Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czego najbardziej Wam brakuje w ciąży? Za czym tęsknicie?

Polecane posty

Gość gość

Bo ja, chociaż żadną imprezowiczką nie jestem, jakoś dziwnie się czuje, że od 5 miesięcy już nie wypiłam nic z procentem, nie włączyłam sobie muzy na full jak jestem sama w domu, nie mogę też biegać, mam przeciwwskazanie od lekarza prowadzącego a przed ciążą uwielbiałam wieczorami ze słuchawkami na uszach biegać sobie aż padnę ze zmęczenia. Teraz czuje się jak emeryt ;/ Jezu, tak chętnie zrobiłabym sobie ze 2-3 drinki z malibu i lodem i tańczyłabym do muzyki, która właśnie leci w radiu. A tak to nuda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za chlopakiem, za seksem i za zyciem tamtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spania na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie wkurza to spanie. No i nie czuję sie atrakcyjnie, podczas seksu ciągle myślę o tym jak fatalnie wyglądam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 3 mies ciazy a wydaje sie jakbym juz rok była Tak mi sie dluzy Musisz tańczyć na trzeźwo jak tak robie :) Brakuje mi alkoholu i mocnej kawy. Moj maz sie śmieje tak jakbym przed zajściem ostro dawała w gaz. Owszem piłam ale nie duzo. Ale nie wyobrażam sobie abstynencji jeszcze rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sportem, seksem, aktywnym życiem- z zaplanowana każdą minutą dnia. Lubiłam być na pełnych obrotach: praca, dom, studia, wolontariat, podróże, kursy, szkolenia, zajęcia fitness... No i jeszcze surowym jedzeniem: tatar, wędzony łosoś, surowe wędzone szynki... mmm Teraz grozi mi urodzenie wcześniaczka i muszę leżeć zamknięta w domu. Pierwsza i ostatnia ciąża... Mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądacie jeszcze lepiej. :) ja już jestem w 8 miesiącu i brakuje mi tej siły jaką miałam. Teraz wszystko muszę robić powoli i uważać na siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to za lampka wina raz za czas. Ale Ogólnie nie pije więc problem alkoholu mnie nie dotyczy. Ciąża tp tylko kilka miesięcy da się wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za spaniem na brzuchu i za papierosem :D ooo marze o fajce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spania na brzuchu, energii (odkurzanie na 3 razy idzie) i oddychania pelna para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknię niekiedy za szczupła sylwetka. A nie tylko leginsy tuniki i Ew sukienki ktore na aktualne mrozy odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama taka jak ty
brakowalo mi alkoholu,zwyklego piwa z sokiem od czasu do czasu spania na brzuchu aktywana sportowo bylam do kilka dni przed porodem biegalam do 7 mego miesiaca a rower do konca trasy po 30km dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie możecie słuchać głośno muzyki, tańczyć czy czasem wypić normalnej, mocniejszej kawy? Nie róbcie z siebie kalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama taka jak ty
kawe pilem i tanczylam :D a muzyka?zawsze glosno wstawalam muzyka na full i tanczylam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za sushi, porządnym rżnięciem, spaniem na brzuchu, dawną figurą, bo wcześniej wszystko na mnie dobrze leżało, a teraz... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obu ciazach tesknilam za papierosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za spaniem na brzuchu, normalna czestotliwoscia chodzenia na siku, dlugimi wycieczkami rowerowymi, jazda na rolkach, energia (po paru krokach zadyszka), dzwiganiem, brakiem rozstepow... Alkoholu mi jakos nie brakuje, od samego poczatku na widok samej butelki z wodka robilo mi sie niedobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 9 mies, na początku brakowało mi ... spania na brzuchu, potem miałam zagrozona ciaze, plamiłam brakowało mi ruchu, musiałam caly czas lezec, bylam uzalezniona od innych, co przynieśli to zjadłam, o dźwiganiu nie wspomnę, nie mogłam i nie mogę biegac, a nawet jak za szybko zejde po schodach to albo plamie albo brzuch boli, o seksie mogę zapomnieć jeszcze pewnie na pare miesięcy. Najbardziej brakuje mi tego luzu, wcześniej wszystko mogłam nie przejmowałam się czy sobie nabije siniaka, czy ktoś mnie tam niechcąco trąci, teraz o wyjściu gdzieś nie ma mowy, bo może mi się zrobić slabo, może mnie ktoś uderzyć, mogę spaść ze schodow, ogolnie jak ktoś jest osobą zywa i energiczną jak ja to wie o czym mowie. Nie lubie leżeć a teraz coraz częściej leże i dużo spie, bo po prostu organizm tego potrzebuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego boje się o mój wygląd, mimo ze dbam o siebie brzuch smarowałam chyba od 3 mies ciąży, no i co w 7 mies dopiero zaczelam tyc, w 2 dni zrobilo mi się z 8 rozstepow, teraz brzuch mam caly w rozstępach, lekarz mowi ze takie uroki ciąży, a ja czuje się nieatrakcyjnie, boje się ze po ciąży będę mieć zwisajaca skore na brzuchu, a tego bym bardzo nie chciała bo dbam masakrycznie o swój wygląd, może się nie maluje codziennie, ale nigdy nie lubiłam mieć np.: brudnych albo zniszczonych paznokci, pryszczy, jak gdzies wychodziłam to makijaż, a teraz boje się ze po prostu będę brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×