Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość gosc Zuuuuza
Witajcie.... Dawno nie wchodzilam na forum ze wzgledu na braku czasu. A to co teraz czytam bardzo mnie smuci. Jak mozna zamykac taka porodowke? Sama rodzilam w Gamecie w grudniu. Do niczego nie moge sie przyczepic. Wszystko bylo dostosowane do pacjentki czyli rodzilam po ludzku opiekowano sie mna po ludzku. Caly personel sluzyl rada i pomoca cierpliwie wspieral. Tym bardziej mnie to smuci ze zamykaja taki oddzial... Mam nadzieje ze cos sie zmieni i inne kobiety beda mogly skorzystac z uslug Gamety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameta nie podpisala kontraktu z NFZ-em. Dopytywałam dzis w NFZ. Szkoda, bo liczyłam, że się dogadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Gamecie we wtorek i niestety to prawda że zamykają porodówkę.Do porodu przyjmują max do 20.06.Od 01.07 będzie zamknięta na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis w Dzienniku Łodzkim jest artykul, z ktorego wynika, ze Gameta w ogole nie byla zainteresowana kontraktem na porodówke, bo ma za malo porodow, okolo tysiaca rocznie, Salve ma niecale 700 i im sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że problem leży gdzie indziej. Może poszło o invitro, wiadomo obecną władza tego nie pochwala i neguje. Być może dostali "propozycje nie do odrzucenia". Rodzilam rok temu i chciałam być na bieżąco do kolejnego porodu, a tu taka wiadomość. Zobaczcie że nie jest to logiczne. Zamyka się miejsca które są wzorem dla innych. Czy tylko tu chodzi o pieniądze? Bo tłumaczenie co najmniej niedorzeczne. Pewnie za jakiś czas si dowiemy. Szkoda tylko personelu który stworzył fajny zespol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę szkoda, miałam nadzieję, że uprzedzą pacjentki - powiedzą, że w grudniu nie podpiszą kolejnego kontraktu i koniec, kobiety miałyby więcej czasu na przygotowanie się do tego, że nie będą rodzić w Gamecie. Trochę zignorowali swoje pacjentki, które zostawiły tam kupe kasy na leczenie i na prowadzenie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zignorowali pacjentki i personel tam pracujący! To jest niewporzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsza polozna wywalili w kwietniu jakos tak pisza ,ze ponic zwiazek byl z zamknieciem szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia powyzej, daj spokój tej poloznej! Co za bzdury opowiadasz! Przez polozna szpital zamkneli?! Przestan juz tu zawracac glowe innym pacjentka ta "złą"polozna , ktorej tam nie ma! Zamykają placowke w której mozna bylo godnie urodzić i to jest niesprawiedliwe! Kobiety trzeba sie dowiedzieć, gdzie Ci ludzie tam pracujacy beda pracowac , moze stworza gdzie indziej cos na wzor gamety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monia
Hej, ja chciałam tylko napisać, że miałam wizytę w środę i te dziewczyny które mają rodzić w czerwcu (no i są już zakwalifikowane) to na spokojnie mogą jechać do gamety. Mój lekarz powiedział, że jest teraz sporo porodów, ale nikogo nie odsyłają dalej ;) Na szczęście mam termin na 23.06 i na cesarkę (problem z siatkówką) i powiedział, że mam się o nic nie martwić, bo na pewno mnie przyjmą ;) ps. Ja myślę, że ten pomysł nfz nie wypali i umowy pewnie powrócą, ale jakieś pół roku może im to zająć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki pomysł nfz nie wypali? Aneksowanie kontraktow to aneksowanie. I jak szpital nie chce to nie. Pół roku nic tu nie zmieni. ?? W gamecie dają wszystkim wypowiedzenia. Wiec koncza z porodami definitywnie. Lepiej szukać innej alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NFZ mówi jasno: gameta nie była zainteresowana kontraktem. Coś pewnie kombinują. I zero szacunku dla pacjentek. Pani, która rodzi przez cesarkę w czerwcu zadowolona, ale jest mnóstwo kobiet, które rodzą później i zostały na lodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufafka
Rodziłam w grudniu 2015 i byłam na maxa zadowolona ze wszystkiego. Współczuję kobietom, które zainwestowały pieniądze w prowadzenie ciąży u lekarzy i nie będą mogły tam rodzić. Szkoda mi fajnego personelu i tego, że ich zwalniają :( Podejrzewam, że nie opłacał im się już kontrakt z nfz i dlatego nie byli nim zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba szukać innego miejsca. Poradźcie gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ktos wie gdzie idzie personel z gamety . bo tak naprawde to nie mury tylko ludzie tworza atmosfere !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położna Ewa Kowalska pracuje podobno w ProFamilii. Piszcie gdzie odchodzą inni, np Pani Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ewa pracuje na położnictwie, a nam zalezy bardziej na informocji o poloznych ktore pracuja na porodowce. Pani Renata pracuje w ICZMP, p. Ramona i Agnieszka w Madurowiczu. A czy ktos wie gdzie odchodzi p. Iza? Bo ona pracowala tylko w gamecie. To świetna polozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze trzeba poprostu tam zadzwonic i zapytac sie pani Izy. Ona jest w gamecie codziennie, jak rodzila moja siostra, bylam w odwiedzinach codziennie przez trzy dni i pania Ize widziałam za kazdym razem. Ona jest tam chyba oddziałowa pielęgniarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zamykają,nie żal mi ,niestety,mam przykre wspomnienia z jedna panią polozną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką? bo radzę niebawem i trochę martwi mnie ta sytuacja i nie wiem czy nie pójść do Matki polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia powyzej,ta o ktorej bylo tu głośno,ale nie obawiaj się Magdalena R tam juz nie pracuje ,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam teraz jest mlyn , bylam dzisiaj w gamecie i panie w rejestracji mowily ze jest strasznie duzo porodów a przed izba przyjec bylo bardzo duzo ludzi. Czy wszystkie panie chcą urodzic przed zamknięciem. Przeciez to nie realne. A czy teraz jest tam pelne obstawienie personelu skoro za dwa tyg zamykaja ? Zastanawiam sie i chyba ja daruje sobie gamete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leżałam w gamecie i wyszłam kilka dni temu, faktycznie ooddzial piękny, czysta, łazienka na sali, posiłki ok. Położne biegają w pocie czoła, starając się nadążyć. Ja nie musiałam akurat dzwonić bo byłam po porodzie naturalnym, ale dzwonki dzwoniły co chwila, jeśli chodzi o pełną obsadę to są niestety tylko dwie położne na cały oddzial, i nie nadążają, myślę że przez to poświęcają zbyt mało czasu pacjentkom. Więc dziewczyny zastanówcie się czy lepiej rodzić na spokojnie, czy w chaosie i nerwach. Powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie za duże obłożenie! Oni najzwyczajniej w świecie nie dają rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda porodów ka jest ok . gdy przy badaniach zawsze i porodach masz partnera wtedy się liczą z tobą bo masz świadka którego nie mogą wyprosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że w gamecie odwiedziny są dopiero od 10 do 20, i nie ma możliwości żeby partner został dłużej -taki mają regulamin i kobieta pozostawiona jest sama sobie. Pomoc personelu jest znikoma, chyba im się już niechce a pozatym ciągle mają wymówki że jest obłożenie i proszę chwile zaczekać -skoro ja przewijam teraz a nie za chwile!!! Skoro personel sobie nie radzi to nie powinien pracować w takim szpitalu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, ale marudzisz, jak hormony Ci opadna, napisz coś sensownego. Skoro przewijasz sama dziecko, to jakiej pomocy w tym samym momencie potrzebujesz? Zapytać czy dobrze naklejki przykleilas? Nie takie świat dramaty zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z moja poprzedniczka. A moze wtedy kiedy ty przewijasz ktoras bardziej potrzebuje pomocy niz ty skoro nikt nie przychodzi. Rodzilam w Gamecie nie moge zlego slowa powiedzieć. Dwie polozne na tyle pacjentek i tyle samo dzieci. A wszyscy zadowoleni pacjentki zaopiekowane. Gameta brawo!! Az zal o tym pisac ze sie zamykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Personel jest po to żeby pomagać w każdej chwili, może dla ciebie przewijanie to nic ale dla mnie było to wielkie przeżycie i potrzebowałam wskazówek. jak bym chciała być bez pomocy to poszła bym do państwowego szpital a zdecydowałam się na prywatny a to do czegoś zobowiązuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×