Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helenka Zy

Przygarnę kota

Polecane posty

Gość Szczapka
Posłużyłem się jedynie obiegową figurą literacką. Mógłbym napisać wprost, ale nie potrafię ze względu na wrodzoną powściągliwość pomimo niczym nieskrywanych i nieustających prowokacji i aluzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Czego powinnam szukać? Co wyjdzie mi na dobre? Nie doszukuj się prowokacji ani aluzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zylc z octem
To nie wiesz, Chelenko, co normalnej kobiecie wychodzi na dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Niby coś tam coś tam podejrzewam, co normalnej. Ale piszemy teraz o mnie. Wal prosto z mostu. Postanowiłam przecież za dużo nie myśleć. I w tym - nie domyślać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adję
Teraz pisać nie mogę, Chelenko, bo pora mi smażyć naleśniki. I w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Nie pomagasz mi. A szkoda. Bo jakiś taki... respekt przed Tobą czuję. Pewnie bym posłuchała. No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handtuchy
Że czujesz respekt przed mężczyzną, to Ci się chwali. Kobieta powinna nieustannie czuć bojaźń bożą przed mężczyzną. To przyrodzony zatem całkowicie naturalny a co za tym idzie normalny stan, świadczący dobrze o kobiecie a jednocześnie będący jednym z gwarantów osobistego szczęścia i spełnienia kobiety. W kwestii zasadniczej - Ryfka przedwczoraj mi zakomunikowała, że w dalszym ciągu dysponuje swoim rozpasanym kotem, czyli takim, ja jakim się koleżanka rozgląda. Może więc ten kot Ryfki będzie jakimś rozwiązaniem sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Respekt czuję tylko przed Mężczyzną. Widocznie jesteś prawdziwy. Moje zezowate szczęście, że w tłumie przebierańców akurat Ty się takim jawisz. Ryfkowy kot się jeszcze nie znudził - tak Ryfką jak i Ryfce. Zresztą nawet jeśli kiedykolwiek im się dupnie, to Kot będzie tak wyeksploatowany, że nada się pewnie tylko na mopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Och... i wariatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×