Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Nie lubię polskich kabaretów

Polecane posty

kogos naprawde śmieszą te drętwe teatrzyki, pełne niesmiesznych sucharów, z banalnymi i powtarzającymi sie skeczami? :-o aż tv przełączyłam teraz, stoi w innym pokoju ale leciał jakiś głupi kabaret i słyszałam u mnie, i nie mogłam tego znieśc :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie tylko paranienormalnych, fajne chlopaki. Ale tez mnie juz wkurzaja kabarety bo ciagle te same twarze, skecze juz naciagane bo ile mozna. Rzadko kiedy widze paranienormalnych czy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są dretwe,odtworcze i nastawione na komerche. Oglądanie ich tak naprawdę psuje humor i zenuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A humor angielski jak oceniasz? Monty Pyton? Uwielbiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasia fasole lubie :D koniec mody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma poczucia humoru i tyle, dobry skecz ma jakiś przekaz i trzeba umieć go wychwycić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja także często kabarety oglądam, niektóre skecze, bawią mnie do łez, a o stand-upie nie wspomnę, bardzo lubię tę formę rozrywki. W sierpniu wybieram się na Kabaretobranie 2015. Możecie sprawdzić sobie kto tam wystąpi na http://kabaretobranie.pl/ . Na tej stronie także można kupić bilety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, ty po prostu nie rozumiesz większości skeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze "kabarety" po prostu są drętwe, w przeciwieństwie do tych z czasów PRLu. Tamte były politycznie niepoprawne, a obecne są PO linii "jedynie słusznej" partii rządzącej.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tobą tym bardziej że sama lubię pajacowanie jako takie. Jest tak pewnie dlatego że owe kabarety porażają marginalnie niską inteligencją i przewidywalnością humoru dla prostych mas. Z Benny Hillem było podobnie, tyle że on być może jako zawodowy komik zdawał sobie z tego sprawę i nie ograniczał się do jednego skeczu ale do setek, tysięcy różnych dlatego też niektóre irytują niektóre są świetne bo z humorem jest tak że jeden skecz nigdy nie śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaaaaasne :D zwlaszcza Limo, z karą Rady Etyki Albo inny kabaret przesmiewnie pokazujący rozmowę kwalifikacyjną na studia, albo posiedzenia rządu KMN, albo znow Limo i Godło z ogonem pomalowanym w tęczę itp...itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką tematu.Nie wiem czy wypada o tym pisać, ale dla mnie największa żenada to Daniec i Mariusz Kałamaga.Kabaret Młodych Panów też przestaje być zabawny.Bardziej irytują niż śmieszą. Ktoś to bardzo fajnie opisał w Angorze nr 25 z 21.06.2015,"Śmierć kabaretu".Nie chcę się powtarzać, ale to jest fragment listu od czytelnika,bardzo trafny i prawdziwy.Przeczytaj jeśli możesz. Wiesz,poruszałam ten temat wśród znajomych,ale zdania były podzielone.Lubią "Wyrwigrosza'',tych aktorów z Krakowa i "Neonówkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kultura masowa kabaret zamiast sztuki. Nie trzeba się wysilac. Na ludzkiej glupocie zarabia się największe pieniądze. Mogli by chociaż zacząć parodiowac plebs i ich kulturę , byłoby zabawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"hitler" limo wymiata :D większość polskich kabaretów może i jest nudna, ale czasem zdarzają się dobre skecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spadkobierców czasem oglądam. Górski jest świetny, zawsze palnie jakimś dobrym tekstem. Jak tylko widzę ten jego wyraz twarzy to chce mi się śmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co wymiata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kabarety są tak żałosne że powinny parodiowac same siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie laskowika i malickiego. Reszta to zenujace gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu się podszył jakiś debil i zaczyna zakładać głupie tematy jako"Kamila Szatanistka 94",nie tylko na forum kafe,rozpraw się z gnojem,niech nie kompromituje inteligentnych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie lubię jeszcze hrabi jest dobre bo na ich skeczach trzeba myśleć no a inni... kabaret ani mru mru.. kiedyś dobry teraz zszedł na psy kabaret moralnego niepokoju ... też już nie oglądam a inne szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×