Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

dzień dobry 🖐️ dziewczyny - jak cudownie, że jesteście !!! dziękuję ❤️ Magda2 - melduję, że odpoczęłam (całą noc mi to zajęło :-D ) RjakR - Twoje słowa smakują nadzieją - cudnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam przedłużony weekend w piatek urlop na żadanie po prostu musiałem się wyłaczyć na jakiś czas pełny reset . własnie 3 kawę zrobiłem dziś nie śpię od 6 a właściwie od 3 ale leżałem , do kawy mam sporo ciasta , czekoladowe , sernik z makiem i ciasto z adwokatem ,znajdzie się tez duzo ciastek maslane , biszkopty i małe rogaliki , od rana gotuje nie wiem po co i dla kogo ale sprawia mi to frajde i uspokaja , bedzie rosół , ziemniaczki kotlety devolay udka faszerowane , kapusta kiszona na słodko , i warzywa pieczone w piekarniku z pieczarkami misz masz , spokojnie na 4-6 osób styknie , zaczyna mi odbijac chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx - oj oj listopadowa deprecha jak nic :-( ja bym się chętnie podłączyła pod te pyszności :-) mnie się chce gołąbków (mięso z ryżem i w sosie pomidorowym) - dzięki instruktażowi Maxxa już umiem je robić, ale ... nie mam powera na tyle wysiłku :-( Maxx - możesz pomrozić to żarełko i jak Cię najdzie lenistwo to wyciągasz i tadam - masz gotowe obiady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D Miło widzieć tylu Pisaczy :D Życzę Wszystkim, żeby dziś był początek dobrych zmian :D Do tego arsenału słodkości mogę dorzucić tylko chałwę ;) Ale do listy obiadowej nie dorzucę nic. Najwyżej mogę ziemniaki obrać :P Dudzia cieszę się, że odpoczęłaś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedługo będę mogła dorzucić mus jabłkowy :-) Maxx - pewnie Cię to za bardzo nie pocieszy, ale większość z nas źle znosi jesienne dni - oprócz haraldy, którą apetyczni terapeuci masują, naciągają, głaszczą itd :-P Tobie Magda2 wzajemności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Witam Samotników :) Dorzucam sok z grapefruita i pierniczki, niestety kupne.. i muzyczkę :) https://www.youtube.com/watch?v=1hiC2OlExl4 Triggerfinger / I Follow Rivers i życzę miłej niedzieli, choć samotnej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zjadłem obiad ,troszkę wcześnie ale co tam wszystko gotowe było to wszamałem :) zapomniałem że na deser mam lody i to oryginalne śnieszki śmietankowe takie z dwoma waflami ,ale je ściągam i same lody do salaterki szkoda że niemam truskawek ale bakalie i gorzka czekolada starczy +bita śmietana ,pycha popijam winkiem czerwonym na lepsze trawienie . Dudzia zwał jak zwał wazne że minęła mnie czesto to łapie (kilka razy w roku)ale na krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już przepchane :) a ja przyszedłem na gotowe :P Tutaj o takich smakołykach Mówicie a ja musze dopiero coś sobie upitrasić , ale może coś się uda i wody w czajniku nie przypale :) R jak R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry poniedziałkowe:-) Podaje kawę, ktoś chętny? ☕☕☕Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) ja Magdus chętnie skorzystam jak Twoje samopoczucie/nastawienie? chyba zepsuł mi się w domu komputerek - jak nie urok to sraczka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Cześć :) Magdus chętnie nawet bardzo obowiązkowo kawę wypiję , może nawet 2 , jedną wypijam na ex a drugą dopiero się delektuję Dudzia przez to zepsucie chyba nie jesteś odcięta od świata ;) miłego dnia Wszystkim , ja mam wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, że nie - mam przyjaciół pół wsi, telefon i w pracy mogę się podratować :-) ale mam problem co z tym fantem zrobić bo mój komputer to już bardzo starutki dziadziuś - mam świadomość, że już dawno powinnam go wymienić, ale nie mam kasy na takie szaleństwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Kawę podaję ☕☕:-) Dudzia dziękuję już jest dużo lepiej wracam do normalności:') A może uda się jeszcze tego Twojego staruszka naprawić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie, stęskniłam się za Wami. Jak to jakie Andrzejki- od wczoraj jest adwent więc już po zabawach, w sobotę do północy była ostatnia chwila na imprezowanie. Teraz trzeba się umartwiać, ja od wczoraj nie jem słodyczy, mam nadzieję że mi się uda wytrzymać do Bożego Narodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka - dobrze, że jesteś bo przecież trzeba listę podpisać :-) no wiem, wiem, że koniec zabawy - zresztą na to tak non stop baluję, że dla mnie to żadna różnica czy adwent czy karnawał :-D czy jest jeszcze kawa? bo ja dostałam serniczek i ciasto z wiśniami i jeszcze malutkie rogaliczki z różą :-) ja w ramach umartwiania się chodzę co roku na 6 rano na Roraty - mamy dwie latarenki i śmigamy w ciemności - bardzo lubię to nabożeństwo - jest taki cudowny nastrój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
ej , adwent to radosne oczekiwanie nie post !! księża straszą piekłem , gniewem Boga itd.. według nich człowiek powinien się umartwiać i daniny im składać , ale nie zemną te numery Dudzia wszystko zjesz ? na pewno ? kurcze smaka narobiłaś , o rzesz Ty :D Efka powodzenia w niepatrzeniu na słodkości , przecież teraz jest czas pierników, marcypanów , strucli , czekoladek, potem to już się nie chce i jest po świętach , jak coś to wysyłaj to do mnie :D a teraz idę niezdrowo zapalić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przez weekend i tydzień to zjem :-) a pochwalić się muszę, że kurczak sł-kw wyszedł mi boskiiiii :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×