Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość
Dobry wieczór Widzę że pogoda nie nastraja do pisania na forum Miłej i spokojnej nocki dla Wszystkich R jak R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima zima zima śniegu nasypało świat się bieli dookoła wrrrrr :-( wczoraj wymieniłam opony - w samą porę generalnie spędziłam wieczór u mechanika bo jeszcze olej, jeszcze filtry, jeszcze coś tam - wróciłam do domu ok 23 dziś rano w radio gwiazdorzyłam :-) nie mogę już doczekać się weekendu dobrego dzionka dla nas wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! ja już po cotygodniowej dawce ćwiczeń, masażu fotelowym i kąpieli piękni wieczór tylko ..... piwa brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D Piwem nie dysponuję, ale ciekawa jestem co za gwiazdorzenie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) ale rozpusta - na śniadanie świeżutki chrupiące bułeczki :-) i znowu trzeba pójść po zakupy :-( i brak pomysłów na obiady za to radochę mam bo po dwóch miesiącach polowania na panią od czosnku wreszcie dziś przyjechała na targ i się obkupiłam ( jedna pani ma taki dobry czosnek, że kupuję jesienią kilka warkoczy, wieszam tak żeby miały przewiew i do lata mam czosnek - prawdziwy,pyszny, polski i zdrowy). idę na kawę dobrego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z zimowej krainy i życzę udanego wieczoru przy cieplutkim kaloryferze lub kominku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
przymroziło , nikt nosa nie wystawia :) pozdrawiam Henryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
ha! mam piwo :-) Cerny Kozel - pycha :-) posprzątałam samochód, chałupę, zrobiłam zakupy, zawiozłam młodego na basen,godzinę szukałam prezentu dla dziewczynki na Mikołajki (klasowe) i nie dostałam tego co zamówiła. no to czas na odpoczynek :-) zapraszam na piwko - mogę przygotować grzańca, z samym sokiem albo po prostu takie prosto z butelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
witam , wszystkim Barbarom "najlepszego " życzę :) Dudzia trzeba było krzyknąć że z piwkiem przyszłaś ! miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Wszystkim Basiom dużo siły i miłości, dużo radości i mądrości, aby każdy dzień był piękny 👄 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
dzień dobry, mam pytanko "kiedy będzie weekend?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Cześć , za 4 dni :D możesz spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
jak to ? jutro mikołaj to pomijamy jeden dzień , no i mamy bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, chyba byłam za bardzo grzeczna bo Mikołajek do mnie nie przyszedł :-( a czy wiecie, że nasz wątek ma już 2 lata i 6 dni :-) ciekawa jestem kto go założył - pewnie RjakR to wie - może nam zdradzi tę tajemnicę :-) ciemno, zimno, śnieg sypie pozostaje tylko dobra gorąca kawa dobrego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×