Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego ładne kobiety są takie puste?

Polecane posty

Gość gość
A to znaczy? Może ktoś mnie oświeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, szkoda czasu na potencjalną dziesiątą a zapewne poprzedniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znasz wszystkie ładne?, przecież wygląd nie ma związku z umysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy puste według Ciebie autorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna i mądra kobieta
Po przeczytaniu Wszystkich rozmow stwierdzam że swój do swego ciagnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie pisal to facet ktorego piekne odrzucają :) :D albo zawistna brzydula-do pieca z takimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna i pósta
Dlaczego przystojni i mądrzy mężczyźni... ojej, oksymoron mi wyszedł ze samego rana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem sliczna i wcale nie jestem pusta a facetom staje na moj widok i wtedy im w glowie pusto bo jak staje to krew ucieka w penisa no i ja mysle ze oni wtedy mysla ze pusta bo jest pusto im 333 www.youtube.com/watch?v=s9hkMOSlMtU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja jestem sliczna i wcale nie jestem pusta a facetom staje na moj widok i wtedy im w glowie pusto bo jak staje to krew ucieka w penisa no i ja mysle ze oni wtedy mysla ze pusta bo jest pusto im xxxx przedni komentarz, łooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że nie potrafisz z kimś rozmawiać nie znaczy że jest pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może też poprostu piekne kobiety nie mają o czym z toba gadac gdy widza że patrzysz sie tylko na urode. ja zawsze uważałam takich gnojków za debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne są puste by przyjmować pełno k***sów w końcu mają tylu adoratorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od wszystkiego
Jeśli atrakcyjność fizyczna jest wyznacznikiem głupoty, 90% użytkowników kafeterii obojga płci odznacza się wyjątkową urodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ładne są piekielnie piękne czarujące" ależ oczywiście, że tak :D na przykład pani Dorota Rabczewska, czy pani Natalia Siwiec są szalenie czarujące i pełne wdzięku, gracji klasy :D kto się nie zgadza ten na bank pasztet wszak forumowicze Kafe mają moc wiedzy absolutnej o innych forumowiczach na bazie postów :P:P zatem niech nikt się nie waży podważać świętego faktu, iż na przykład piękna celebrytka która sikałaby w miejscu publicznym jest szczytem czaru i uroku osobistego wy zazdrosne paszteciory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haa robaczewskia czy siwiec to lachonki tu nie ma nic z pięknością ''Nie rozumiesz słowa" piękna "' piękno ,czym jest ?:D osły piekno to nie wysilikowane cycki , czy usta !!!!! to nie afiszowanie się z gołym dupskiem w nini głupole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś haa robaczewskia czy siwiec to lachonki tu nie ma nic z pięknością ''Nie rozumiesz słowa" piękna "' piękno ,czym jest ?smiech.gif osły piekno to nie wysilikowane cycki , czy usta !!!!! to nie afiszowanie się z gołym dupskiem w nini lapka.gif głupole" NIE MYLISZ SIĘ! Zdemaskowany! Jesteś na bank grubym pasztetem, którego nikt nie chce dlatego zazdrościć pięknej Dorocie i nadobnej Natalii :D (prezentuję przykład klasycznej mentalności forumowicza Kafe :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pusta to jest ta twoja wieśniara z Pcimcia nad Wisłą. :D do tej pory słoma jej z butów wystaje a jak wprowadziła się do ciebie to podobno miała jeszcze gnój przylepiony do dopy i dopiero zmyła go u ciebie pod prysznicem. no i oczywiście natychmiast zapchała spływ w całym pionie. od tego czasu wszyscy sąsiedzi już wiedzą coś ty sobie sprowadził do domu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×