Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slodko winna

Dobry wieczór...

Polecane posty

Gość gość
Bylas głupia i jak widać nic się nie zmienilas ..Dorka pasztecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka gorący całus na przywitanie 😘 Niech moc będzie z Tobą, niech uśmiechem czaruje Twoje spojrzenie ;) Trzymam kciuki za owocne buszowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie będziemy musiały napisać nowe opowiadanie;) bo okropne nudy na ero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, ja podziękuję, po ostatnim krążą legendy, wystarczy mi sławy:D Ale możesz być moją następczynią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa97, z chęcią...no ale mój organizm więcej nie przyjmie:D Pewna jestem, nie pytam co "czytałaś", i lepiej nie powtarzaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, chciałam bardzo, ale Naju mi łóżko oddał i własne papucie do tego, baaa i mi herbatkę zrobił nawet, to nic , że z wody nie przegotowanej😴:) Inszym razem skorzystam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem wiem .... ale patrz dzis ukradlam nawet konia tak mnie zmanipulowali i musze go oddac do jutra;-) tylko wez nie uciekaj bo raz jestem Toba a raz przeze mnie odeszłaś .;-)i nie wiem jak to jest wkoncu . w razie czego Cie przygarnę jak Pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka, Nie ma co się przejmować bita śmietana w ustach hejterów to najlepszy obraz pod słońcem :D Forum zaczyna przyjmować tematykę polityczną, a'la publicystyczną, zamiast erotyczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koke, właśnie tak się rozglądałam, pod czytałam, oczy zrobiłam, myślę, "Gdzie te czasy, jak erotyki na salonach bryllowały":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×