Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość
kto to słyszał żeby prezenty kupować już w sierpniu :-O :-O :-D nie no masakra i jeszcze pisze że na nic nie ma czasu a na pisanie to ma czas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tym którzy mnie jeszcze pamiętają, i tym co nie ;) , tym których nie znam i czytającym :) chciałam złożyć zdrowych ,spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Drodzy, dawno mnie tu nie było, ale oczywiście o Was nie zapomniałam. Z okazji świąt życzę Wam przede wszystkim dużo zdrowia, bo bez tego nie ma nic... spokoju, wypoczynku i czerpania radości z małych rzeczy :) Mam nadzieję, że każdy z Was, niezależnie od tego w jakiej jest sytuacji rodzinno-związkowo-bliżejnieokreślonej, będzie w stanie spędzić te święta w dobrej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta już za progiem. Z tej okazji życzę Wszystkim - piszącym i czytającym - zdrowia, odpoczynku oraz nadziei, że wszystko to co było złe jest przeszłością, a za progiem czekają tylko pozytywne zmiany. A lubiącym zimę życzę dużo śniegu :-) A co! Życzenia to życzenia, nie muszą zgadzać się z przepowiedniami meteorologów :P Ps. dziewczyny cieszę się, że wpadłyście. Zaglądajcie częściej :) Napiszcie co u Was słychać. Może kilka innych osób też się odezwie: Iczka, Kropelka żalu ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziu :) ja mało czasu ostatnio miałam... szpital, praca, szpital... jakieś zakupy i porządki.. dziś zrobiłam makówki i roladę indyczą ze szpinakiem :) jestem z siebie dumna :P teraz oglądam po raz wtóry film To właśnie miłość - leci na dwójce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też doba jest za krótka. Poza obowiązkami staram sie kazdą wolną chwile poświęcić na swoje zainteresowania ( których wciąż przybywa :) ) no i tym samym samotność juz nie jest straszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchełka domyśliłam się, że nie masz czasu na kafe. A chociaż troszkę lepiej? Świetnie się spisałaś z tym gotowaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka a jakie zainteresowania sobie znalazłaś? Coś nowego? Coś starego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu dziękuję, troszkę lepiej :) Ty zawsze o każdego zapytasz, zainteresujesz się :) Margaretko no właśnie, też jestem ciekawa, jakie to zainteresowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 2....troche starych troche nowych...fotografia, rysunek, książki , majsterkowanie i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka ostatnio jak czytałam książkę to myślałam, że by Ci się spodobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotografia :) chciałabym się kiedyś wybrać na kurs :) lubię robić zdjęcia, a Twoje zdjęcia, Margaret, są tylko dla Ciebie, czy gdzieś można je oglądać? To samo z rysunkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np odnawianie krzeseł, lutowanie, robienie półek...lubie takie rzeczy a że nie ma kto w domu co zrobić to mam przyjemne z pożytecznym :D ( ale to i tak niewiele w porównaniu z tym co Dudzia robi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theflea ...rysuje dla siebie to mnie relaksuje a fotki robie od niedawna - samodzielna mnie zaraziła :) tak więc duzo spaceruje i przy okazji robie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie. A co lutujesz? Nie wiem czy dobrze, ale mi to kojarzy się z witrażami. Ale pewne lutownicę i chyba cynę (tak?) można wykorzystać również do innych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci talentu technicznego, ja jestem w tym zakresie zupełnie niewydarzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na odmiane nie lubie gotować ;) jakoś od dziecka wolałam samochodziki, gry w kapsle, i inne chłopięce zajęcia...a lalki leżały w kącie :D A teraz...tez wole młotek od garnków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×