Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kuchnia połączona a pokojem dziennym KICZ naszych czasów w Polsce

Polecane posty

Gość gość
Nie wym rzecz. Po prostu ogólnie skojarzenie jest nieodparte, ze znaleźliśmy sie w prosektorium. Wiem, bo kilka razy zdarzało mi się być w takich kuchniach. Wrażenie, to cos na co wpływu nie mamy a na sądy już owszem. Zatem ja piszę o wrażeniu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhym, ja nigdy w prosektorium nie bylam to nie widzialam i dla mnie takiego wrazenia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie rozumiem dlaczego ludzie robią sobie te prosektoryjne kuchnie. Wygląda to jak z upiornego horroru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala3456
Wyspa w kuchni jest bardzo modna. Warto jednak zastanowić się co na niej powinno się znaleźć. Umieszczenie na niej kuchenki wymaga zamontowania okapu i gazu lub prądu. Dodatkowo stojące na środku kuchni garnki mogą sprawiać wrażenie bałaganu, a przecież zupa musi wystygnąc zanim ja schowamy do lodówki. Co Państwo o tym sądzicie? Ja też uważam że klasyczna jadania i kuchnia powinny być osobnym pomomiesczeniami. Na wypiu jadalni powinny być tyry stół i krzesła http://www.batdom.pl/zestawy-stoly-i-krzesla.ehtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się to nidy nie podobało ale dopuszczałam takie rozwiązanie jako estetyczne w przypadku małych mieszkań. To ekonomiczne rozwiązanie Gotujesz i jest ciepło; A zewsząd śwąd garów się unosi...taka cena za estetykę Gdyby Polacy tego nie chcieli nikt by im klitek nie sprzedawał za ciężkie pieniądze. Jednak Polak to taka istota ograniczona brzydząca sie wiedzą historyczną i życiem społecznym innych narodów. Polak sie nie zastanawia skąd to jest Ważne że nie z ,,zapyziałej" polski Zagraniczne znaczy światowe najlepsze i nowoczesne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My budujemy dom i mamy kuchnie z szerokimi rozsuwanymi drzwiami. Kupujemy porzadne by chodzily gladko i bezglosnie. Gdy sa rozsuniete od razu przechodzi sie do jadalni i salonu, przy gotowaniu, smazeniu, pieczeni drzwi mozna zasunaC. Kuchnie mam niewielka, kolor zlamana biel z szaroscia. Jest nowoczesna ale nie sterylna, ciepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggaa
a mi się bardzo podoba takie połaczenie, sama mam otwartą kuchnię przedzieloną wyspą z salonem. Uważam, ze takie rozwiązanie jest ok jeśli ktoś ma spory metraż. Ja fajnie wydzieliłam sobie te obie przestrzenie oświetleniem, bardzo dobrze działa, poniewaz w kuchni mam dużo jaśniejsze, nie przebija się do salony, mąż dobrze je umieścił i ładnie to wygląda. Tutaj kupiłam kinkiety i ledy, a w salonie mam lampy stojące w 2 miejscach i 1 kinkiet. http://iluminacja24.pl/4994,roma-pi-3-230-lampa-podlogowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×