Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kuchnia połączona a pokojem dziennym KICZ naszych czasów w Polsce

Polecane posty

Gość gość
Mieszkalam w 6 mieszkaniach w okresie studenckim, raz w domu. Najlepiej mi sie mieszkalo w kawalerce z otwarta kuchnia, gdyby dodatkowo byla sypialnia byloby to idealne mieszkanie. Kuchnie na wysoki polysk mi sie osobiscie nie podobaja z tego wzgledu ze pracuje w takich miejscach. Utrzymanie idealnego blasku bez palczastych sladow i okropnych blyszczacych czarnych plytek doprowadza mnie do szalu, lubie biale kuchnie ale drewniane :) duza kuchnia z mini jadalnia byla tez w porzadku, ale jakos tak, juz mniej przytulnie. Niecierpie slepych kuchni. Najgorsze co moze byc dla mnie. Mieszkalam w takim i to bylo traumatyczne. Najgorszy model kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas w gimnazjum na nauke?? Wyobraz sobie ze nie wszyscy koncza edukacje na Twoim poziomie. Ja skonczylam liceum i studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gimbaza myśli, ze do niej pisze jedna osoba tłumok, który robi błędy ortograficzne może co najwyżej siedzieć na zasiłki z 'socjala' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liceum i studia a braki z poziomu gimnazjum. A studia ci były potrzebne, by przy zasmarkanym dzieciarze posuwać na szmacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedziec na "zasilki" ?? A coz to takiego? Nigdy nie musialam bo mnie stac na wszystko, a Ty to zapewne z wlasnego doswiadczenia piszesz. Zapewne sprawy socjalne masz w jedym paluszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ci płaci za sprzątanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie gimbaza podburzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studia mi byly potrzebne zeby otworzyc dzialalnosc. A moje dziecko nie jest zasmarkane. Owszem, kazdy ma jakies braki z gimnazjum. Nie spotkalam czlowieka ktory wszystko wie i pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Siedziec na "zasilki" ?? A coz to takiego? <<< No sama widzisz. Ktoś zrobi literowkę a ty już nie jesteś w stanie się domyśleć o co chodziło. Dlatego trudno ci było gimnazjum skończyć. A teraz nie ma lekko - na szmacie trzeba fruwać bez marudzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos zrobil literowke-czyt. Ty a ja jedynie zachowalam sie tak samo jak "WY" rozdwojenie jazni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i tak na przyszlosc, wspaniala polonistko...jak soe do kogos zwracasz to zwroty Ty, Tobie, Ci itp. piszemy z wielkiej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SIE *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>to zwroty Ty, Tobie, Ci itp. piszemy z wielkiej litery.<<< to z poradnika pisania listów z ubiegłego wieku? Ile masz lat? 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zwroty Ty, Tobie, Ci itp. piszemy z wielkiej litery." ja pierdzielę, co za tłuk :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic zabawniejszego niż rozwścieczony gimbus. Sami widzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zaczniemy teraz pisać zwroty grzecznościowe z dużej litery w internecie. To by dopiero była zabawa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat z gimnazjum wyobraz sobie. Braki w ortografii zawsze mozna nadrobic. W kulturze i obyciu-raczej nie patrzac na Ciebie i wszystkie "inne Ty". Szerokosci "kobiety" sukcesu ktore maja tyle czasu zeby hejtowac caly dzien na kafeterii za blad ortograficzny. ciaoo hejterki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i nie ma czegos takiego jak "duza litera" jest tylko WIELKA. W gimnazjum uczyli-Ciebie widac nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tu siedzisz gimbazo? nie zdążysz pościerać kurzy i mąż ci przyłoży, nierobie. Albo pieniędzy na jedzenie nie da i skończy się laba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej jest coś takiego jak "duża litera". Już było to wałkowane. Podręczniki również przestały się trzymać terminu "wielka litera". Świat idzie do przodu w takich nieistotnych szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna gimbaza chce błysnąć a coraz bardziej się kompromituje. Wracaj tłuku na mopa i daj ludziom żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku, weszlam tutaj bo sama mam pokoj z kuchnia celowo polaczony. Zastanawialam sie co w tym takiego kiczowatego a tu takie cyrki. Zlecialy sie polonistki kafeteryjne i gdacza jak kury na grzedzie mam nadzieje ze nie zrobilam bledu bo to przeciez straszne by bylo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna taka zrobiła błąd a teraz żeby się zrehabilitować stara się złapać innych na jakimś błędzie. I wymyśla i się trudzi. A chałupa nieporządkiem i zaniedbaniem stoi. Nie mówiąc już nic o zaniedbaniu intelektualnym gimbazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zasmiecajcie tematu hejterki. Do roboty pole orac zeby miec na podpaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra gimbus - leć na mop. I gila dziecku przetrzyj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was to chyba niezle w tej robocie przepocilo skoro takie wredne jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie właśnie zrobię białą kuchnię. Z jednego prostego powodu. Metraż mojej kuchni jest bardzo malutki, więc "sterylna" biała kuchnia będzie idealna i mam gdzieś wasze opinie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i będzie idealna, ale jeśli połączona z pokojem, to już gorzej, bo biale nijak sie nie wpisują w takie połączenie. Nawet jak dasz biale meble w pokoju, to i tak będzie to źle wyglądać. Prosektoryjnie po prostu. Ale wolna wola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś pewna że tylko w Pl? Bo w NL to też częste rozwiązanie. A ciebie nikt nie zmusza aby takie mieć dziecinko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosektoryjnie? To tak jakby miec cos czarnego na sobie albo w domu i mowic-zalobnie badz pogrzebowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×