Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gościu 22:38 podpisz się jakoś :-) Wiadomo życie przytłacza ale jak masz dla kogo żyć to pielęgnuj to :-) Rodzina jest najważniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech1234
... co mam zrobić ? ... już wiem.. pewnie się uśmiechnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest wcale straszna ta samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nie będziesz cale zycie rozpaczac z powodu braku partnera nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   janek
Samotność znam to , ból i cierpienie .Krótko byłem żonaty , może dlatego że byłem zbyt dobry i spokojny .Już 20 lat mineło ,wiem tylko że jedynie Bóg mi dopomógł i utrzymał mnie przy życiu . Chociaż może w to nie wierzycie , ale bardzo zachęcam ,odmawiajcie KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO każdego dnia a przysięgam wam że PAN otrze łzę z oczu waszych i los się zmieni tylko trochę wiary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest straszna, a zwłaszcza jak się kogoś kocha i ta osoba jest tak blisko a nie można z nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę pokory nie można mieć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janku, znam tą koronkę, nawet odmawiałam ją kiedyś codziennie. Nie wiem dlaczego przestałam więc może zacznę znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nic na siłę ale jakoś tak czegoś brakuje.../ poza tym chciałabym mieć dziecko rodzinę i samo nic się nie zrobi ,a jak ktoś nie wychodzi to nikt z sufitu nie spadnie:) przeznaczeniu trzeba pomóc tylko ja tego nie potrafię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można mieć wszystkiego ale czy facet to tak dużo jakies wygórowane wymagania ??? mnóstwo osób jest w związkach i co oni są wybrańcami losu,ż ejakos szczególnie zasłużyli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kardulaki, czasem myślę tak jak Ty... Czy facet to dużo, czemu inni tak mają a ja nie? Ale potem myślę o tych co mają gorzej... Takie to życie, a szczęściu czasem trzeba dopomóc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnostwo osob jest w fikcyjnych zwiazkach, zwiazkach ktore juz dawno nie istnieja moge ci wypisac wielka liste rzeczy ktore pragne miec, moge ci uzasadnic dlaczego nie bede ich miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to mam we wszystkim pecha; to pewnie przez tą 13; urodziłem sie 13, mieszkam w bloku 13 i do tego mam rejestrację z 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak uwazam ze znalezienie odpowiedniego człowieka do zycia to wielki cud, zeby ani chwili nie zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba już nienawidzę facetów za to ile przez nich wycierpiałam..:(ale fajnie by było się teraz przytulić do kogoś...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie te cierpienia pozbawily zludzien ze bedzie cudownie, zawsze jest tak samo, ze musze liczyc sama na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech1234
...jak już jestem ten uśmiech raz dwa trzy cztery lub jeden dwa trzy cztery jak kto woli to ode mnie w pełnym wydźwięku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem jedno, widziałam miłość, moi dziadkowie i ich małżeństwo... Długo by pisać jak wygląda miłość, kiedyś ktoś dziadka spytał jaka jest recepta na długi związek... Byłam przy tym i odpowiedz zwaliła mnie z nóg. Takie to proste :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co odpowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna milosc, tysiac nienawiści lub obojetnosci dla jednych proste dla drugich mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie jest proste byc z drugim człowiekiem kazdego dnia, kazdej nocy przez iles lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój dziadek powiedział jedną jedyną prawdę, Na pytanie czemu tak długo jest z jedną kobietą powiedział jedno zdanie: Bo kiedyś sobie Daliśmy Słowo. Kiedyś to miało znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMKASIO3200
W życiu różnie bywa morzna miec wszystko abyc wewnętrzne nieszczesliwym człowiek.Przyjazń piekna rzecz jesli jest prawdziwa od drugiej nawet obcej osoby.Przyjazń z bonusem tez jest oj jesli umiemy ja kotrolowac to obojgu da to bam odstresowanie radosc i zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joannan a ty czemu taka samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joannan a ty czemu taka samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FISC max low
Hej. No to ja bylam w bardzo toksycznym zwiazku co nadal odbija mi sie czkawka. Niedawno sie zakochalam i zakonczylam toksyczny zwiazek. Niestety troche nie wyszedl mi nowy zwiazek i teraz na zmiane usycham z tesknoty albo czuje gniew. Mam nadzieje, ze moj stan sie ustabilizuje. I tak... Jestem samotna choc mam malego brzdaca:) I to nie ulatwia bo nie jestem w formie a musze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×