Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gośćchlujek
Slovenka...... Ja na pewno bym zniusl. Niema takiej rzeczy w życiu by się nie przyzwyczajc. Przynajmniej dla mnie to tylko chwestja czasu. A na sylwestra będę musiał pojechać sam z tego tak wynika ale to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Magdus, moze sobie pokomentuja we wlasnym gronie? oni niby takie szczere d...y sa, ale to bywa meczace. Raz moj M wywinal numer i poszedl ze mna, to bylo w tym roku na Wielkanoc. Mina gospodynie otwierajacej drzwi-bezcenna. Zaproponowalam mu, zeby do nas w tym roku kilka osob na Swieta zaprosic, ale stwierdzil, ze co innego rodzina, a co innego znajomi. Co dziwne-powiedzialam,ze to jego brat z rodzina niech na obiad wpadnie, tez nie. Na kawe tak, ale mam sobie dac spokoj z obiadem. Musze te sanki porobic, ale mlody mi sie kreci... Chlujku, to skoro zADNa nie chce do Ciebie na Sylwestra, Ty wbij do jednej z nich. Moze Dudzia sie bedzie mogla napic, bo bedzie u siebie w domu? Albo Magdus Cie przygarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlujek jestem z centrum GOPu :) Magduś, gratuluję zrzucenia wagi :) a wiesz, że też zaczęłam biegać (choć nigdy za tym nie przepadałam....) tylko biegam raczej nie po to, żeby zgubić kilogramy, ale żeby się zmęczyć i nie myśleć o 'pierdołach'.... ogólnie lubię sport, zawsze lubiłam, już w szkole podstawowej na wszelakie zawody sportowe jeździłam :P hehe samochwała :P Slovenka Twój syn to geniusz! wow! jestem pełna podziwu :) żeby moje dzieci były takie zdolne :) ale jak odziedziczą inteligencję po mamusi, to będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
O kurczę ale tu wrze jak w ulu :) sprzątają ,piją wino jedzą szarlotki i planują sylwestra małego tego to na dodatek jeszcze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniechlujek
Magdus........ Jak co roku przed pałacem kultury. Ja mogę jechać wszędzie czy to Wrocław czy Kraków czy jnne ale w domu siedział nie będę . Nie mam 60 lat żeby w tv patrzeć. Slovenka...... Nigdy się nie wpraszalem j nigdy nie będę. A bawić można się wszędzie. A ja nie latam by się bawić cały rok więc sywester mi się nalerzy jak psu miska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
Niestety jak kaczka wyszła nie wiem bo nawet nie spojrzałam do lodówki jak wróciłam o 21.30 ale córce mojej .....nie smakowało nie ma co się dziwić ona najlepiej to czikena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Trefelka.... Wybacz Ale za ciemny jestem nie jarze. Chloe........ Jak tam kaczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Trefelka.... Wybacz Ale za ciemny jestem nie jarze. Chloe........ Jak tam kaczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
http://deccoria.pl/galeria,id,117460,1,amour.html a ja sobie coś takiego montuje od początku do końca tylko z płyty kartonowo gipsowej robię niedługo kończe niechlujku ty pytałeś no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
o nie źle się wkleiło ma być portal kominkowy taka atrapa do sypialni mam już wizualizację w głowie nie mogę się doczekać jak to będzie się komponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Chloe:) Jak prawie wszystkie dzieci lubią tylko kurczaka, ja sam kaczki nie lubię i też wole chickena :) Chlujku ja chyba nie lubię takich tłocznych imprez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlujek centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego ;) chloe no jakoś przy sobocie nam się zebrało na plotki :) zbieram się powoli, jutro rano idę zobaczyć dzieciątko przyjaciółki, to muszę być świeża :0 dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
Uciekam bo jutro do pracy Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
J co niema nikogo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
wszyscy uciekli, a ja wlasnie sanki skonczylam robic. Ale mi ładnie wyszlo, a podobno zdolnosci nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Slovenka.....Nie wszyscy ja tam jestem Jak zwykle. Ale już nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
moje dzieci kaczke lubia, ja nie, ale oni wpylaja, az milo. Mlody najbardziej lubi u Chinczyka, ale tak naprawde pod kazda postacia zje. Pchełka-inteligencje dziedziczy sie po mamusi, wiec don't worry, beda z nich ludzie! Zawsze mnie wkurza jak ludzie (a rodzina mojego meza jest w tym niepokonana) komentuja-o, caly tatus, usmiech po tatusiu, tatus taki sam wygadany, tatus tak samo ładnie jadl itd itp, nawet kupi takie same ładne robia. Kiedys nie wyrobilam i powiedzialam do babci mojego M, ze czy to rzeczywiscie po M ma (chodzilo o syna) to tylko ja wiem. Ale strzelila mine. A w tegoroczne wakacje jak jego ciotka tak zaczela, ze w sumie wszystko, co najfajniejsze w mojej dwojce maja po kims z ich rodziny, to jej powiedzialam,ze jasne, a to, co krzywe, brzydkie, zle i nieudane maja po mojej rodzinie. Zaczela mnie przepraszac, ale jakos nie moge juz z nia normalnie gadac. Z ta inteligencja to musi byc prawda, bo moj syn, majac jakies 3 lata powiedzial kiedys do tesciowej, ze on wszystko ma po sobie, bo on nie jest ani mamusia, ani tatus, tylko on. I dodam jeszcze, ze nikt mu tego nie powiedzial, sam na to wpadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Dzieci to mają takie pomysły ze masakra. Kaczka otpada w moim jadlospise. Ale za to króliczek palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
krolika nie lubie, od zawsze. Syn i corka zjedza, ale bez fajerwerkow. W sumie rzadko jemy, tu nigdy w sklepie nie widzialam, a w Polsce rzadko bywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Slovenka.....jeśli mogę spytać gdzie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
w Anglii, juz kiedys pisalam. Moje dziecie, to mlodsze wlasnie sprawilo,ze zaniemowilam. Skacze kolo mnie z misiem i mowi,ze musi zalozyc kaloszki, bo beda sie bawic w blocie. No i tak sie wyglupia. M ja bierze do spania, podnosi misia, a ona, ze nie, ze misiu sie chce jeszcze taplac. I wtedy M poczul, ze dywan stoi w wodzie, a na podlodze lezy pusty bidon i kubek. Ja myslalam,ze ona tak sie bawi na niby, a ta serio sobie urzadzila bloto na dywanie. Teraz na szczescie juz zniknela w lozku. Naprawde, nie pamietam, kiedy sie nudzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
To macie ciekawie hehehe Slovenka miło się rozmawia Ale zasypjam dobranoc.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
dobranoc, ja dopiero zaczynam wieczor, jak dzieci znikaja. A w weekendy stwory siedza dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
jednak posprzatalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Dzień dobry. Widzę że bardzo spokojna niedziela tutaj się zapowjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w piękne i mikołajkowe południe:) Jakie plany macie na dalszą część dnia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×