Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Tak dzis juz lepiej...chyba dopiero antybiotyk zaczal dzialac, ale i tak uwazam, ze jest za slaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "rozumie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po mroku przyjdzie jasność:-) Budujące:-) dziękuję .Można przypisać to jako motto na dzisiejszy dzień, dla Wszystkich zagubionych, i poranionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz choć pokusy są na naszej drodze ogromne, to jeśli mogę komukolwiek miałabym doradzić, to nie warto wchodzić w tego typu relacje. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a nie do zapomnienia... Im dłużej z Wami piszę i czytam , tym mniejszą mam ochotę na zdradę i zaspokojenie ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia a Ty na jakim jesteś etapie? Spróbowałaś owocu zakazanego czy tylko na razie o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasłu
Magda "Wyobraź sobie taką scenkę,dziś autobus nie uciekł jak zawsze, w kieszeni znalazłem stówę,ma się grube to się kaszle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz powiedzieć , że już kusiciel jest... Jak dobrze , że ja nie mam chodzących pokus w pobliżu. Jak się wraca do domu to od razu schodzi się na ziemię ;)Dobrze, że za myślenie nie karają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasłu
Taka wczesna pora i już się język plącze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie widocznie potrafimy rozkochać każdą kobietę. Choć mogę to wywnioskować tylko po waszych wypowiedziach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×