Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość 9 49
Gościu napisz o swoim problemie. Nie rozumiem - "juz raz sobie poradzilas" - przecież Jeny to napisała chyba na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak go nie ma to nie masz pewnosci,ze nie czyta i nie pisze. pomocy to sie u psychologa szuka albo u przyjaciól, a nie ma forum, gdzie kazdy moze byc anonimowy. zmien na takie, gdzie tylko zalogowani moga pisac i czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gosci tu jest kilku , co nie 9.49. malo jeszcze rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie-dżeny, mam na imię dżeny x a kiedyś kobieta o podwójnych brwiach wymyśliła i zaśpiewała piosenkę o takim tytula. edyta bartosiewicz się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeny46
Strasznie jesteś bezduszny człowieku. Może miałbyś wzgląd że po drugiej stronie jest ktoś żywy i czujący. 949 bardzo Ci dziękuję, że napisałaś. W ogóle myslałam że juz wszyscy poszli i nikt się nie odezwie bo pózno przyszłam a tu tyle wypowiedzi.. /Za wszystkie dziękuje, daje mi to duzo do myślenia jacy są ludzie na tym świecie.. ale na szczęście nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 9 49
Jeny trzymaj się. Spokojnej nocy życzę. Choć odrobiny wytchnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc o.40 no wlasnie takie nazwiazanie, ze nie imie jego 40 i cztery tylko dżeny mam na imie dżeny. jedno i drugie kazdy chyba zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, 9,49 idzie spac, to dzeny tez, bo jeszcze tak sie nie da, ze jedno spi a drugie nie z tych dwoch w jednym. idz spac dziewczyno, kiedys bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak moglas tak myslec, ze wszyscy poszli-przeciez 9.49 nic nie robi tylko na ciebie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci stali tu jutro wejda to sie zacznie-tez pewnie juz zauwazyli, ze jeny i 9.49 maja problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc 9 49 i dziękuję, że nie zraziły Cię te osoby. Zalogowałam się, by ktoś nie pisał czegoś w moim imieniu. Widać wszystkiego się można po ludziach spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
hej ! jakby ktoś myślał, że dziś wtorek to spieszę sprostować, że mamy PIĄTECZEK idziemy dziś wieczorem na wielkie kolędowanie z Golcami i zespołem Mazowsze :-) jutro będziemy mieć tradycyjny sobotni kociołek a w niedzielę gra WOŚP !!! będzie się działo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JP2GMD
jeb sie na ryj elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
dzień dobry, bawiliśmy się świetnie, wróciliśmy przed 1 w nocy w szampańskim nastroju, a tu niespodzianka - awaria i potok wrzątku lejący się z kranu nie wiadomo od ilu godzin na szczęście wczoraj udało się ściągnąć hydraulika w trybie pilnym i już jest ok :-) wczoraj był super dzień dziś spodziewamy się podobnego - zaczął się pysznym śniadankiem, zaraz idziemy do kościoła, potem obiadek, następnie obchody WOŚP i może na łyżwy jeszcze pojedziemy wieczorkiem życzę Wam wspaniałej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Moi właśnie wyszli w poszukiwaniu skarbonki. M uznal,ze jak nie będzie,wrzuca do jakiejkolwiek,ale zrobiłam pogadankę Wiktorowi i wierzę,ze moje pieniądze trafia,gdzie powinny. Juz jutro poniedziałek -na sama myśl miałam problem ze wstaniem. Czeka człowiek na ten weekend,a potem i tak się nie wyspi. Za tydzień mamy babska niedzielę.musze wcześniej z domu wyjechać, wiec w sobotę tez wczesniej wstac,żeby sie obrobic za dwa dni. Magda,daj znać jak zrobisz pączki,bo wszyscy się nimi zachwycają. Zbieram się na kawę do własnego salonu,bo jak wrócą,to czeka mnie odrabianie lekcji z młody. Musi mieć 70 pkt. Mas dotąd tylko 12. Tzn minimum,chyba 45jest,ale on prymus,wiec musi trzymać poziom. Dudzoa,z ta woda masakra.mam nadzieję,ze nic nie zniszczyla. Choc rachunek i tak pewnie niezły dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
nawet nie chcę myśleć jakie przyjdą rachunki za wodę no i za gaz bo to wrzątek się lał :-( Slovenka - bardzo dziękuję za prezent :-) pozostali się rozpierzchli - no trudno :-( zostawiam pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Na zdrowie Dudzia! Dzis intensywny dzień mnie czeka. Az się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×