Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Uciekam bo muszę jeszcze coś załatwić przed spotkaniem :) Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kibicujacy
Bawcie sie dobrze, Sympatyczni🌼;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i nadal trwa - mnie mama kazała wrócić przed 22-ą to wyszłam pierwsza :-D nie wiem gdzie są pozostali - może jeszcze śpią pod pubową ławą? :-P powiem tak - wpadłam spóźniona, zagadałam wszystkich i poszłam do domu - przecież to cała ja :-P zresztą Maxx zrobiłeś mi taką reklamę, że mucha nie siada więc musiało być dobrze :-D a tak serio to ja uwielbiam takie spotkania i ZAWSZE mam niedosyt więc moja opinia raczej nie jest miarodajna musisz Maxx poczekać na innych :-) od rana odwaliłam już masę roboty i teraz wypiję kawę, otulę kocykiem i będę czytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha -pojechałam z gościa - ciekawe czy zgadniecie któż ja jestem? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Tak wiemy kto napisał z gościa ;) ( tzn.ja wiem :) ) A u mnie znów zima... Miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie Dudzia że się udało myślę że zaraziłaś ich spotkaniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarli
Dzień dobry wszystkim :-) jak spotkanie? opowiadajcie jestem ciekawa....jakaś depresja mnie dopadła, nie umiem się pozbierać i nawet perspektywa wyjazdu za kilka dnie nie poprawia mi nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarli depresja ? ja jej nie mam nigdy czasami raczej łapie mnie coś innego ,coś co nie umiem nazwać . wczoraj wieczorem (późno) byłem na imprezie fajnie było tylko to nie to ,bawiłem się dobrze ale robiłem coraz wieksze przerwy na papierosa ( pale jak smok ) po którejś tam po prostu wyszedłem . dziś myślę że poszłem na ta imprezę tylko z nudów by zabić czas ,ekipa fajna dobrzy znajomi ale właśnie to ale czegoś brakowało , nie tak chcę spedzać czas już nie bawią mnie takie imprezy ,sa dobre ale po którejś tam widzę że męczę sie na nich zamiast dobrze bawić . jeśli nie dzielisz tego z kimś to po czasie każda impreza czy wyjazd zrobi się do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarli
Maxx Trzeba było dać znać...a ja siedziałam w domu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ☺ Żałuj Skarli bo na spotkaniu napewno depresja by musiała uciekać gdzie pieprz rośnie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam nie wiedziałem czy pójdę dopiero jak po 20 odebrał syn małego to poszedłem . ostatnio tak mam nawet spacery mam coraz krótsze :D po 15-20min przyspieszam i wale do domu kiedyś godz mogłem spacerować wałem nad odrą czy obejść parkami koźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarli
Oj R jak R pewnie, że żałuje....szkoda, że mnie tam nie było DUDZIA miałaby konkurencję ;-) Maxx jak przyjdzie wiosna, przyjadę rowerem to pospacerujemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż ja mogę powiedzieć ☺ Fajne Dziewczyny ☺ Posiedzielismy pogadalismy i trzeba było się żegnać Za krótkie to spotkanie Mam nadzieje że następne będzie dłuższe ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R jak R normalka :D zawsze jest niedosyt dlatego robiliśmy dłuższe z noclegiem 1 są lepsze i można imprezować . ale najważniejsze ze jest początek to poleci już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już od Wszystkich zależy ☺ Ja oczywiście jestem za jak najszybszym następnym spotkaniem ☺ A teraz uciekam bo pod marketem stoję i śnieg mnie zasypuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarli
Ja zaliczam ostatnio same wpadki, może stąd moja depresja.... Byłam na spotkaniu, kawa(bo nie można nazwać tego randką) wynudziłam się okropnie :-P Jak wspominałam postanowiłam wychodzić z domu, mniej siedzieć przed monitorem i nawiązywać nowe znajomości echh no nic poszłam za ciosem następna kawa, tylko że( prosze się nie śmiać) jakoś nie dogadaliśmy się wcześniej i okazało się, że gość jest niższy o głowe haha następna wpadka... Chyba zamknę się w domu do wiosny ;-) Na szczęście wyjeżdżam na kilka dni na narty może depresja mi minie jak poszaleje trochę na stoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarli skąd ty ich bierzesz ? a możę masz wymagania za mocne i później jest rozczarowanie . randka musiałbym spytać młodszego o co kaman by się nie nudzić ,ale mi to nie grozi (znaczy randka) wymagań 0 bo są bez sensu albo z czasem coś zaiskrzy lub nie a pierwsze wrażenie niby jest wazne ale jest złudne i fałszywe bo wszystko wyjdzie w praniu jak się mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
aaa, zapomniałam o najważniejszym - RjakR nie jest moim mężem, ufff :-D Margaret - czy nam wreszcie po tylu latach "znajomości" będzie dane się kiedyś spotkać? do nas też zima wróciła - a już gęsi leciały i miałam nadzieję, że wiedzą co robią i że wiosna ....... Scarli - a w jakim względzie ja bym miała w Tobie konkurencję? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia...może w końcu kiedyś sie uda :) Scarli nie zamykaj sie do wiosny bo może TEN gdzieś czai sie za rogiem ;) A mnie tam obojętnie czy niższy czy puszysty,siwy czy jeszcze inny,wazne by nadawał podobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami tak jest Dudzia coś milczycie na temat spotkania gadac mi tu zaraz kto z kim ,co jak ,kto najwiecej się śmiał (znaczy wesoły był itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dudzia ☺ zawsze pieszy wpis po zalogowaniu jest pomarańczowy ☺ Wszedłem do sklepu po ulubiony ser a wydałem 5 dych nie bardzo wiem na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera11
Wieczór naprawdę bardzo miły. :) To kilka godzin tak szybko upłynęło ze nie wiadomo kiedy trzeba było wracać do domku. Czekam na powtórkę i jak Max wspomniał na dłuższe spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarli
No może nie zamknę się do wiosny, ale z randkowaniem daje sobie spokój, tylko że siedząc w domu nikogo nie spotkam i koło się zamyka. Nie myślcie proszę, że jestem jakaś zdesperowana, ale lubię brać sprawy w swoje ręce i nie czekam aż coś SAMO SIĘ załatwi. DUDZIA czasem bywam gadatliwa;-) margaret95 a ja chce dostać strzałą amora ;-) nie chcę mieć kogoś tylko dlatego, że nie chcę być sama.... Wszyscy nabrali wody w usta, nic nie chcą mówić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera11
Dzień Dobry Wszystkim:) jakaś zaspana dziś jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×