Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość Wx
Witam, ja tez dzisiaj zostałam odprawiona z kwitkiem zostało mi do porodu dwa misiace chodzę do nich na wizyty od początku ciazy a dzisiaj Pani doktor mnie poinformowała ze niestety u nich juz nie będę rodzic ponieważ do końca czerwca jest tylko podpisane kontrakt z NFZ i porody odbywają sie tylko do Końca czerwca . Mamusie z terminem na lipiec juz sie na poród nie załapią .... :( także pięknie taki miałam komfort psychiczny a teraz muszę szukać niedość ze innego lekarza to jeszcze miejsca do rodzenia .... Dziewczyny moze polecacie jakas placówke do rodzenia na NFZ ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ci ludzie musza gdzieś przejsc do pracy, to może trzeba sie zapytac gdzie i isc tam do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zostałam odprawiona z kwitkiem na samej końcówce ciąży, miałam już umówioną rozmowę a termin porodu początek lipca i nie załapałam się i też taki komfort psychiczny, że codziennie się zastanawiam gdzie będę rodzić i stresuję się. Dziewczyny co robicie, który szpital wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lekarz prowadzący ciąże nie podpowiedział, co robić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie prowadzę ciąży przez lekarza z Gamety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animah
Moją ciążę od początku prowadzi dr Połać ... termin porodu - koniec sierpnia. Również rozczarowana tym, że zamykają porodówkę (słyszałam plotkę, że jakiś szpital "wypuszcza dzieci z bakterią" i zastanawiałam się czy to może powód) ... piszecie jednak, że problem z dogadaniem się z NFZ ... cóż może przez "nową władzę" bądź co bądź to ośrodek leczenia niepłodności w głównej mierze. Co do innej opcji miejsca porodu ... mi dr prowadzący poradził Medeor (wiem, że tam też pracuje) tam również można rodzić na NFZ ... Nie wiem jak Pro Familia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale prowadzisz ciąże u Połacia do końca czy teraz zmieniasz też lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće
Witam wszystkich. Ja słyszałam że medeor też zamykają jeśli chodzi o porody na NFZ. Nie chcę jednak siać plotek bo skoro lekarze was tam kierują to zapewne tylko plotka. Ja na szczęście na Gamete się jeszcze zalape. Tylko jak tam taki tłok to też średnio. Generalnie chyba miesiące letnie obfitują w porody i z tego co wiem teraz wszedzie soro rodzących. Liczę tylko że nie będą odsyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi po porody w Gamecie to wszystko stoi pod wielkim znakiem zapytania. Dzwoniłam dzisiaj i pani z informacji prosiła mnie abym zadzwoniła w połowie czerwca wtedy będzie już wszystko wiadomo na 100 %. Na tą chwilę nikt nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze można zadzwonić w połowie czerwca, żeby dopytać tak jak prosili. Hmm no zostaje Pro familia, tylko, żeby miejsca były, o to boję się najbardziej a nie jestem z Łodzi i jak mnie odeślą z akcją to nie wiem...trzeba będzie wcześniej zadzwonić tuż przed przyjazdem i zapytać o miejsce licząc, że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W połowie czerwca? Mnie nfz odpisał, że podpisywaniu umów z placówkami trwa do 31 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w połowie czerwca chcecie się jeszcze dowiadywać, to powodzenia, bo wówczas nie wiem kto wam poród w lipcu czy sierpniu odbierze, ponieważ cały personel odchodzi już do innych szpitali. Zamiast pisać głupoty na kafeterii to zabierzcie się lepiej za szukanie innego szpitala, zresztą Współczuję wam rodzic tam jeszcze teraz, bo kto by chciał rodzić w miejscu gdzie cały personel odchodzi, będzie tam na pewno teraz dużo pomocy i zainteresowania matką i dzieckiem... Zapomnijcie o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Tobą w 100 procentach! Sama doświadczyłam ostatnio ze niektóre położne jak nie wszystkie mają wszystkich juz za nic, mnie taka mala położna w kręconych ciemnych włosach nie pomogła w przystawieniu dziecka do piersi tylko dała mi butelkę z mlekiem, nie pytając nawet czy tego sobie życzymy razem z mężem! To jest skandal, jeśli tak Ma to wyglądać to powinni już teraz zamknąć szpital i wyrzucić cały personel na bruk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co były te dni otwarte? Po co zapisywali na rozmowy w czerwcu? I po co jeszcze robią nadzieję, że może do połowy czerwca się coś wyjaśni, skoro umowy z nfz jak napisałaś podpisuje się do końca maja? Z szukaniem innego szpitala to nie takie proste dla osób z poza Łodzi. Kwestia wolnych miejsc, nie zamierzam być odsyłana od szpitala do szpitala i z akcją tułać się po mieście, którego nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj w Gazecie Wyborczej jest dodatek o porodówkach,napisali w nim że wszystkim porodówkom kończy się kontrakt z NFZ z dniem 30.06.I ze wszystkimi mają być podpisane kontrakty od 1.07 (oprócz Pro Familii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo podpiasać dla tych co chcę pewnie można do 30 czerwca a gameta widać nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj dr tez potwierdził,ze gameta sie zamyka.i ma juz teoretycznie inne opcje ale o nich powie dopiero za miesiąc jak umowa wygaśnie z gameta.ile w tym prawdy a ile uspakajania to nie wiem.no ale mówi sie trudno,gdzie ona pójdzie pracować tam i ja rodzic.mam termin na początek sierpnia wiec nie mam co szukać juz innego lekarza.prawda jest ze jak ma być dobrze to urodzi sie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknac ten burdel i juz,jatez mialam bardo przykre doswiadczenia z polozna ,mala blondynką,krotkie wlosy w kwietniu,slyszalam,ze ona jako pierwsza wyleciala stmtad za zle opinie,dobrze,niech zamkna tą bude wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie, tak jest, że jak ma być dobrze to będzie, a przy porodzie naturalnym i tak nie wiesz na kogo trafisz, taka prawda. To loteria. Co innego z cesarką, ale to mniej stresujące dla kobiety w ciąży. Także dziewczyny, trzeba to ogarnąć, przełknąć, przetrawić, bez stresu, bo dzieciom się zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację dziewczyny, szkoda tylko, że w większości szpitali państwowych nie dają znieczulenia zewnątrzoponowego i chyba większość z tego względu wybiera takie szpitale jak gameta, a warunki jakoś się wytrzyma, w końcu nie jedziemy do hotelu na wakacje i te kilka dni damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy dziewczyny naprawdę ogupiałyscie! Jak widzę takie wpisy zamknąc bude to naprawde mam wrazenie ze niektore panie poprostu maja sie za wielkie panie ktorym wszystko sie nalezy i tylko one urodzil dziecko i tylko nimi nalezy sie opiekowac a prawda jest taka że jak Ty miło odnosisz się'do położnej i tylko poprosisz o pomoc to Napewno ja otrzymasz w przeciwieństwie do'państwowego szpitala. A co do podania butelki przecież nikt Cię nie zmusił żebyś dziecku podała to mleko ... zawsze mogłaś poprosić o pomoc A nie oczekiwać ze ktoś umie czytać w myślach ... Normalnie jak czyta'się nie które wypowiedzi to aż się włos jeży Naprawdę wszystkim Tym damulka przydałaby się porządna lekcja pokory ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wkladaja wielkie serce w swoja prace, organizuja cos wilelkiego , cos takiego jak Gameta . to nie mury , nie znieczulenie tylko ludzie tam pracujący stworzyli CUDOWNY SZPITAL RODZINNY ODDZIAL. A teraz ktos bez glowy go zamyka , wypowiada prace wspanialym ludziom , wielkim fachowca. To dla nich tragedia! A wy macie porzywke zeby sobie ulrzyc?! Zastanowcie sie co robicie, a najwięcej do powiedznia maja panie ktore same nie wiedza co chca , albo nie rodzily. Zycze wszystkim urodzić w takich warunkach z takimi cudownymi ludźmi jak w Gamecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie w 1000% z przedmowczynia ! Nie ma w lodzi lepszej placowki od dotychczasowej Gamety rodzilam w niedziele i zlego slowa nie powiem ! Polozna pracujaca na bl porodowym miala bardzo duzo pracy a wlozyla w swoja prace tyle serducha , ze zadna z nas rodzacych a bylo nas chyba tej nocy 5 czy 6 nie czula sie niezaopiekowana. I tacy ludxie traca prace! Skandal ! Ja mysle ze to ze zamykaja gamete to sprawa polityczna i zycze z calego serca tym co o tym postanowili nie urodzic po ludzku jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam napisac -Jak ja mialam przyjemnosc urodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że się zamykają, szkoda, że światem kierują pieniądze. Prosze sie nie dziwic, ze pacjentki Gamety są wściekłe. Z dnia nsa dzień zostały na lodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tam pracujacy takze! Pacjentki pójdą do innego szpitala , a tym ludziom bedzie trudno w takim miescie znalezc prace. Dlaczego myslicie tylko o sobie . tam pracuja ludzie ktorym wyrzadzono krzywde za serce włożone w swoja prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogą miec pretensje, tak jak pacjentki, do wlascicieli Gamety, że liczyli na wiekszy kontrakt z NFZ, bo z in vitro mają mniej kasy. O pacjentkach nikt z wlascicieli nie pomyslal, o pracownikach tez, niepoważne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co oprocz pretensji moga zrobic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a pytanie z innej beczki. Czy któraś mala wywoływany poród w gamecie? Jakie wrażenia? Jeśli czytają forum dziewczyny które urodziły tam niedawno to opowiadajcie jak było? Jak opieka? Jak z oblozeniem sal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiadomo cos wiecej na temat zamknięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×