Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

panna z dwojka dzieci! czy to wstyd?

Polecane posty

Gość gość
Znam kobietę, która ma 5 dzieci, podobno każde z innym, ale do końca nie wiadomo, obecnie buja się wciąż z ojcem piątek dziecka ;) I w sumie bardziej budzi moją ciekawość niż jakieś negatywne uczucia, bo wygląda na to że o dzieciaki dobrze dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:14 To fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co kogo to obchodzi z kim ty masz dzieci i jakie nazwosko nosisz? wrzuc na luyz, jak sie czujesz dobrze ze sobą to nie daj tego zmienia ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 j***e mnie Twoje zdanie jak i zdanie innych, napisalam to dla brechtu ale rzeczywiscie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko to znowu ty z tymi swoimi problemami z d..py? :O weź się w garść bo niedługo skończysz jako panna z 3 dzieci :O kiedy przyjmiesz do wiadomości że twój "narzeczony" ma cię w głębokim poważaniu i nie darzy cię szacunkiem? ta "koleżanka" to tylko wymówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś chciałby być jednym z kilkorga dzieci matki, która jest stanu wolnego, a każde dziecko ma innego ojca. Ja uważam, że takie dzieci nie są szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naogladaly sie "o mnie sie nie martw" i glupieja jak "Igunia" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrozumieją swoją sytuację rodzinną, to wstydzą się za matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche slabo tak, no ale sa rozne sytuacje.. ale nie rob juz dzieci z jakimis innymi. nie potepiam Cie ani nic ale wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zycie, Twoja sprawa! Choc to troche ryzykowne decydowac sie na dziecko bez slubu, bo zawsze pozniej kobieta zostaje z dzieckiem i problemami, a facet ma wszystko gdzie (~90% przypadkow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dla niektórych mężatka z 3 dzieci to wstyd więc się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pytanie nie do nas a do twoich dzieci -jak one sie z tym czuja ( czy beda czuc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie Zdecydowała się na dziecko bez slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale właściwie z czym Ty się czujesz tak strasznie? Że nie masz ślubu, czy, że masz dwójkę dzieci ? Dziec***ewnie kochasz, one kochają Ciebie- gdzie tu problem? A wstyd to by mi było byc z mężczyzną, który stawia mi jakieś warunki- bo ślub, z tego, co wiem, to z miłości być powinien a nie "pod warunkiem, ze..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma na czole napisane jaki ma stan cywilny i ile ma dzieci:) wazne zebys miala kasę wyzywic i ubrac te dzieci, zapewniam Cię ze nikt sie nie interesuje twoją sytuacja, poza jakimis ciotkami klotkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym miala w dupce opinie innych. skoro kochasz dzieci to to jest najwazniejsze. ja sama mam taka sytuacje. mam corke be slubu z pierwszego zwiazku ale coz nje wyszlo miedzy nami i sie rostalismy... ale kocham swoja coreczke. ale to nie oznacza ze nie moge ulozyc se zycia poraz drugi. mam narzeczonego od 2,5 roku i jestem w 6 tyg. ciazy. dodam ze ciaza byla planowana . a slub wezme jak bedzie mnie na to stac. nikogo tym nie krzywdze. puszczam sie na prawo i lewo? nie. stoje na ulicy? nie. wiem skim mam swoje dzieci i to najwazniejsze. wstyd to by btl jakym nie wiedziala skim mam dziecko.. o! tyle mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się też chyba rozwiodę, bo będę płacić mniejsze podatki, a dziecko dostanie się do żłobka bez problemu. Przecież dzieci takich panienek to mają pierwszeństwo wszędzie, bo samotne matki. Dziadostwo nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×