normalny mężczyzna?

Polecane posty

Gość gość
nigdy nie wiadomo na kogo się trafi i czy styl pisania będzie wszystkim odpowiadał,jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny facet z ERO
Pewni,że są normalni faceci na forum. A o czym chciałabyś porozmawiać; o seksie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friijedynagwiazda
jak milo, to dlaczeg oszukasz pana.. nie moze byc pani? wbrew pozorom umiem milo rozmawiac.. jak chce ;) uwazasz tutejsze panie za niemile.. wredne.. zlosliwe.. niegodne rozmowy? a panow za idiotow, skoro szukasz "normalnego"? byc moze powinnas zmienic forum.. warte zastanowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz ochotę to pisz na erwin1977@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z każdym problemem napiszcie do mnie na maila niejestesam@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzieram kiece i lece matolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy jest tu jakiś normalny mężczyzna?" a co? jesteś z komisji poborowej? nie ma tu normalnych mężczyzn. wszyscy mają kat D a minimum b12. wpadnij za rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover dziś No właśnie, to jest niedojrzały emocjonalnie osobnik:D Czuć z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuć to przeważnie rzeczy dojrzałe a już z pewnością przejrzałe żeby nie powiedzieć zgniłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mozna poważnie potraktować pytanie jak w temacie. idź z tym do GUSu albo OBOPu . co to niby znaczy "normalny"? ometkowany? uśredniony? zdrowy psychicznie? nawet i to nie zawęża grona podejrzanych bo zależy od tego jakie są normy tam skąd skrobiesz. więc znormalizuj bądź zestandaryzuj się do tutejszej normy i będziesz szczęśliwa albo se idź i nie truj d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny dla mnie, to taki prawdziwy, który nie będzie się ciągle wygłupiał i udawał kogoś innego przybierając jakąś trudną do przebicia skorupę. Nie chciałam nikogo urazić.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) Oli, z tematu o "normalnych" , Doktorek z Karuzeli I jeszcze pewno paru, ale nie Oni spędzają mi sen z powiek, więc trudno mi tak na raz wymienić wszystkich. ... i Kredek, też robi swoje, Naj, to już chyba rozkochał w sobie wszystkie biurwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Mnie nie. Ale też interesuje mnie odpowiedź na postawione pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Nowy :O Nie jestem z Karuzeli, chociaż lubię się na niej pokręcić :P A panią Gromowładną muszę rozczarować: nie ma "normalnych", są tylko niezdiagnozowani 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda doktorku W szpitalu psychiatrycznym dyrektor podchodzi do lekarza i pyta: - Panie doktorze, co ten pacjent robi na tej drabinie? - Udaje żarówkę. - No to niech stamtąd zejdzie! - No, ale wtedy będzie ciemno!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friijedynagwiazda
michaile z miasta, nie przesadzasz troszke w ocenie "normalnosci" naszych panow.. dottore gdyby byl "normalny", nigdy w zyciu nie wpuscil by mnie za prog swojego gabinetu.. nie mowiac o rozmowie ;) kredkowski ciagle czegos szuka i znalezc nie moze.. uwazasz, to za objaw "normalnosci"? bo ja raczej paranoi ;) oli, powiadasz pisze w temacie dla normalnych.. no coz.. to jak z alkoholikiem ;) ..zaden sie nie przyzna do choroby. a ty? ... dlaczego nie sypiasz? czy to cos, co spedza sen z oczu nie jest przypadkiem jakas fobia? koniec wykladu ;) wszyscy piszacy w kawiarni sa normalni.. tyle, ze pozytywnie zakreceni.. dlatego tu sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida masz manię prześladowczą doktorka? To robi się niebezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida xx wszyscy piszacy w kawiarni sa normalni.. tyle, ze pozytywnie zakreceni.. dlatego tu sa xx Myślę, że sama nie wierzysz w to co mówisz, hehe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku podasz maila? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friijedynagwiazda
manie przesladowcza? .. zaszkodzi? .. komu? dottore, czy ja cie przesladuje? 😴 .. prosze powiedz "nie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friijedynagwiazda
akurat w to wierze :D.. a co.. nie moge? jedni wierza w diabla, a ja w was :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby w kogo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podawajcie maile.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friijedynagwiazda
wlasciwie nie powinnam odpowiedziec na ostatnie pytanie, bo w okienku w ktorym pisze go nie ma :D ale niech ci bedzie... odpowiem... - nie musisz wiedziec -. (kropka) i nie dopytuj sie bo kociej mordki dostaniesz ;) poza tym, ciekawosc zle wplywa na uklad trawienny i grozi rozlaniem zolci 😴.. a tego nikomu nie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no coz.. to jak z alkoholikiem oczko.gif ..zaden sie nie przyzna do choroby." xxx znaczy się, ze nie jestem alkoholikiem? jak sie przyznałem, że jestem?:) skwituje to krótkim acz spontanicznym ponad miarę: "HURA!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover dziś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida się zakochała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×