Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinia67

wędlina zamawiana do domu

Polecane posty

Gość kinia67

Cześć! Znalazłam dzisiaj na internecie jeden sklep, w którym chciałabym zamówić wędlinę. Czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii o tym mięsku, stąd mój pomysł. Wiadomo, że do sklepu iść wygodniej, ale jakoś zachęćiły mnie inne fora. Możecie napisać czy macie jakieś doświadczenia z zamawianiem takiego mięsa? Nie przychodzi zepsute?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosinka
ja też mam taki jeden sklep, w którym zamawiam wędlinę. Początkowo też myślałam, że to trochę głupie bo przecież mogę iść do sklepu, ale strasznie posmakowały mi te wędliny i dlatego zamawiam. U mnie wszystko jest bardzo ok i nic nie przychodzi zepsute. A w jakim sklepie chcesz zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak "czytałaś" i "zachęciły" to chyba logiczne, że czytałaś o doświadczeniach, i one cię zachęciły, więc o co jeszcze biega? bo coś mi się widzi, że to kolejna podkładka pod spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia67
no właśnie obawiałam się czy nie przyjdzie jakieś zepuste czy cuś. Ja chcę zamówić w tym podlaskiespecjaly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiście, sama sobie odpowiadasz, i "a w jakim sklepie" pojawiło się w ciągu 2 minut... SPAM!!!! WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia67
yyyy. no czytałam i zachęciły mnie cudze opinie. co w tym dziwnego? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosinka
lol. to jest właśnie ten sklep, w którym ja zamawiam :D więc luzz, możesz zamawiać. A w sprawie offtopu. Skąd w ludziach tyle agresjii? Czytała i to zachęciło ją do zamówienia, co w tym dziwnego :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Wiem gdzie NIE kupować. Spamują tylko desperaci, robiący taki szajs, że pies z kulawą nogą na to nawet spojrzeć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×