Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beverly Smile Opinie jak wybielić zęby

Polecane posty

Gość gość
Dajcie linka na ten sklep bo nie mogę znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, ze tubka nie starczy na 3 razy dzienne po pół godziny wybielanie przez co najmniej 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka beznadziejna i nachalna reklama :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga! Jedno wielkie oszustwo. Zamówiłem pakiet premium 7 sztuk - dostałem 1. Brak możliwości złożenia reklamacji. Nie można ustalić siedziby firmy. Numer do "reklamacji" płatny 7,66 za minutę i tylko naciagaja. Ostrzegam przed strona beverly-smile.com!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kolejny interes Pana Piotra Kaszubskiego.... Jakbym tylko spotkał go na ulicy... Bardzo pięknie poprosilbym go o oddanie moich pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy jakoś nie wierzyłam cudowne specyfiki, dostępne dla wszystkich w atrakcyjnej cenie. Wybrałam standardową metodę nakładkową w zaufanym, sprawdzonym gabinecie, gdzie leczyłam zęby (a jest to Gdynia - http://j-dent.com.pl/). Specjalista musi ocenić stan zębów i ich charakterystykę, nie można kombinować na własną rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była klientka
Może i trochę wybiela ale za to tele obsługa dramatyczna. Obiecują gratisy których nie wysyłają . Z produktem otrzymujesz certyfikat i protokół zwrotu ale aby zwrócić musicie zadzwonić pod nr 708870810 gdzie koszt 1 min połączenia to ponad 7,50 zł - zdzierstwo. Naciągacze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ten produkt to rewelacja, wybiela zeby i nie czuje nadwrazliwosci jak przy innych tego typu produktach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala 18
Jedna wielka pomyłka. Mało skuteczne (3 tygodnie użytkowania). Jak chcesz zamówić - wszystko miło i przyjemnie. Próbowałam reklamować przesyłkę (brak gratisu), wykonałam 4 telefony i każą dzwonić na nr 70 88 70 810 (koszt połączenia to ponad 7 zł/min i jak sprytnie napisany 70 88 ... a nie 708 8....), natychmiast zgłasza się Pani i kasuje cię za rozmowę. Czyste WYCIĄGANIE KASY - poszukajcie kto jest właścicielem tej firmy - to kolejny jego przekręt !!! ODRADZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodzieje. Z opisów wynika, że nie ma promocji na większą ilość. Jak ktoś ma kupić to pojedyncze sztuki bo i tak nie wyślą więcej niż 1szt. Zamówienie na 4 szt. otrzymałem 1 szt. a zapłaciłem za 4. Reklamacje składane 4- krotnie telefonicznie, 2- krotnie mailowo oraz 1 krotnie na numer 708870810 gdzie minuta rozmowy 7,69 zł. Ja składam reklamację do Rzecznika Praw Konsumenta na tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile potrzeba kuracji aby wybielić zęby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tej pory uzylam bialej perly system 14 dni i porazka,żadnych efektow a po wybielaniu zepsulo mi szkliwo i teraz żeby zolkna mi znacznie szybciej,ciągle sie na nich cos osadza,są gorsze niż przed wybielaniem także obecnie boje sie cokolwiek probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie oszukiwac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Czy ktoś zamawiał ten produkt na stronie BeverlySmile? Właśnie złożyłam telefoniczne zamówienie i rzekomo mam otrzymać dwa opakowania za 84zł (plus koszt przesyłki) Taka promocja.. Nie wiem czy liczyć na to, że przyjdą dwa, bo co nieco poczytałam na forum. Czy w razie niezgodności, mogę odmówić kurierowi zapłaty bez konsekwencji ? Ktoś to przerabiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Czy ktoś zamawiał ten produkt na stronie BeverlySmile? Właśnie złożyłam telefoniczne zamówienie i rzekomo mam otrzymać dwa opakowania za 84zł (plus koszt przesyłki) Taka promocja.. Nie wiem czy liczyć na to, że przyjdą dwa, bo co nieco poczytałam na forum. Czy w razie niezgodności, mogę odmówić kurierowi zapłaty bez konsekwencji ? Ktoś to przerabiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Czy ktoś zamawiał ten produkt na stronie BeverlySmile? Właśnie złożyłam telefoniczne zamówienie i rzekomo mam otrzymać dwa opakowania za 84zł (plus koszt przesyłki) Taka promocja.. Nie wiem czy liczyć na to, że przyjdą dwa, bo co nieco poczytałam na forum. Czy w razie niezgodności, mogę odmówić kurierowi zapłaty bez konsekwencji ? Ktoś to przerabiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam..jak masz obawy co do tej wysyłki to nie płać kurierowi...chyba,że będziesz mogła otworzyć paczkę przy nim i zobaczyć czy się wszystko zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sru111
Wcale nie działa, jedno wielkie oszustwo! Zadzwońcie tam, to zapłacicie 7zł za minutę! G****o jakich wiele w necie! Lepiej zapytajcie dentystę jak wybielić zęby, a nie wysrywajcie pieniądze na te bielidło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem kolejne oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was DEBILE hahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam ! wysłali tylko jedno opakowane prz zamówonych dwóch za 84 + 14. Brak możliwości zlozenia reklamacji. Oszusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Nie kupujcie tego gowna! Nic nie daje. Stosuję już prawie miesiąc, zakładałem na godzinę 2-3 razy dziennie i nic. Zęby jak były żółte tak i są. Naprawdę nie dajcie się oszukać bo nie warto wydawać tylu pieniędzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosty sposób na białe żabki, w przystępnej cenie, łatwo i przyjemnie. Polecam korzystanie. 30356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się wielkie oszustwo zamówiłam 2 opakowania a przyszło 1 brak kontaktu i adresu do składania reklamacji zero ulotki w środku panowie przez telefon nie chcą rozmawiać na temat reklamacji "rzucają słuchawką" wielka wielka lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego, sprzedającego produkt BEVERLY SMILE i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, BIOCARE, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@warszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, whitetime, vitalash, VITA SLIM, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie dziala ten produkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUŚCI. Brak produktu a o zwrocie pieniędzy mozna pomarzyc. Jesli chcesz spróbowac to tylko płatność przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonisiaW25
Dziewczyny zamiast stosować jakieś nie wiadomo jakie wynalazki, wypróbujcie chyba najbardziej znaną białą perłę. Ja stosuję plus system 5 dni. Nakładki dopasowuje się samemu do kształtu zębów i nakłada codziennie z żelem po kilkanaście minut przez 5-14 dni w zależności jaki chcecie efekt. Jak używacie nie sprawdzonych produktów to możecie uszkodzić sobie szkliwo. W białej perle jeszcze dodatkowo macie pastę wybielającą i płyn. Efekt widać bardzo szybko i co najważniejsze dziąsla nie są wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×