Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona1732

dziecko u dziadków a ja nie mam gdzie i z kim iść na ostatki

Polecane posty

Gość ona1732

Tak mi brakuje tych beztroskich imprez:( mąż nie chce nigdzie iść. Siedzimy w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie cieszyla, masz meza, dziecko i jeszcze ci zle.Poszukaj w tym co masz pozytywnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffyhuggdrhhgfghjjhfvjbh
No rzeczywiscie, jest co zazroscic, maz i dziecko i gnicie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1732
O to chodzi, że mały jest u dziadków więc można gdzieś iść, ale mąż woli siedzieć w domu. Przed ciążą sporo imprezowałam iw takie dni jak dzisz szkoda nie skorzystać, ale nic z tego. Mam dosyć takiej sytuacji mi też się coś od życia należy. Człowiek musi od czasu do czasu poimprezować, bo co to za życie praca dom, praca dom. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia krowa która ma dużo w doopie... roz\klapiucha która jęczy na forum bo nie imprezuje. Może zachoruj na raka, albo niech mąż znajdzie sobie kochanicę, wtedy zmądrzejesz wywłoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ona nie jeczy. Tylko jej brakuje rozrywki. Mogliby wyjsc z mezem na jakąś imprezę troche pobyc we dwoje ale maz po slubie oklapl. Wcale nie trzeba nazywac kogos wywloka to jestniegrzeczne chamskie i przede wszystkim nieprawdziwe. Kazdy ma prawo pisac na fforum czy pouzalac sie ale obrazanie kogoś za to jest niekulturalne i zle swiadczy o obrazajacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1732
Gość 18.28 dzięki za wyrozumiałość niestety sporo jest osób na kafe, które mają niską samoocenę i jedyne co im pozostaje to obrażanie innych. Tym próbują się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rola kobiety polskiej to c**a sluzaca i niania oraz juz na pewno bez wlasnej osobowosci 333 www.youtube.com/watch?v=s9hkMOSlMtU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatki k***o sa dopiero w 2015, to gdzie ty chciałaś isc leniwa szmato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie kochanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zamiast szlajania sie po miescie, powinnas sama zorganizowac jakos kolacje przy swiecach dla was dwojda.Dobre jedzenie, muzyka, wino, swiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1732
Taką kolację mamy co miesiąc. Autorom tych wulgarnych wpisów proponuję psychotropy, bo zwykły lek uspokajający to za mało na waszą agresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatki sa przed wielkim postem i wielkanoca teraz to andrzejki i adwent sie zaczyna ktory jest radosnym czasem oczekiwania na boze narodzenie a nie jakies ostatki postne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×