Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gumiśka Bunia

Co sądzicie o pracy po znajomości np. ktoś

Polecane posty

ma ciotkę dyrektorkę w urzędzie pracy, wujka burmistrza, naczelnika urzędu skarbowego, itp. i dostaje pracę mając sam ogólniak bez matury? Widzicie w tym coś złego? bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami to ostatnia deska ratunku dla kogoś bez pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym ja miała takie znajomości to by bylo zaje....e i na pewno bym z nich skorzystała. Kazdy orze jak może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli taka osoba dostaje prace w budzetowce a nie spełnia wymogów np. nie ma studiow wyzszych to uważam, iż jest to przegięcie i nadużycie. Byłam na stażu w urzędzie i napatrzyłam się na nepotyzm aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? A no to, że głównym kryterium pracy jest ukończenie studiow wyższych, przynajmniej u mnie tak jest - odrzucą aplikację, jeśli osoba nie posiada dyplomu wyższej uczelni. A po znajomości ma się dostać osoba nawet bez matury? W tych czasach matura jest tak banalna, że tylko ostatni tuman jej nie zda, a ktoś taki ma pracować w urzedzie, wydawać jakieś decyzje, jeśli jego intelekt jest na wątpliwym poziomie nie pozwalającym nawet zdobyć 30% punktów na egzaminie dojrzałosci? Pomijajac fakt, że taka osoba zajmuje miejsce ludziom, którzy naprawdę spełniają wszystkie kryteria i niemalże ze 100% pewnością poradzą sobie na takim stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur lata
Zglaszam to do prokurtury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu sądzić? Jeśli masz taką możliwość, to skorzystaj z niej. Z punktu widzenia etyki to nie jest do końca w porządku ale przy dzisiejszej sytuacji na rynku pracy dla niektórych to może być jedyna szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×