Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość po 30
dokładnie tak jak piszesz, rodzice do domu nie mogli na zagonic :) a teraz a szkoda gadać...ciesze sie bardzo, że miałam takie dzieciństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
najwięcej nas z okolic warszawy morze góry jeziora. w lato będzie gdzie zorganizowac kolejne spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wspominam swoje dzieciństwo, całe dnie na łyżwach albo na sankach gdzieś z górki się jeździło albo śnieżki, zamki jakieś budowaliśmy, tak jak napisałyście, nie można nas było do domu przyprowadzić:) ale zima trwała od 1 listopada do końca marca. Moje dzieciaki jeszcze trochę użyły takich zimowych zabaw, ale krótko, bo trzeba też dodać, że komputer to jedno, a druga sprawa jest taka, że brak śniegu i lodu zimą u nas, więc dzieciaki jak mają wyjść na sanki na łyżwy? od kilku lat zima jest dość ciepła w porównaniu z tym jakie były za moich czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zoisa to prawda zima była inna i czasy inne teraz dzieci nie moga zrozumiec jak to kiedyś było bez telefonów a co dopiero bez komórek. Czasem jak opowiadam co ja robiłam, że czegoś jeszcze nie było to ogromnie zdziwienie jak to niemożliwe to co wy wtedy robiliscie. Co robilismy wszystko co przyszło do głowy:D oj fajne byly zabawy potem były kary... np zakaz oglądanie teleranka:D:D:D a teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak:) dzieciaki dziwią się bardzo wielu rzeczom, dla nich to jest abstrakcja:) jak mija wieczór:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
bardzo leniwie mija wieczór przed kompem i tv:) jak tobie minela sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys najgorsza kara bylo wyjscie na podworko a teraz powiedz dziecku , ze ma zakaz wychodzenia na podworko , to pewnie wysmieja rodzicow hehe Z Zrobilam wlasnie eksperyment w kuchni .... mialam ochote upiec jakies ciasto na niedziele , ale okazalo sie , ze brakuje mi albo orzechow, albo kokosow, albo galaretki itd. nie majac prawie nic w kuchni upieklam biszkopta ale wczesniej na blache pokroilam jablka , zalalam to ciastem biszkoptowym i upieklam Po upieczeniu jeszcze gorace zawinelam placek tak jak sie zawija rolade i wiecie co? - wyszlo mi rolada swietnie sie ,trzyma ladnie wyglada i nawet, nawet dobre 15 minut roboty i mam co wcinac do kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
mja smacznego:) ja teraz musze na troche uciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja fajny pomysł:) a mnie dość szybko i w miarę intensywnie minął dzień, śniadanie, zakupy, obiad, kilka innych spraw do załatwienia. I dobrze:) jeszcze jakieś winko bym wypiła, Kurs wczoraj namawiała...:) no i oczywiście teraz tv i net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko proszę nie rozmawiać o wypiekach bo jestem łasuch na takie rzeczy ;) dzis mam w planach oglądniecie 2-3 odcinków -Constantine- fajny serial jak ktos lubi lekkie horrory ,egzorcyzmy ,demony anioły takie klimaty kawka szklaneczka czegoś mocniejszego i mozna zmęczyć sobotni wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok maxx idziemy na kompromis ja oddaje wam swoja roladke (niech strace) a ty dajesz to ,,cos,, mocniejszego i wieczor zleci ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj horrorów nie lubię... komedii żadnych w tv dzisiaj nie ma, więc nie wiem, może coś w necie obejrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi sie zrobilo, bo ja nie mam nic do przepicia w domu barek pusty - gdyby tak mozna bylo przez kompa przynajmniej powachac co pijesz ..........ech ech mezczyzni ,najpierw narobicie smaku , a potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kiepsko przez internet . ale jak by ktoś czasem był przejazdem przez k-k opolskie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosia widzę ze co repertuaru tu byśmy sie dogadały:D lubimy komedie i kabarety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość po 30 kiedyś oglądałam różnego rodzaju filmy, pamiętam z Brucem Lee daaawno temu, Van Damme, różne przygodowe, kryminały, sensacyjne, psychologiczne i inne ... a teraz mam dość adrenaliny życiowej na jakiś czas, więc zamiast dreszczy szukam spokoju, rozluźnienia i odprężenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
doskonale rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Ja w ramach horroru to rozbiłem sobie głowę o drzwiczki i straszę rozciętym czołem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj RjakR jak człowiek zamyślony to i takie horrory się zdarzają, trzeba szyć? "Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem." Nick Vujicic – Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń! słyszeliście o nim? http://lubimyczytac.pl/cytaty/71629/autor/nick-vujicic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielny poranek wszyscy pewnie juz wstali zapraszam na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Ja właśnie pije kawke :) ...a za oknem piękne słoneczko Maxx dzięki za piosenke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie też ciepło i zapowiada się ładny dzień. w planach mam leniuchować cały dzień ,moze mały spacer po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Maxx dzięki za zaproszenie na kawkę, chętnie skorzystam:) dzięki za IRĘ:) słonecznie dzisiaj u mnie za oknem, aż szkoda siedzieć w domu:) no i czas przygotować się do zakończenia urlopu i powrotu do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest taka tradycja w pracy że po urlopie tyg co najmniej jest luz w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx no to macie super, u mnie to raczej ciężko o luz w pracy :o Ja też zamierzam iść na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max macie super tradycję:) u mnie nie ma takiej tradycji. Ale w sumie cieszę się z powrotu, bo tak mam, że jak mam duużo zajęć to sobie organizuję dzień w taki sposób, że wszystko zdążę zrobić, a jeżeli mam wolne, to już mniej efektywnie mija mi dzień, odkładam na później różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dzień dobry! Widzę, że wszędzie mamy słonko :) Ja juz po spacerze. Na później nie mam szczególnych planów. Wczoraj bardzo mi się podobało na łyżwach, świetnie się bawiłam, pewnie pójdę jeszcze :D Zosiu,mam podobnie jak Tu, że jeśli nie mam nic zaplanowane to dzień ucieka bezproduktywnie,a jeśli mam dużo do zrobienia to jakoś to sprawniej idzie. Max- fajna macie te tradycję w pracy, u mnie jak u Margaret- od początku nie ma przebacz ;) RjakR- jak czółko?to nieźle się zmasakrowaleś... ale wiesz co - łatwiej będzie Cię rozpoznać, więc nie ma tego złego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dzień dobry ☺ Czoło całkiem znośnie mam nadzieje że zagoi się do soboty ☺ Ja właśnie wracam z drobnych zakupów tylko może na jakiś mały obiadek zajrzę i dzisiaj mam w planie przygotować rower bo wiosna za pasem ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×