Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Nie ma za co przepraszać spoko Odpowiadając na Twoje pytanie to pierwszy około 3 lat a drugi 4 A Twój/e ? O ile miałaś bo nie czytałem całego wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, spoko nic się nie stało Odpowiadając na Twoje pytanie to z pierwszą 3 lata a z drugą 4 lata Z tym że z 1 to było bardzo intensywne a z 2 sporadyczne i praktycznie tylko i wyłącznie sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ale nie widzę wpisów żadnych w tym wątku Ostatni jaki widzę to ten mimo że na niego odpowiedziałem magda200 dziś Gośćart przepraszamsmutas.gif długo trwały Twoje romanse? Jak ktoś widzi moje odpowiedzi to niech się proszę odezwie do mnie na @ i da mi znać Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Madziu...jakos sie trzymam Beatko...pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćart
Dzięki za odpowiedź Madziu Moje to bardzo fajne przeżycia Jestem pewien że wszystko ci się dobrze ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10lat
Dobry wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10lat
marnie,ale muszę jakoś funkcjonować. zamiast butelki alkoholu kupiłam tabletki na uspokojenie. "dziwnie" się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10lat
Hej Madzia , co się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10lat
no nie....już trzeba pchać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10lat
Madzia jaka tęsknota,po jakiej drugiej stronie ? no nie mów że pijesz przez niego ? odezwał się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10lat
Madzia nie wiem o co dokładnie chodzi ale ja na Twoim miejscu uciekałabym gdzie pieprz rośnie przed takim człowiekiem. nie powinnaś mu ufać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10lat
jakie tabletki ? dziś mam nervo calm. melisa itp.za słaba a poprzednie za długo brałam i już na mnie nie działały. tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie na mnie nie działają ...mam mocniejsze od lekarza, ale rzadko po nie sięgam. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10lat
Madzia :-( współczuję. musisz wytrzymać, może odpuści jak zobaczy że jesteś stanowcza i jest Ci już obojętny.... kurcze ale na domowy zadzwonił ? co on sobie myśli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam edycję dzisiejszych postów, nie chce żeby kto kolwiek to może jutro czytał i komentował:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×