Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slodko winna

Dobry wieczór...

Polecane posty

Słodka Teraz żeby obejrzeć transmisję z sejmu, albo inny tabloid, nie muszę włączać tv, wystarczy , że na "erotyka" wejdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka, Obstawiam raczej na stałych bywalców w nowych szatach ;) Jest tyle kreacji,że w szafie się można pogubić, a jak jeszcze jakiś mol się trafi to już w ogóle mezalians :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to nick ja mialem
Słodka ;) a Ty na chwilę czy na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz słodka wiele nowa twarz....hahahaha....jak zwykle,styl się nie zmienił,tepej niedouczonej strzały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy co czas marnujecie, moglibyście coś stworzyć;) Gdy się namiętnie pieściła Przyszedł do niej By sama nie była Płonącymi oczami objął Ciało już rozpalone Ustami wędrówkę podjął Po skórze aksamitnej Rozkoszą przypalając Każdy zakamarek badał Językiem powodował Że się mokra stała I róg w niej schował I dopełnił co zaczęła sama...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki to nick ja mialem dziś Na momencik:D Zaraz się krwiopijcy zjadą i mnie zajadą:D A jak nie dziś to jutro;) A czemu zapytujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka ma:D A to musiałabym przedyskutować z Koke:D Ale mi czasu brakuje teraz na takie tworzenie:) Ty spróbuj, ładnie Ci wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka, Możesz być pewna, że ja swój ziomal jestem ;) Ostatnio jeżdżę na deskorolce, w czapce z fajnym daszkiem i nieprzyzwoicie luźnym ubraniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koke:D zalewasz?? Nie umiem sobie Ciebie wyobrazić na deskorolce i w bluzie...gdzież Twój garniturek i koszulki polo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to nick ja mialem
a tak pytam bo kiedyś miło sobie klikaliśmy, ale to dawno że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to nick ja mialem
nie nie :D a on jaki miał nick ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slodka to panona , zreczna aksamitka, gracja wariacja, selena,thao thing. kobieto zazyj leki,zdejmij binokle idz spac.Aha.zmien styliste.W rózowym ci nie do twarzy i radze nie rozmansowac.masz rodzine 🖐️ rozmowca? Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka, Co tam zalewam, wystarczy, że wpadnę do szafy tam mam kilka wyborowych kreacji ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to nick ja mialem
no to nie kreska ale pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś No w tym momencie, powinnam się załamać psychicznie:D Tak jestem tandeciarą, zgorzkniałą o wielu twarzach, zz pomarszczoną twarzą, bez brwi, grubą otyłą...i jaką jeszcze? dodaj bo zapomniałam??:D Może Ci lepiej?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś No w tym momencie, powinnam się załamać psychicznie:D Tak jestem tandeciarą, zgorzkniałą o wielu twarzach, zz pomarszczoną twarzą, bez brwi, grubą otyłą...i jaką jeszcze? dodaj bo zapomniałam??:D Może Ci lepiej?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci chciałam powiedzieć, że już miałam swoje pięć minut, ale stwierdzono, że jestem Tobą, a z tym wygrać się nie da;) Dzisiaj dałam plamę i już dwa razy pomyliłam pokoje, dobrze, że nikogo nie było...tak to jest jak nie ma się zdolności aktorskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka ma:D mówisz, że się pogubiłaś?:) Spoko, ja tylko okazyjnie, więc od jutra możesz pisać, co Ci się podoba, mnie tutaj nie będzie. Więc siłą rzeczy, Ty to nie Ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to nick ja mialem
tego też kojarzę, nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PANGOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×