Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Oprogramowanie

Polecane posty

Gość adam
Dnia 8.01.2019 o 16:08, Gość caca napisał:

Jak na razie jestem zadowolony z programu Lomag. Nie ukrywam że długo szukałem odpowiedniego oprogramowania do nas do magazynu hotelowego, jest tych opcji teraz bardzo dużo, a nie chciałem ani przepłacić, ani źle trafić pod względem czysto użytkowym. Tutaj wszystko mi odpowiada, zaczynając od ceny a na samej obsłudze kończąc.

Również polcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chodzi o indywidualnie skrojoną ofertę i oprogramowanie dla firmy to zerknij na stronę testbynet.com. Specjalizują się właśnie w takich projektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubas

Podobnie jak koledzy wcześniej zastanawiałem się jakie wybrać oprogramowanie do zarządzania magazynem i u nas po wielu rozważaniach i okresie testowym wybór padł na program Lomag i muszę powiedzieć, że zdecydowanie nie żałujemy i każdemu go polecam z czystym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekk

My mamy w magazynie taki program, który jest całkowicie zintegrowany z całą sprzedażą. Wszystko samo elegancko działa, sprawdza stany magazynowe itd. Sprawdź sobie na lomag.pl. Tam znajdziesz pełną listę funkcji jakie ma ten program w sobie wbudowane.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indyy

Jest masa tego typu rozwiązań dla biznesu oferowanych przez polskich producentów.  W segmencie crm jest polski crm online https://bs4.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej warto jest w takie oprogramowanie zainwestować. 

Największym plusem jest to, że dedykowane oprogramowanie w całości dopasowuje się do potrzeb firmy, nawet jeśli zachodzą w niej dynamiczne zmiany. Oprogramowanie te oprócz idealnego współgrania z przedsiębiorstwem, musi być również intuicyjne, proste w obsłudze i cały czas rozbudowywane.

Wszystkie zalety opisane sa tutaj https://wiesci.waw.pl/oprogramowanie-dedykowane-programy-firmowe-zamowienie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Potrzebowałam programu magazynowego, który by od razu alarmował o minimalnych stanach i to bezbłędnie. Testowałam sporo rozwiązań i ostatecznie postawiłam na www.lomag.pl/. Funkcja alertów działa idealnie. Mam bardzo dużo zamówień i program magazynowy, który ogarnia dokumentację, raportowanie to absolutna podstawa. Nie ma też problemu z kontaktem. Bardzo ważna zaleta. Z instrukcji regularnie korzystam i widzę, że program ma ciągle coś nowego do zaproponowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja firma korzysta z Firmao firmao.pl/ds od kilku lat i byłoby ciężko prowadzić firmę bez takiego wsparcia. Mamy dopasowany system pod specyfikę naszej firmy, u nas się sprawdza. Zależało nam na integracji z programem Symfonia i właśnie tutaj znaleźliśmy to rozwiązanie. Firmao ma super wsparcie techniczne i możliwość założenia darmowego konta testowego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno nie zgodzić się z waszymi opiniami. Prowadząc biznes zawsze musimy być nastawieni na inwestowanie w jej rozwój, najlepiej w perspektywie długoterminowej. Niestety już minęły czas w jakich większość zysków można było wydawać na przyjemności. Zawsze musi brać przykład z najlepszych, czego przykładem mogą być firmy zajmujące się produkcją. Wszystko za sprawą wielu skomplikowanych procesów jakie można optymalizować korzystając z takich oprogramowań jak system do zarządzania produkcją - https://quantum-software.com/system-mes-qguar/  Całość jest oparta o zaawansowane algorytmy jakie są w stanie analizować dane na temat produkcji. Dzięki temu możemy zmniejszyć same koszta, zwiększając przy tym wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Berberis macie całe mnóstwo funkcji, które robią różnicę. Sensownie to dopasujcie i na pewno będzie w porządku.

A co dokładnie z tego wyciągniecie, to już całkiem inna kwestia.

Trzeba to jakoś poukładać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×