Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość gość
juz nie wybielajcie tej poloznej na ktora tutaj burza byla,kilkanascie zlych opinii chyba cos znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na h** drążysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie ten kto wypisuje na temat tej położnej to jakiś świr. Normalny człowiek już dawno by sobie darował, masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dziś w Gamecie i było pełno ludzi, więc pustki im chyba nie grożą, nawet bez porodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A witamy pania z rejestracji. Kazali wam reklamowac gamete bez porodowki? To nie najlepszy pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam w Gamecie w tym tygodniu i było dużo ludzi, co mnie zdziwiło, bo przecież rządowy program już się skończył. Widocznie mają dużo pacjentów, nie tylko tych od rządówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę , wczoraj przyjmowal jaszcze dr Struzycki ordynator, pewnie do niego pacjentki przychodzą. Wiem bo tez tam bylam i wlasnie do niego bylo najwięcej pacjetek. Powiedział gdzie idzie, zapytalam tez o pania Ize, idzie z nim pewnie wkrótce sie dowiecie gdzie. Ale poki co nie mogę powiedzieć. Dla niektorych bedzie to mila niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Zdunskiej Woli, slyszalam jak dwie babeczki gadaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddy79
Mhm.... Cóż by tu rzec... Zduńska, Wola Rakowa a może Gdańsk... Nikt nic nie wie. Myślę że najlepsi trafią do nieba i do najlepszego miejsca na świecie. Bo takiego zespołu jak był w Gamecie nie znajdziecie nigdzie. Pozdrawiam. MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Na 100%część personelu wraz z lekarzami przenoszą sie do zduńskiej woli. Tylko nie wiem czy juz od sierpnia czy później. Rozmawialam ze swoim lekarzem wiec to sprawdzona wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ogólnie jeśli zduńska wola okaże się prawdą to lipa myślałam, że bliżej będzie bez sensu...,Ja lecze się u dr Dziatosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co sie pustaku leczysz? Ciaza to nie choroba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nalepszy zespol,zwlaszcza ta slawna polozna Magda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczep sie oszolomie od położnej Magdy, ona nie byla w zespole juz od pol roku! A sprawa o zamieszczanie tu obelg na jej osobe jest w prokuraturze także nie dokladaj sobie problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum już chyba wymarło jedynie bzdurami się zajmujecie ,nawet hacząc o prokuraturę ,ehh,powiedzcie lepiej ,gdzie wybralyscie sobie miejsce do porodu dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Female90
Jeśli ktoś ma informacje gdzie przenosi się zespół to niech napisze tutaj o tym z pewnością dziesiątki kobiet chciałyby to wiedzieć. Ja rodziłam w Gamecie w 2015 a teraz szukam mojej położnej Pani Małgorzaty ja za Panią pojadę i do Łodzi ale narazie nic nie jest pewne gdzie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Małgorzata pracuje w Madurowiczu. Część zespołu tam pracuje np.Pani Iwona i pani Ania a reszta tak jak mówił mi mój dr idzie do Zdunskiej Woli. Myślę ,że jak to będzie już wiadomość oficjalna to powinni nam to przekazać może na str szpitala ,albo tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj też dowiedziałam się ze oddzialowe i doktorzy idą do Zdunskiej Woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Female90
Pani Małgorzata na pewno jest w Madurowiczu? Kobieta koło 50 w okularach chyba i bardzo sympatyczna ;) szkoda ze nie do zdunskiej woli :( Dziękuję za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w szpitalu w zd.woli na zapisie KTG. No powiem bardzo mnie zaskoczył widok ! Porządki ,przemeblowania ,zmiany,zmiany. Widziałam tam też panią Ize i dr Strozyckiego. Znam ich z drzwi otwartych w Gamecie. To szansa dla tego szpitala ,już teraz wiem gdzie urodzić. Jejku tak się cieszę ,że nie mogę o tym przestać myśleć.: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy gameta przyjmuje obecnie porody komercyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,dziewczyny,a czy polozna z gamety Magda pracuje jeszcze w swoim zawodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc92
hej dziewczyny ! czytam wypowiedzi z samego początku ale to jest rok2014... mam termin porodu 18 luty 2018 chodzilam do dr radwana Michała i mialam inseminacje po ktorej zaszalm w ciaze po dwoch latach starania sie i w 13tc przepisał mnie do strużyńskiego bo Radwan nie prowadzi ciąż.... zdecydowalismy sie z mezem ze tam bede rodzila. jestesmy zachwyceni podejsciem lekarzy i ich profesjonalizmem. ale moje pytanie brzmi bo tego nie moge nigdzie znalesc: ile kosztuje tam doba badz poród bo o tym wzmianki nie ma nigdzie... pytałam sie radwana jak "przebiega" porod zeby nie zapytac bezczelnie ile kosztuje a on ze to prosze rozmawiac z położnami... bede za tydz na pierwsej wizycie u struzynskiego mam nadzieje wiecej sie dowiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość golf
Hej ja mam termin na 15 lutego 2018. Wczoraj bylam na wizycie i pytal czy chce rodzic w gamecie na nfz ,przyznam szczerze ze nie wiedzialam ze jest porodowka na nfz. Wczesniej zamkneli. Jak ja to uslyszalam to sie buzia usmiechnela. Pierwsza corke urodzilam w Gamecie druga tez bede rodzic w gamecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość golf
Gosc 92 no i jak po wizycie pytalas o porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc92
Hej! rozmawiałam ze struzynskim i mowil ze jest na porodowce i to wszytsko... glupio mi bylo pytac czy sie placi ALE czytalam wlasnie ze placowka tzn oddzial polozniczy jest na nfz takze moje watpliwosci ustapily.... a Ty gosc golf do kogo chodzis do lekara tam? mi powiedzieli teraz termin 11.02 a wczesniej mialam 18.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość golf
Chodze do dr. Pawla Radwana. A wiesz moze kiedy sie otworzyla ? Bo od lipca 2016 porodowka byla zamknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość golf
Bo ja szukalam w necie od kiedy jest ta placowka otwarta i nigdzie nie moge znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc92
hej! niestety nie wiem od kiedy otwarta ale przeczytaj sobie to https://www.gdzierodzic.info/placowka/1148 ja jak to przeczytałam to przestalam w miare sie bac hehe ale placowka musi byc skoro mowilam ze chce tam rodzic i skierowal mnie radwan do struzynskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×