Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość feminka28

Mamy 2015 radosci i obawy

Polecane posty

Gość Efa25
Księżniczko u nas nawet ciepło jest :). Mały będzie miał czapeczkę + śpioszki z takiej jakby grubej nie wiem co to jest za włóczka a pod nimi białe rajstopki i biały bodziak w długi rękaw, na to biały sweterek od kompletu ze śpioszkami. Będzie owinięty grubym białym rożkiem i przykryty kocykiem w kościele więc myślę, że na 100% nie zmarznie :). Do tego będzie jeszcze leżał w gondoli :P. Wyciągniemy go tylko do samego sakramentu i już. Wręcz zastanawiam się czy nie będzie mu za gorąco? Dołączam zdj z próbnej przymiarki :) http://images69.fotosik.pl/1265/9d72a0e441b2b712med.jpg A dzisiaj nauki i spowiedź, a my nie mamy z kim zostawić małego więc będziemy taszczyć go ze sobą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Super strój:-) Nam jeszcze zostało do spłaty kredytu 23 lata :-) to tak na pocieszenie. Na szczęście my nie musieliśmy na żadne nauki chodzić, o spowiedź ksiądz też nie pytał. Ja od jakiegoś czasu nie spowiadam się przed księdzem, a przed Bogiem. Raz przy spowiedzi, ksiądz mnie zbeształ, że przez takie jak ja musi tu siedzieć. Innym razem wypytywał mnie o życie seksualne :-/ dziękuje za taką spowiedź. Zamówiłam w aptece maść, którą poleciła Księżniczka. Czekałam prawie tydzień i okazało się ,że zaginęła po drodze... Na szczęście zmiany na skórze prawie zeszły. Zapobiegawczo kupie jeszcze serię latopic. Od wczoraj jesteśmy w domu. 2 tyg. nie palone w piecu i wychłodziło się do 13 stopni..... Ale już jest cieplutko. Lekarz wczoraj obejrzał Kacpra i stwierdził, że nie ma potrzeby robić badań :-/ Życzę powodzenia jutrzejszym chrześniaczkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka1984
Akido, faktycznie pomyliło mi się, już nie ogarniam. My płacimy ponad 800 zł raty (czasem 900 zł.)bo wzieliśmy kredyt na 15 lat :(Wtedy dobrze zarabialiśmy, teraz posucha :(Chrzest super. Efo piękny strój, to jest taki welur ten materiał. U nas chrzest super!!!Mały przespał większość, na chrzest wyszliśmy na ołtarz, Sebuś cały czas się śmiał do księdza, zaczepiał, nie zapłakał ani razu, potem na sali też było super. Obiad dobry, ciast pełno, bardzo dużo jedzenia, jeszcze nam spakowali do domu, ale nie siedzieliśmy długo, bo było dużo dzieci, które potem zaczęły wariować. No i nie było zakąsek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka1984
My chłopaków zostawiliśmy z teściami. Byliśmy bardzo długo, Sebek jak wchodziliśmy już strasznie ze zmęczenia płakał, bo on codziennie o 19 już śpi, a my byliśmy przed 20. My musieliśmy dać nawet karteczki, że byliśmy u spowiedzi, chrzestni też :)Bez karteczek chyba nie udzieliłby chrztu i przejść katechezę :)Takiego chrztu nie widziałam jeszcze, ksiądz zachwycał się imionami, opowiadał o słynnych Sebastianach, w tym świętym, wszystkie oczy były na nas skierowane, bo staliśmy na ołtarzu, potem na błogosławieństwie też:)Sebek obłowił się kasą (dostał 3 tys. łącznie), złoty łancuszek z medalikiem z Matką Boską, Anioła z masy solnej zapachowego do powieszenia nad łóżkiem. Piekny kwiat doniczkowy z dekoracją na chrzest dla chłopca. Gościom bardzo podobałą się też szatka haftowana srebrną nitką z imionami i datą chrztu, świecę też miał ze swoim imieniem :)A ja dostałąm wczoraj okresu!!!!!!!pierwszego od porodu!!!!!!!Naszprycowałam się lekami, leje się ze mnie strasznie. Keiro seria latopic to rewelacja kosmetyczna i cenowo bardzo korzystna!Super, że Kacper już zdrowiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka1984
U mnie w mieszkaniu jest za gorąco, mamy wyłączone grzejniki we wszystkich pomieszczeniach i jest 23 st. :(Mamy mało zdjęć ze chrztu, bo było zamieszanie, przydałaby się sesja z chrztu :)Ale go ubierzemy w domu i pofotografujemy na spokojnie.Jak tam chrzest Efo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa25
Dzięki za komplementy :). Przyjrzałam się i wszystkie dzieciaczki akurat były ubrane w podobnym stylu :). Same niemowlaczki-niemowlaczki. Chrzest się udał. Mały akurat obudził się idealnie jak rozpoczęła się msza i zaczął marudzić i koniecznie chciał być na rękach i oglądać światła (ma obsesję na punkcie lamp, lampek, lampeczek). Ale ogólnie przeszliśmy to całkowicie bezstresowo. Mieliśmy fotografa (znajomy, który jest fotografem i zawsze nam robi sesje na prezent, a to z okazji ślubu, a to jak byłam w ciąży taki prezent - sesja ciążowa, teraz chrzest). Dzisiaj zmieniłam tą przychodnię. Babki powiedziały, że mogę normalnie korzystać z tych skierowań, które mam jeszcze z tej poprzedniej. Także jutro wczesna interwencja, później czekam na tel od nowej przychodni kiedy mam się zgłosić na szczepienie, a 9 listopada bioderka. Czy mówiłam już, że nienawidzę łazić po tych wszystkich lekarzach itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja u mamy teraz urzeduje znow. Maz za granica, my z malutkim u mamy. Mam dwie piastunki do malucha - mame i siostre hehe ;) ciasno nam, ale nie ma wyjscia. Tutaj musialabym palic w piecu sama itp, a ja tak srednio z takimi urzadzeniami, do tego uciazliwy dojazd.. Dzisiaj przyjechalam do siebie na wioske zrobic sobie porzadne pranie (mama ma franie hehe) i wyobrazcie sobie, ze wielki jasnie pan kierowca z pksu na moja prosbe, by otworzyl srodkowe drzwi spytal dlaczego? jakby nie widzial wjezdzajac na przystanek, ze jestem z wozkiem :)) mowie ze no z wozkiem jestem. a on ze powinnam spytac czy nas zabierze. NO KURWA! ;))))) Bareja by sie nie powstydzl. Juz chcialam mu powiedziec, ze zadna ŁASKA bo za chwile jest nastepny, ale dobra... niezle co. Okres tez juz jakis dostalam, ale cienko cienko jakos. Ksiezniczko wlasnie przed nami bedzie dylemat. W grudniu 2014 o malo bysmy nie wzieli kredytu na 30 lat z mezem na mieszkanie w miescie. Byloby na pewno nam wygodniej, ale przerazilo nas takie zobowiazanie, wiec poki co zamieszkalismy tutaj. Ale jednak gdzies w glowie jest mysl o wzieciu tego kredytu i jednak kupieniu mieszkania w miescie, tu na wsi dla mnie np. jest ciezko - musialabym kupic auto dla siebie. No i wiecznie w tym samochodzie bym siedziala. Maly podrosnie to trzeba go bedzie wozic do przedszkola, szkoly, ja do pracy musze dojechac do mojego miasta i jeszcze i stamtad jeszcze mam paredziesiat km. Fajnie ksiezniczko ze macie na tak w sumie niedlugo kredyt. Moze cienko teraz przedziecie, ale moze tak nie bedzie caly czas, kto wie, moze znajdziesz lepsza prace? Natomiast czynsz o ktrym mowisz masz wysoki, masz duze mieszkanie? Czy z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Dziewczyny na tego meila to mam zdjecie normalnie wyslac? Ola ma sie dobrze tylko w nocy nie moze spac dzis od 1 w nocy do 9 nie pala ale to tez przez to ze kupki nie mogla zrobic. Pepuszek ladnie sie zagoil:-) czyscilam paleczkami dla dzieci i octeniseptem tak polozna srodowiskowa kazala robic i pomoglo,juz jest czysciutki. U mnie rana goi sie,juz z niej nic nie leci:-) doszlam juz prawie do siebie ale czasami to tak mi sie chce plakac ze szok i o tez przez mojego meza:-( nic mi nie pomaga siedzi na wolnym i jak juz cos to na telefonie. Tak to ma pretensje ze ja go nie dopuszczam do malej ale jak juz zaczyna plakac to nawet nie podejdzie do niej. No po prostu masakra.w szpitalu to jeszcze cos tam przy niej zrobil. Nakarmil ponosil zeby sie odbilo a tu w domu nic. Myslalam ze bedzie zupelnie inaczej,ze bede miala wieksza pomoc. Dzis zrana sie splakalam i on pretensje ze placze. Musze wylac lzy bo troche mi jest lzej ale tez nie powinnam bo dziecko czuje ze mama jest zdenerwowana. Takze tyle u mnie i Oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka1984
Lawlii my mamy małe mieszkanie 45 m 2 na 1 piętrze w mieście, w bardzo fajnej dzielnicy "pod dzieci" niedaleko promenady z mnóstwem placów zabaw. Czynsze tutaj niestety są wysokie, ale my kupiliśmy mieszkanie po remoncie, tutaj mamy taki schowek na piętrze (gdzie wszystko łącznie z rowerami i sankami jest) i zamykany korytarz, gdzie stoi wózek. Mieszkania u nas są bardzo drogie.Np. za 3 pokoje trzeba zapłacić ok. 300 - 400 zł. My mamy 2 pokoje za 200 zł.Dom nie wchodzi w grę. Ja nie znoszę wsi, nie mam prawa jazdy. Udysiłabym się tam, bo kocham miasto a na dom i działkę pod niego u nas trzeba dać z 800 zł za już postawiony, a nowy to ponad milion :/Feminko z mężami tak bywa, oni często się po prostu boją, najlepiej pokazać męzowi co i jak i samemu prosić o pomoc a nie czekać aż się domyśli i sam podejdzie, faceci tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMery
Feminko, tak, normalnie wyślij na pocztę zdjęcie, a później my na Twojego maila odeślemy hasło do tej poczty grupowej, żebyś też mogła zobaczyć nasze Bąble :-) A tak w ogóle to jak masz facebooka to zapraszamy na naszą grupę :P Jak tam sobie radzisz z karmieniem piersią? Feminko porozmawiaj z mężem o wsparciu Ciebie przy dziecku i koniecznie się wypłacz, to Ci pomoże, wtedy kiedy dzidzi będzie spało, to płacz do woli :-) To wszystko przejdzie, ja też to przechodziłam :-) Ani się nie spostrzeżesz a już zaczniesz się wszystkim cieszyć, rozwojem małej, każdą kupką, minką :-) Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
GoscMery dziekuje za slowa otuchy:-) postaram sie jeszcze dzis wyslac zdjecie. A na fc jak grupa sie nazywa to dolacze. Karmienie piersia idzie mi tak sobie. Leci mleko ale dla malej to zpelnie za malo i tak musze ja dokarmiac.przy piersi jednej i drugiej potrafi wisiec mi nawet dwie godziny a ona i tak jest glodna. A z mezem to jest trochelepiej powiedzialam mu zeby mi pomagal bo on nic nie robi przy niej tylko ja. Rzuch boli jeszcze po cesarce a musze ja nosic zeby sie odbilo a on nic.troche sobie poplakalam ale i tak czuje ze to nie koniec. Przejdzie mi to wiem ale musze to z siebie wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Zdjecie zostalo wyslane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Feminko macie śliczną córeczkę :) Odesłałam hasło :) Jak wejdziesz na naszą pocztę to link do fb jest w wiadomości od cola88, wyślij zaproszenie a lawlii doda Cię do grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Dziewczyny jakie wasze pociechy sa slodkie i jakie juz duze:-) zdrowka zycze dla wszystkich dzieciatek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Na forum juz nikt nie zaglada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka1984
hej!Ja nie zaglądałam bo mój starszy syn był bardzo chory tydzień biegunki, boleści brzucha, biegunka z krwią i śluzem, badania krew mocz, złe wyniki i 2 antybiotyki :/Na szczęście pomogło i ominął nas szpital, teraz jest na floradixie bo ma obniżone żelazo, czymś się strasznie zatruł :(A Sebek turla się po pokoju, nie pełza jeszcze, waży 9700 g, nosi 80/86. Zębów nie ma (starszemu wyszły pierwsze dolne dwójki jak miał 10,5 mies.:))pięknie manipuluje rączkami, robi kosi kosi :)A jak Wasze dzieci?Co taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Hej ja w tamtym tygodniu z Olenka bylam dwa dni w szpitalu bo charczalo jej w gardelku i kaszel delikatny miala. Pojechalam do lekarza osluchala ja bardzo dlugo i podejrzenie bylo zapalenie pluc i skierowanie do szpitala. Tam jej pobieraly krew plakalam razem z nia. Straszne to bylo. Potem rtg pluc. I wyniki bardzo dobre. Z rtg pluca czyste serduszko nie powiekszone. Robilam jej inhalacje z soli fizjologicznej pomoglo. Nadal w domu jej robie ta inhalacje. Ale pojade z nia na kontrole jeszcze zreszta niedlugo szczepienie bedzie wiec i tak bedzie badana. Kupy czasami nie moze mi robic ale przepajam ja woda przegotowana to pomaga, oczko jej ropieje przemywam je rumiankiem. Ogolnie to jest dobrze przesypia mi w nocy ciagiem 5-6 godzin ale za to bardzo pozno chodzi mi spac wczoraj to po polnocy:-) . Ja jeszcze musze jechac na kontrol do gina, zrobic badania moczu na nerki i diabetolog jeszcze. Wczoraj bylam z nia sama na zakupach. Przespala mi spokojnie co mnie bardzo cieszy ze krzyku nie bylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka1984
Feminko faktycznie miałaś nieciekawie. Mam nadzieję, że z córeczką już dobrze. U nas masakra. Starszy ma ospę :((((((((Tylko czekam aż Sebek się zarazi. Jak nie urok to sraczka. Dziewczyny co się stało, że nikt nie pisze na naszym forum. Smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny:) nie ukrywam ze sie wkrecilam w grupe fejsbukowa i dalej Ciebie do tego bede namawiac ksiezniczko.. zaloz chociaz jakies fake konto, bez imion nazwisk, zdjec i innych informacji, jesli chcesz byc anonimowa itp. ale mysle ze przekonalabys sie ze to jest fajne, prawie codziennie dziewczyny sie udzielaja, doradzamy sobie itp. Tylko Ciebie tam brakuje cala grupa bylaby kompletna. Rozwaz to jeszcze :*Przykro mi ze tyle przeszlas, przy dwojce dzieci to musialas miec niezle koko dzambo. Biedny starszak tak sie nacierpial niech juz bedzie zdrowy biedaczek. Moze to jakis wirus paskudny go zlapal? Fajnie ze ominal was szpital. Sebcio to juz zuch chlopak, ile on ma mcy juz??:))) Danio konczy wkrotce 4, zaczniemy rozszerzac diete. Na razie tylko do mleka troche kleiku mu dodawalam. Wszystko spoko ale co miesiac funduje jakas atrakcje, a to ropiejace oczko, a to przepuklina pepkowa, listopadz powitalismy z infekcja siusiaka:) hehe ale na szczescie szybko minelo. Wciaz mieszkam u mamy, maz wraca za miesiac. Mam nadzieje ze powroci jaka taka normalnosc. Poki co jest jak jest. Aby do swiat. Niestety odezwala sie moja nerwica i od paru dni czuje sie fatalnie, wszystko przewraca mi sie w zoladku. I wszystkim sie mega przejmuje. Konflikt w rodzinie chyba m.in do tego doprowadzil. W marcu wracam do pracy. Ogolnie boje sie o prace- ucze w gimnazjum a na pewno slyszalas jakie maja plany wobec gimnazjow. Szok. Ksiezniczko czekamy na CIebie na fb. Sciskam Ciebie mocno. Lawlii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka1984
Czyli forum już nie działa?Ja nie dołączę na fejsa, nie wiem w co ręce włożyć, poza tym mam swoją opinię na temat portali społecznościowych i jest ona negatywna. A nasze forum było dla mnie wsparciem i nie ukrywam, że mi Was brakuje. Dominik już zdrowieje z ospy, łagodnie go potraktowała. Sebek narazie zdrowy, ale marudny, zęby mu jeszcze nie wychodzą waży 10 kg, jest ciężki i długi, wogóle po nim nie widać takiej masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka1984
Czyli żegnam dziewczynki, skoro nikt już nie pisze. Szkoda... Miło było Was poznać i Wasze dzieciaczki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ksiezniczko no szkoda ze tak wyszlo, dziewczyny tez sie wkrecily w grupe na fb. Troche mam wyrzuty sumienia bo sama to zaproponowalam. Gdybys zmienila zdanie czekamy na fb. Link jest na poczcie. Pozdrowki. Lawlii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×