Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość po 30
maja spotkanie z kafe , zapraszamy jesli masz ochote spotkanie w warszawie za tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RjakR no i ja z ciekawości popędziłam na maila, a tam nic nie mam jeszcze:) Maju Bieszczady:) super podobno dla turystów, choć muszę przyznać nigdy nie byłam, raz wykupiłam wycieczkę i z różnych przyczyn musiałam zrezygnować. Kierownikiem spotkania jest RjakR i do RjakR napisz maila rjakr@vp.pl , jeżeli masz ochotę spotkać się z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze fajnie wam dzieki za zaproszenie- niestety pracuje 6 dni w tygodniu nie dam rady z Bieszczad dojechac do Warszawy i wrocic ale wam zycze dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze fajnie wam dzieki za zaproszenie- niestety pracuje 6 dni w tygodniu nie dam rady z Bieszczad dojechac do Warszawy i wrocic ale wam zycze dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
"Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą książkę, zachwycającą piosenkę, wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym kolokwium, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie to jest to warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie." pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju szkoda, że nie dasz rady. gość po 30 fajne:) skąd ten cytat pochodzi? dasz link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu bo nie pisałem nic na @ Zarezerwowałem stolik w kameralnym lokaliku gdzie można zjeść i napić się w spokoju i jest dobra lokalizacja praktycznie w samym centrum ale jak się Wam nie spodoba to zawsze możemy zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Kurs tak biegam tu i tam i jest tak jak piszesz, porozmawia sie z ludzmi chwile ale wszyscy biegną dalej ..praca dom..wydaje mi się ze po 30 nie jest juz tak łatwo ponzac nowych ciekawych ludzi bo zazwyczaj każdy ma juz jakiś tam znajomych do tego obowiązki więc nie jest łatwo...ja takich anprawde dobrych znajomych na których mogę zawsze liczyć mam ze szkoły średniej, tylko rozjechali się po świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RjakR nie chodzi mi o zmianę tylko o lokalizację, bo już bym popatrzyła jak tam dotrzeć, no dobrze ciekawska to ja też jestem:) przyznaję się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Do R: "Chcemy @, chcemy @, chcemy @ " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wszystkich naraz nie napiszę Kursiku powiem Ci że będziesz miała najbliżej :) W czasie kiedy będę pisał zastanówcie się o której się spotykamy :) Lokal jest czynny od godz. 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kus funta
Juhu-mam najblizej :) Mi godzina obojetna, jestem na miejscu i tak. Dostosuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Ja juz bede sie zegnac- dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
wiesz mi sie kafe wec uciekam milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :D U mnie znów zima, wszystko pięknie okryte białym puchem ;) Życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było mam nawał pracy jak nigdy dziś wolne ale zaraz przyjedzie mały urwis i będę niańczył jest kochany chodz daje popalić mały szantażysta . na zlot nie mogę przyjechać :( będę tez bawił ) synowa ma szkołę (studiuje ) a syn pracuje nie ma wolnego kiedy chce (mundurówka) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Margaret u Ciebie śnieg, a u mnie właśnie stopniał, jakieś resztki tylko zostały. Maxx no właśnie gdzie się podziewałeś? masz wnuczka:) pracy przy małym dziecięciu jest trochę:) szkoda, że na spotkanie się nie wybierzesz. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam ma 2latka urwisek właśnie mnie pogania do zabawy :D i raczej nie popiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dzień dobry :) U mnie nie ma sniegu,ale właśnie idę na łyżwy :) nie umiem jeździć :) Max szkoda ze Cię nie będzie ,baw się dobrze z wnuczkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs Funta już potrafisz jeździć na łyżwach? nauczyłaś się dzisiaj:)? gościu kibicujący dzięki za przytulenie i muzykę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Hej co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w Bieszczadach bialo!!!!! moje sanki i narty dawno sie rozpadly , chyba poszukam jakiegos worka i go wypcham , hm...... tylko czym? nie mam sianka ani slomy Czy wy wspominacie czasami swoje dziecinstwo i glupie pomysly? ja np. z bratem zrobilismy sobie na podworku lodowisko wiadrami nosilismy wode i jak zamarzla zabawa byla niezla oj tesknie za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
tez czasem wspominam dzieciństwo i żałuję, że tak strasznie wszystko się zmieniło.Dzieci nie znają pewnych zabaw...kiedyś wszystkie dzieci z bloków się znały teraz siedzą przed komputerami i tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje -dzieci sie nie znaja ja w dziecinstwie np na wakacjach wychodzilam z domu (mieszkam na wsi) w poludnie i wracalam jak bylam glodna czasami calkiem wieczor i mama nie martwila sie o mnie ze cos mi sie stanie - takie czasy , a teraz ? zwlaszcza w miescie strach wypuscic dziecko przed blok nigdy nie wiadomo kiedy przypaleta sie jakis debil czy pedofil i nie wciagnie dziecka do samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×