Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Dzień dobry w poniedziałkowy poranek Tu Wasz korespondent nadający z zasypanego Mazowsza :-) Przede mną trudne tygodnie w pracy, ale na szczęście dziś jestem w miarę wyspana i mogę przystąpić ochoczo do zadań Slovenka - chętnie dorzucę jeszcze kilka łopatek żeby było na bałwanka :-) Pchełka - trzymaj się dziewczyno ! Dla reszty pozdrowienia :-) https://www.youtube.com/watch?v=qBxm6bhzAhI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież pchełka miała pisać aż będzie jej dość :-D:-D:-D ale się rozpisała :-D nie nadążam czytać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
empatia jest cenną cechą ktoś, kto ma serce, odrobinę wrażliwości i doświadczył bólu po stracie bliskiej osoby lub choćby kogoś, kogo lubił - nie pozwoliłby sobie na wypowiedzenie takich słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry,nie doczytałam dokładnie o co kamon z tą pchłą... sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Dudzia!! A ciebie łajzo,co obchodzi cudze życie? Swojego nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pomarańczowe rowniez zlosliwe komentarze możliwe że są udzialem jednego z zalogowanych tutaj uzytkownikow. Nie przyszlo wam to do glowy bo mnie i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty dudzia rzuć palenie,bo nie dość że nie na zdrowie to kupę kasy tracisz :-O wiesz że za przepalone rocznie faje miałabyś z 5 ton węgla na zimę ???? !!! a później płaczesz na forum że masz zimno w mieszkaniu :-O albo że zostaje ci kilka złoty na życie :-O i jeszcze jakieś paczki ci robią ludzie z kafe :-O wstyd. masz na faje to znaczy że nie jest tak źle u ciebie,ja sama pracuję i wyjść z długów ciężko ale nawet na czekoladę po wypłacie nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś kto ma w tych czasach na papierosy wcale tak źle nie prosperuje.taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lilli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15;21 no zlituj się :-D skoro piszecie na forum to musicie się liczyć z tym że ktoś to czyta :-D piszcie na email lub sms o bardzo prywatnych sprawach a nie obwieszczacie wszystkim i wobec o tym lub owym a później płacz, że ktoś się czepia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na 1oooo % z pomarańczy pisze jedno z was ! fałszywie sobie sprzyjacie a później się opluwacie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiac to sie mozna tego co ciebie dotyczy, a od cudzego zycia ci wara. albo nalezysz do spolecznosci i dajesz cos z siebie albo bawisz sie w szpicla bo nawet wlasnego zycia nie masz. najlepiej o sobie nic a innych krtykowac. pozyj normalnie, zobaczysz czy jestes taki bezbledny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17,15 no wlasnie ty jestes tym jednym z. przedstaw sie czego tak sie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;18 czekam na ciebie aż ty to zrobisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy zaczales.nie badz tchorzej i daj przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islandia – państwo położone w Europie Północnej, na wyspie Islandia i kilku mniejszych wyspach, m.in. archipelag Vestmannaeyjar w północnej części Oceanu Atlantyckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja palę? hm.... może czegoś nie wiem, albo robię przez sen :-( czy jeśli pół roku temu ważyłam 50 kg to znaczy, że nadal tyle ważę? nie wiem czego mam się wstydzić? mogę prosić o kilka słów wyjaśnienia bo zaczynam się niepokoić, że na prawdę robię coś nie mając o tym pojęcia. Matko, może to jakaś choroba jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile kosztuje 5 ton węgla? bo na fajki to wydawałam rocznie jakieś góra 200 zł nie piję, nie chodzę na d****** ani do kina, ani na koncerty, ani do restauracji, ciuchów nie kupuję od kilku lat, a dziecku używki na allegro, spłacam długi za męża i wiecznie opłacam jakichś majstrów szaleństwo i rozpusta normalnie a ktoś kto nie ma pojęcia o moim życiu, rozlicza moje przychody i może życie no nie wiem czy śmiać się czy płakać to jak w tym kawale co gdzieś czytałam: spotykają się 2 koleżanki. "A" pyta na słychać. "B" odpowiada - że wątroba boli, kręgosłup boli, kolano boli, wrzody na żołądku, włosy wypadają, zęby z próchnicą .... : Na to "A" - oj gadasz, a wczoraj wieczorem wychodził od Ciebie X, a dziś z rana Y. I co? A na to "B" - no tak - jeden organ sprawny i jeszcze zazdroszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, już sobie sprawdziłam - 1 tona węgla tak w dobrej cenie załatwionego to jakieś 750 zł - licząc razy 5 to wychodzi 3 750 zł ( o ile umiem liczyć) hm... to nawet na pół tony by mi nie wystarczyło :-( a jeszcze do tego należy doliczyć piec węglowy i jego montaż no i jeszcze palacza żeby latał co kilka godzin do piwnicy i dorzucał słabo poinformowany gość a jak się nie ma wiedzy to lepiej się nie ośmieszać głupim gadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro już takie mądrości tu lecą to dodam jeszcze, że człowiek kulturalny i wykształcony choćby jako tako, wie, że zaimki osobowe Ty, Tobie, Ciebie - pisze się wielką literą. Ta sama zasada dotyczy pisowni imion, nazwisk, pseudonimów, nazw miast czy państw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej zawistnego kretyna lub kretynke cieplym moczem. niech chociaz takie ciepełko dostanie w tej mrozne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi mojego moczu bo on dobroczynny jest :-) ja się nie denerwuję tylko głośno sobie myślę , rozważam, analizuję :-) wiesz gościu, kiedyś mnie tacy irytowali ze swoimi ignoranckimi komentarzami, potem śmieszyli, aż doszłam do etapu kiedy jest mi ich żal. tak czytam nieraz te pyskate wpisy i myślę sobie, że taki człowiek ma strasznie gorzkie życie od tej przepełniającej go żółci. Smutne jest to, ile w ludziach jest zawiści, złości, mściwości, wrogości, zazdrości, potrzeby krzywdzenia innych czy to uczynkiem czy słowem. I wciąż nie mogę zrozumieć PO CO? W jakim celu? Jakie to im przynosi korzyści? Masz "chory" umysł to poszukaj pomocy u specjalistów. Łakniesz kontaktu z ludźmi - to na pewno nie zjednasz ich sobie brutalnością. Potrzebujesz wyładować złe emocje to złap za łopatę i przekop ogródek, idź na siłownię czy wyszoruj samochód sąsiada (ale tak na prawdę na błysk ). Można też z nudów odkryć w sobie talent albo zamiłowanie. Można zgłosić się na wolontariusza do hospicjum. Można zrobić coś DOBREGO dla innych. I to jest prawdziwa satysfakcja - tak zjednasz sobie przyjaciół i zyskasz szacunek. Dziwny mam charakter - mimo tego co mnie w życiu spotkało wciąż naiwnie doszukuję się w ludziach dobra, uczciwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chociaż nadal mam zbyt miękki tyłek i i tak sporo w sobie wypracowałam. Mam tak poważne problemy i takie walki toczę niemal codziennie, że na prawdę niczym jest dla mnie to, co ktoś o mnie myśli i mówi. Zwłaszcza ktoś, kto nie ma o mnie pojęcia bo to ma taki sens jak gadanie ze ślepym kolorach. Nareszcie żyję swoim życiem - czy to się komuś podoba czy nie. To moje życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cóż innego mogła napisać dudzia jak nie litanie wyjaśniającą..... teraz to piszesz że 2oo na rok :-D no bo jak to wygląda....ona tylko popala ;-) przy obecnych cenach papierosów paląc za 300 zł miesięcznie masz ponad 3000 rocznie,więc kilka ton węgla jest ! i nie udawaj bo to ciebie żal kobieto.a z małych liter piszę bo tak mi się podoba a nie dlatego nie wiem o tym :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ludkowie :-) znalazłam jednak coś czego się wstydzę , a w zasadzie nie tyle wstydzę czego żałuje najbardziej na świecie - że zafundowałam moim dzieciom takiego tatusia To Ty mężu powinieneś się wstydzić tego na jakie warunki życia nas skazałeś po 20 bycia gospodarzem i głową rodziny Jedyna pamiątka jaka nam po Tobie została - na całe życie - do depresja i oby tylko tyle Nie wiem jak u Was, ale u mnie nadal śnieg i zimno - odczuwalna -10 stopni :-( Chyba pójdziemy na łyżwy bo już mi "chodzą" po głowie od jakiegoś czasu, a jeszcze w tym sezonie nie byliśmy :-) No i weekend na horyzoncie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie chciałam być niegrzeczna i zignorować miłego gościa - uważam, że nie ma tematów lepszych czy gorszych do polemiki i wielokrotnie o tym pisałam, jednak do tego potrzebny godny współrozmówca, a w tym przypadku niestety - poddaję się - to kompletnie nie ma sensu :-( a skoro wiesz o mnie więcej i lepiej niż ja sama, to jaki mam dziś kolor majtek? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dudzia he he Jak można Ci odpowiedzieć na to pytanie jak Ty dzisiaj jesteś bez majtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×